SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Yu-Gi-Oh! Akademija

2012.12.24 Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Jau 6 metus Akademija švenčia Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Per tą laiką mus aplankė jau 200 000 Yu-Gi-Oh! žaidimo entuziastų, kurie Akademijos duris varstė 1 000 000 kartų! Tai gražūs skaičiai, kuriais prasmingai baigsime dar vienus metus. Tęskime darbus, įgyvendinkime idėjas, džiaukimės ir kartu kurkime Yu-Gi-Oh! bendruomenės ateitį.
Kūrybingų ir prasmingų visiems metų!


Rektorius M-zidinys ir vadovybės nariai

2012.11.18 YGOPro atsisiuntimui.

YGOPro pilnai automatizuotas žaidimas > > > Sužinok DAUGIAU > > > ATSISIŲSK ŽAIDIMĄ (tai speciali versija, kurioje rasi daugiau kaip 30 sudėtų įvairių kaladžių - nuo kaladžių "just for fun" iki Lietuvoje bei pasaulyje 1 vietas turnyruose užėmusių sudėčių). Tai rinkinukas tikriems virtualaus žaidimo fanams.


2012.11.10 Trečiasis Labdaros turnyras

Organizuojamas 3# Labdaros mokamas turnyras. Keičiasi žaidimo sistema ir bus naudojamas automatizuotas YGOPro žaidimas. Tai puiki galimybė sudalyvauti virtualiame turnyre visiems naujokams bei tiems, kas neturi daug laiko sėdėti prie kompiuterio. Turnyras prasidės lapkričio 17 d. ir tęsis visą savaitę. > > > REGISRUOKIS ir laimėk prizinį fondą.


2012.11.02 Informacijos atnaujinimas

Už pastarųjų 4 mėnesių virtualius turnyrus visiems žaidėjams suskaičiuoti Akademijos reputacijos taškai bei Reitingas, išdalinti titulai, organizatoriams paskirtos premijos. Geriausiu Akademijos žaidėju išlieka Tery, kurį sparčiai vejasi Skulldemon (ZilasW). Jei nori turėti savo reitingą, registruokis į Virtualius Turnyrus ir laimėk kortų iš Prizinio Akademijos Fondo, kuriame yra daugiau kaip 1500 kortų!

PS: Už itin dosnią auką Akademijai dėkojame Domciux.


2012.10.18 Antrasis Labdaros turnyras

Po pirmojo sėkmingo Labdaros turnyro organizuojamas antrasis mokamas virtualus Dueling Network turnyras su realiu priziniu fondu, kurio dydis priklauso tik nuo dalyvių skaičiaus. Turnyras vyks spalio 27-28 d. REGISTRUOKIS čia ir nepamiršk, kad visi gali stebėti vykstančias kovas, tad atsivesk ir savo palaikymo komandą.


2012.10.07 Rugsėjo mėnesio virtualių turnyrų apžvalga.

Rugsėjo mėnesį Yu-Gi-Oh! Virtualioji Akademija sėkmingai suorganizavo du specialius virtualius turnyrus (Labdaros turnyras ir Thunder Strike), kurie turėtų būti gražios tradicijos pradžia. Pristatomi Akademijos ateities planai, taip pat mini reportažų forma pateikiama įvykusių turnyrų apžvalga.


2012.09.11 Organizuojamas pirmasis labdaros mokamas virtualus turnyras.

Yu-Gi-Oh! Virtualioji Akademija subrendo pirmajam mokamam virtualiam turnyrui su realiais prizais. Jei niekada dar nedalyvavai realiame turnyre, tai puiki galimybė už simbolinį 3 Lt. mokestį pajusti turnyrinį jaudulį ir bandyti laimėti pagrindinį prizą. Tau nereikia turėti realios kaladės, nereikia kažkur važiuoti, nereikia mokėti didelio turnyrinio mokesčio, o svarbiausia galėsi atlikti gerą darbą ir paremti Akademiją.


2012.09.02 Turnyro pradžia.

PRASIDĖJO THUNDER STRIKE VIRTUALUS TURNYRAS Užsiregistravusius prašau aktyviai dalyvauti. Žaidėjai suskirstyti į 4 grupes, kuriose reikės sužaisti su visais grupės žaidėjais.


2012.08.26 Summer Cup Fotoreportažas

Patalpintas Summer Cup 2012 Fotoreportažas. Skelbiamos visų žaidėjų kaladės, patalpintos nuotraukos ir pagrindinė turnyro informacija. Diskutuoti ir įspūdžiais pasidalinti galite Forume.


2012.08.24 Skelbiamas Virtualus Turnyras - Thunder Strike.

Prasidėjo registracija į YGOPro virtualų turnyrą, kuriame galima bus laimėti pilną Batteryman kaladę su įmautėmis. Jame negalės dalyvauti patyrę žaidėjai, taip pat reikės susidėti specialią kaladę, todėl visi turės lygias galimybes nugalėti. Viskas priklausys tik nuo jūsų kaladės strategijos. Registracija ir išsamesnė informacija >>> FORUME <<<


2012.08.22 Pavėluotas Fotoreportažas!

Artėja Summer Cup turnyras, todėl nusprendžiau pratęsti tradiciją ir surinkęs informaciją pateikiu prieš du mėnesius Kaune vykusio 2012 m. Nacionalinio turnyro mini fotoreportažą. Panagrinėkite laimėtojų kalades, susidėkite šalutines kalades ir aktyviai dalyvaukite vasaros turnyre, kuris vyks šį šeštadienį Vilniuje. Informacija Forume


2012.08.20 Kas naujo Akademijoje?

Atnaujinta YGOPro - geriausio Yu-Gi-Oh! automatizuoto žaidimo skiltis;
Atnaujinta Nuorodų skiltis, kurioje 34 vertingi internetiniai šaltiniai;
Patalpintas Yu-Gi-Oh! Zexal anime išsamus aprašymas | įvertink Forume;
Patalpintas Yu-Gi-Oh! Mangos aprašymas | skaityk Forume;
Įkeltas į lietuvių kalbą išverstas Yu-Gi-Oh! GX Mangos 16 skyrius;
Įvyko Marijampolės Yu-Gi-Oh! entuziastų susitikimas.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kas įdomaus mūsų laukia dar šią vasarą?
1) 08.22 d. Vilniaus klube vyks Naujokų turnyras | Registracija Forume;
2) 08.25 d. Vilniuje vyks Summer Cup turnyras | Informacija Forume;
3) 09.01 d. planuojamas didelis Virtualus turnyras, kuriame galima bus laimėti pilną kaladę ir kitų prizų. Sekite informaciją Forume.


2012.06.29 Informacijos atnaujinimas

Suvestas Reitingas, surašyti taškai žaidėjams ir organizatoriams bei išdalinti titulai už 04-07 mėn. vykusius turnyrus. Geriausių Akademikų žaidėjų trejetukas: 1. Tery; 2. Žilasw; 3. Vongola-x. Nuo šiol Virtualioji Akademija pasiekiama www.yugioh.lt adresu, o forumas www.forumas.yugioh.lt. Senieji adresai dar veikia: www.akademija.visiems.lt ir www.dmg.xz.lt


2012.06.26 AKADEMIKŲ DĖMESIUI!

Akademijoje planuojami pasikeitimai: baigiasi mūsų adreso www.akademija.visiems.lt galiojimas, todėl planuojama nusipirkti kitą pvz. www.yugioh.lt, taip pat į forumą ir kai kuriuos svetainės puslapius bus talpinama reklama, norint apmokėti visas serverio išlaidas (216 Lt.), nes sms aukos būdu manau nepavyks surinkti tokios sumos, nors ir reklama negarantuoja visų išlaidų padengimo. Savo nuomonę šiais klausimais galite reikšti FORUME.


2012.05.07 Pristatomas naujas archetipas.

Gishki gentis – povandeninių humanoidų ir vandens stichiją pažabojusių burtininkų bei šamanų kultas. Jie, priešingai negu įprasta, nekviečia Synchro monstrų, o į pagalbą pasitelkia galingus Ritualinius Evigishki monstrus, kurie laisvai kontroliuoja priešininko ranką arba atveria nepažabotas jūsų kaladės galimybes.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

         

2012.04.08 Informacijos atnaujinimas.

Suvestas Reitingas ir išdalinti taškai už Senajame Forume įvykusius turnyrus. Geriausias Akademijos žaidėjas yra Tery, kuris pirmauja visuose reitinguose. Taip pat papildyta Nuorodų skiltis. Išleista nauja YGOPro (1025) žaidimo versija.


2012.04.03 Virtualūs Velykiniai turnyrai.

Vyksta registracija į Dueling Network ir YGOPro šventinius Yu-Gi-Oh! Virtualius turnyrus. Registruotis gali visi norintys iki trečiadienio vakaro. Bus skiriami titulai ir galima bus laimėti kortų iš naujojo Akademijos Fondo. Apie žaidimus informaciją rasite >>> ČIA arba >>> Klauskite


2012.03.26 Atnaujintas Kortų Fondas. Persikraustymas.

Šalugos, yamio, J_BYYX ir kitų paaukotomis kortomis sukurtas naujas Akademijos Prizinis Kortų Fondas. Pakeistos fondo taisyklės. Prašau atidžiai jas persiskaityti.

Primenu, kad Senasis Akademijos Forumas persikelia į >>> Naują Forumą. Prašau visus skubiai persikelti savo duomenis, nes Senasis Forumas iki balandžio 1 d. bus uždarytas.


2012.03.17 Vilniaus Tag Team turnyras ir Winter Open fotoreportažo (3 dalis)

Kovų aprašymais (mundisv) ir dalyvių įspūdžiais (TJ-BigJ) papildytas Fotoreportažas. Taip pat patalpinta ir angliška fotoreportažo versija (Mystic), kurią galima bus parodyti mūsų kaimynams, taip populiarinant turnyrus. Patalpintas Vilniaus klube 03.11 vykęs Tag Team turnyro fotoreportažas. Taip pat pasipuošėm pavasariškai.


2012.03.09 Winter Open Turnyro Fotoreportažas (2 dalis)

Patalpinta antroji Fotoreportažo dalis. Sudėtos visos 232 nuotraukos atisisuntimui, iliustruotas reportažas nuotraukų mozaikomis ir patalpinta dar daugiau informacijos. Reportažas gali būti papildytas Jūsų įspūdžiais ir kovų aprašymais.


2012.03.02 Winter Open Turnyro Fotoreportažas (1 dalis)

Patalpinta pirmoji Fotoreportažo dalis. Skelbiamos visų žaidėjų kaladės ir pagrindinė turnyro informacija. Tai 10 Akademijos aprašytas turnyras, todėl šio gražaus jubiliejaus proga apžvelgta pastarųjų 2.5 metų turnyrų aktyvumo statistika. Diskutuoti ir įspūdžiais pasidalinti galite Forume.


2012.02.26 Winter Open Turnyro rezultatai.

Lithuania Winter Open 2012 finale susikovė du Akademijos Komandos nariai: TMiracle ir Tadidas. Turnyrą laimėjo TMiracle. Kelių savaičių bėgyje bus patalpintas fotoreportažas.

Akademijos Kortų Fondas bus papildytas ~900 naujomis paaukotomis kortomis. Dėkojame geradariams: Šalugai, J_BYYX, Andu.


2012.02.19 Akademijos duomenų atnaujinimas!

Laikas bėga ir viskas labai greitai keičiasi, daug Akademijos puslapių paseno, todėl viską reikėjo atnaujinti ir papildyti nauja informacija. Visiškai perrašytos skiltys: Apie mus, Naujokams, Nuorodos, Kaladžių Aruodas, Mokymų Programa ir k.t. Taip pat pasirodė nauja YGOPro žaidimo versija. Siūlau atsinaujinti. O jei kas norite pažaisti šį žaidimą, eikite į šią Forumo skiltį.


2012.02.10 Akademijos duomenų atnaujinimas ir paskaita apie Xyz monstrus!

Išdalinti Taškai už paskutinius turnyrus, suskaičiuotas Reitingas, sukurti Titulai. 02.08 buvo išsiųstos laimėtos kortos (190): Karaz, Elitewarlock, Yami, Ryuk, Tery. Turėtumėte šiandien gauti. Taip pat patalpintas išsamus ir labai vertingas Snikatrono straipsnis apie Xyz naująjį mostrų tipą.


2012.02.04 Karšta naujiena - pilnai automatizuotas virtualus žaidimas YGOPro!

Pagaliau atsirado nemokamas pilnai automatizuotas Yu-Gi-Oh virtualus žaidimas - YGOPro. Žaidimas yra nuolat tobulinamas ir atnaujinamas. Siūlau jį pasrisiųsti ir išmėginti su kitais Akademikais. Vėliau bus suorganizuotas turnyras. Jei viskas pavyks, galbūt pereisime prie šio žaidimo ir mūsų turnyruose.


2012.02.03 Naujausias Fotoreportažas!

Geriau vėliau negu niekada. Patalpintas pilnas Rudens Taurės 2011 m. Fotoreportažas. Galėsite atsisiųsti 209 rinktines turnyro nuotraukas, prisiminti turnyro akimirkas bei detales.


2011.12.24 Kalėdinė metinė prakalba.

Nepastebimai prabėgo vieni metai. Mūsų bendruomenei jie buvo neblogi: įvyko 4 kasmetiniai realūs turnyrai, kuriuose aktyviai dalyvavome ir užėmėm nemažai prizinių vietų, suorganizuoti 35 virtualūs turnyrai, vystyta kita veikla - reorganizuoti Fakultetai, patalpinta originalaus turinio, atšventėm 4 metų gimtadienį, mūsų gretos nuolat pasipildo naujais nariais.

Linksmų švenčių, pergalių turnyruose ir aktyvios veiklos Akademijoje!

Rektorius M-zidinys ir vadovybės nariai


2011.12.16 Kalėdinis Joey turnyras - galimybė laimėti daug kortų.

Jei vis dar mėgsti žaisti prieš Joey arba esi naujokas, negaišk laiko su dirbtinio intelekto priešiniku ir užsiregistruok į Specialų Kalėdinį Joey turnyrą, kuriame gali laimėti kortų iš mūsų Prizinio Fondo net nelaimėjęs nei vienos kovos, reikia tik aktyviai sužaisti visas kovas. Bus tikrai šaunu!


2011.12.08 Išsiųsti laiškai!

Vakar 12 val. Pario, Straikas, Gintuxx, Chalker, Andu bei Pofka registruotu laišku išsiunčiau laimėtas kortas (viso 278 kortas). Turėtumėte jau rytoj arba šeštadienį jas gauti.


2011.11.18 VIRTUALŪS TURNYRAI!

Ar jau žinai ką veiksi šį niūrių rudens savaitgalį? Jei ne UŽSIREGISTRUOK į Virtualų turnyrą. Skelbiama Single Day Joey Registracija (info apie žaidimą). Šis turnyras vyks TIK vieną dieną, todėl kovų tikrai netrūks. Liko 5 VALANDOS (iki 24 val.) iki Dueling Network Turnyro Registracijos (info. apie žaidimą) uždarymo. Neesi dalyvavęs jokiame turnyre? Užsiregistruok ir daugiau tokios problemos neturėsi :D Ir atmink, kad pas mus jie vyksta NUOLAT!!!!!


2011.11.07 BBT Abridget Movie.

LittleKuriboh šį kartą pranoko net save, sukurdamas 35 min. neseniai pasirodžiusio Yu-Gi-Oh! 10th Anniversary Filmo - Yu-Gi-Oh! The Movie: Bonds Beyond Time pardiją. Rekomenduoju visiems peržiūrėti. Filmą galite peržiūrėti Forume.


2011.11.05 Informacijos atnaujinimas.

Išdalinti Akademijos reputacijos taškai už 14 paskutinių turnyrų ir atnaujinti Dueling Network bei Joey Reitingai. Šią informaciją paruošė Serenytė. Sutvarkyti visi 4 Fakultetai. Pakeista priėmimo tvarka - VIII stojimo naujokų sąrašai bus skelbiami Forume. Primenu, kad vyksta Metal Tin Design konkursas, gauti jau 7 darbai.


2011.11.02 Skelbiamas VIII Stojimas ir išrinktas naujas Dekanas.

Akademikai išsirinko naują Slifer'ių Fakulteto Dekaną. Juo tapo ilgametė Akademikė, Slapto Fakulteto brolijos narė Serenyte. Nuo šiol visi Dekanai ir vadovybės nariai turės daugiau pareigų bei galimybių išreikšti save prisidedant prie Akademijos 5 metų veiklos.

Per VII Stojimą priimta 240 studentų. Skelbiamas naujas VIII Stojimas.


2011.10.28 Slifer Fakulteto Dekano rinkimai

Skelbiami Slifer'ių Fakulteto Dekano rinkimai. Jie vyks iki lapkričio 2 d. 22 val. Balsuoti gali visi Slifer'iai ir Slapto Fakulteto nariai. Savo balsą už kandidatą galite atiduoti Forume. Nuo šio Dekano priklausys visų naujokų priėmimas, o tai reiškia ir visos Akademijos ateitis.


2011.10.22 Slifer Fakulteto Dekano rinkimai ir Pratęsiamas konkursas.

Sutvarkius Fakultetus, Akademija neteko nemažai aktyvių Akademikų (žiūrėti Geradariai skiltį): Oswys, Ponci, Harpie Lady, Ssrokass, Jbourne - buvęs Slifer Fakulteto Dekanas, todėl skelbiami rinkimai užimti Dekano vietai. Savo kandidatūras galite siūlyti Forume. Dekanas bus atsakingas už visus Akademijos naujokus, jų įtraukimą į veiklą.

Pratęsiamas Metal Tin Design konkursas, nes buvo gauti tik 2 darbai. Pastaruoju metu mažai kas susidomi tokiais konkursais, todėl neaišku ar tykslinga galvoti ir skelbti naujus? Savo nuomonę galite išsakyti - Forume.


2011.10.16 Sutvarkyti Fakultetų sąrašai!

Sutvarkyti visų Fakultetų studentų sąrašai, pašalinta ~290 neaktyvių Akademikų. Laikiusiems egzaminus išdalinti taškai. Tie kas savęs neranda sąrašuose, praneškite man mzidinys@mail.ru arba per PM Forume.

VIII Stojimas bus paskelbtas spalio mėn.

2011.10.05 Mes dar gyvuosime 14 mėnesių (reikėjo dar PVM susimokėti), nes jūsų dėka surinkome net daugiau nei reikėjo. Jei mes būtume uždaroji akcinė bendrovė, tai naujieji svetainės savininkai būtų Serenytė, paaukojusi 18 Lt; Andu 9 Lt; anonimas numeriu ...246 skyręs 9 Lt. Taip pat į Geradarių sąrašą aukso raidėmis bus įrašyti Malis, Crow, aivdov, Pario, tarozuxgx, Skulldemon, Yami bei kiti anonimais panorę likti asmenys: ...765; ...728; ...246. Viso surinkome 65 Lt. Tai mane motyvuos toliau vystyti veiklą.

2011.09.29 Mūsų serveris greitai bus uždarytas!

Ačiū tiems, kas jau paaukojo už mūsų Virtualios svetainės "patalpų nuomą": Pario, Andu, Yami, bei anonimui, kurio numeris baigiasi ...665. Tačiau surinkome tik 12 Lt ir trūksta dar 36 Lt, norint sumokėti už visus metus. Sąskaita išrašyta iki spalio 5 d., todėl jei iki tos dienos nebus sumokėta, mes turėsime neišvengiamai užsidaryti. Kiekvienas paaukojęs tik 1 Lt. mūsų gyvavimą pratęsia net 7 dienomis. Mus gelbėti galite aukodami šiais SMS.

2011.09.18 Po labai ilgos pertraukos, galbūt kiek ir pavėluotai, patalpintas Snikatrono papildymo pakuotės pristatomasis straipsnis - Extreme Victory.
Šioje apžvalgoje aptartos geriausios Extreme Victory papildymo pakuotės universalios kortos, pristatyti nauji kortų tipai.

2011.09.09 Naujas apžvalginio pobūdžio straipsnis.
Atnaujintas Uždraustų Kortų Sąrašas, kurio privalu laikytis visuose virtualiuose bei realiuose turnyruose. Taip pat pertalpinta Snikatrono Kritinė Naujojo Sąrašo Apžvalga, kuri turėtų padėti greičiau prisitaikyti prie pasikeitimų.

2011.09.04 Jau praėjo daugiau kaip metai nuo paskutinės rinkliavos Akademijos serverio išlaikymui. Kad galėtume gyvuoti dar vienus metus, reikia jūsų pagalbos. Metams reikalinga 48 Lt. suma. Todėl prašau laisvanoriškai paaukoti kelis litus SMS - instrukcijos kaip tai padaryti Auka Akademijai skiltyje. Iš anksto dėkoju.

2011.09.01 Su rugsėjo 1 d. visus. Ta proga mūsų Akademijoje skelbiama visuotinė Egzaminų Sesija, kuri po truputi pradės iš pagrindų keisti mūsų seną nusistovėjusią Fakultetų sistemą. Po jos bus paskelbta nauja reitingavimo sistema.

RUDENS EGZAMINŲ SESIJA PRASIDEDA

Sesija vyks 09.01 d. - 10.01 d. Visa reikalinga informacija Egzaminų Centre. Įdėmiai persiskaitykite pasikeitusias taisykles. Sėkmės. Klausimai Forume. Atminkite, kad visi bandę laikyti egzaminus, neatsižvelgiant į jų rezultatus, iš sąrašų šalinami nebus.

2011.08.30 Patalpintas fotoreportažas (122 nuotraukos; 50 kaladžių sudėčių). Bus pildomas.
Rugpjūčio 27 d. Kaune, Magnus viešbučio konferencijų salėje, vyko Yu-Gi-Oh Summer Cup turnyras, kuriame dalyvavo net 50 žaidėjų iš Lietuvos bei Latvijos, kurie varžėsi dėl 3x dėžių Extreme Victory papildymo pakuočių, piniginių prizų, diplomų Top 8 geriausiems bei trofėjaus. Finale susitiko latvis Andris Šveics, žaidžiantis su Tengu Plants ir Tomas Baltrimaitis, žaidžiantis su Psychic kalade.

2011.08.21 Yu-Gi-Oh GX Manga lietuviškai.
Po labai ilgo laiko tarpo pratęsta versti Yu-Gi-Oh GX Manga. Išverstas 15 Skyrius, kuris pratęsia nuo 10 skyriaus prasidėjusią istoriją. Taip pat visos Mangos konvertuotos į PDF formatą, todėl galėsite patogiau jas skaityti net neatsisiuntę į savo kompiuterį. Jei kas nori prisidėti prie vertimo projekto, rašykite mzidinys@mail.ru - bus pravesti apmokymai ir suteikta visa reikalinga medžiaga.

2011.08.20 Yu-Gi-Oh Virtualiosios Akademijos Naujienlaiškiai! Nr. 1
Visiems Akademijos studentams ir vadovybės nariams ( 335 laiškai ) buvo išsiųstas Naujienlaiškis Nr. 1. Prašau visus pasitiktinti savo elektroninio pašto dėžutes, kurias nurodėte stodami į Akademiją. Jei nieko negavote, paspauskite ant kairėje esančio paveiksliuko ir užpildykite anketą. Jei laišką gavote, prašau atnaujinti savo duomenis. Jei laiškų gauti nenorite, sekite laiške esančius nurodymus. Kas mėnesį gausite po vieną laišką.

2011.08.18 Paskelbta registracija į Dueling Network Swiss turnyrą, taip pat į paprastą Joey bei Joey Single Elimination turnyrus.

KORTŲ RETUMAI
Įdomu, kokias kortas galite rasti papildymo pakuotėse? Norite sužinoti, kokių vertingų ir retų kortų jau turite savo kolekcijoje? Ar žinote bei galite atskirti visų kortų retumus? Jei ne, ši paskaita kaip tik jums!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

         

2011.08.14 Kiek pavėluotai, tačiau vistiek atnaujintas XIV Ordimų mini mūšio metraštis, kuriame labiausiai pasižymėjo Tery. Raginu visus Magistrus ir jiems pavaldžius riterius pagalvoti kaip galima būtų tobulinti esamą sistemą. Taip pat paieškokite naujų rekrūtų XV mūšiui. PS: išdalinti Akademijos 4 m. Gimtadienio titulai.

2011.08.05 Dėka darbščiosios Serenytės buvo suskaičiuoti Taškai ir Reitingai. Pradėtas skaičiuoti naujas Dueling Network reitingas. Liko tik išdalinti titulus už Gimtadienio turnyrus Tri-Edge ir Tery, kuris beje yra šiuo metu geriausias žaidėjas Akademijoje. Visi, surinkę tinkamą taškų skaičių, buvo perkelti į aukštesnį fakultetą. PS: rugpjūčio 27 d. Kaune planuojamas Yu-Gi-Oh turnyras. Turėkite tai omenyje planuodami paskutinįjį vasaros mėnesį.

2011.07.18 Skelbiami Card Games in Space konkurso rezultatai. Gaila, tačiau Akademijos Gimtadienio konkursą turiu paskelbti neįvykusiu. Galbūt koją pakišo vasara arba užduoties neapibrėžtumas.

2011.07.08 Skelbiamas Card Games in Space balsavimas Forume. Taip pat patalpinta nauja paskaita apie šiuo metu itin galingą kortų tipą - Scrap. Tai viena iš šiuo metu brangiausių kaladžių ~ 1000 Lt. Dėl šios priežasties ją gali dėtis tik rimtai žaidžiantys entuziastai, galintys į žaidimą investuoti keturženklias sumas.

SCRAPS - sunaikink ir perdirbk.
Paskaitoje aptartos pagrindinės kaladės kortos, jų geriausi deriniai, pateikti keli Scrap kaladės variantai. Būsite bendrais bruožais supažindinti su pačiu archetipu. Galėsite patys dėtis ir išbandyti virtualias kalades, suprasite veikimo principą ir taip pasiruošite galimoms kovoms susidūrus su Scrap'ais virtualiuose ar realiuose turnyruose.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
         

2011.07.01 Tęsiame paskaitų ciklą - Kaladės naujokams. Dar viena išsami paskaita, pristatanti vieną naujausių archetipų, kurių pagrindu galime sudėti pigią ir efektyvią kaladę. Patalpinti jau 8 Card Games in Space konkursiniai darbai. Primenu, kad šis konkursas tęsiasi iki liepos 6 d. Taip pat vyksta ir specialus šventinis konkursas, kurio nugalėtojai laimės 50 Lt. vertės prizus, kuriuos pats nupirksiu. Jis vyks iki liepos 15 d.

WORMS - daugiau kortų rankoje, didesnės galimybės lauke.
Nauja ir gausi ateivių rasė, kurių pagrindu sudėta kaladė gali varžytis turnyruose su kitomis šiuo metu vyraujančiomis kaladėmis. Tai dar viena nebrangi ir galinga kaladė, skirta naujokams, tačiau ji yra kiek sudėtingesnė už būdingiausias Machina Gadget sudėtis, todėl yra tinkama jau su žaidimu susipažinusiems žaidėjams.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
         

2011.06.25 Išsami paskaita naujokams, norintiems susirinkti savo pirmąją kaladę!

MACHINA GADGETS - tavo langas į Yu-Gi-Oh pasaulį.
Paskaitos tikslas - aptarti tipinės Machina kaladės galimybes ir, pasiūlius optimaliausią kainos bei efektyvumo variantą, pateikti kaladės sudėtį. Aptartos galimos kaladės variacijos ir ateities perspektyvos. Perskaitę visą paskaitą, galėsite drąsiai klausti specialiai tam sukurtoje temoje Forume. Viską ką sužinosite, galėsite išbandyti praktikoje klubuose ar turnyruose.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
         

Archyvas: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]