SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Archyvas

2011.06.20 Patalpintos pirmosios Card Games in Space konkursinės kortos. Taip pat forume galite pamatyti 10 m. Yu-Gi-Oh jubiliejaus proga sukurtą specialų filmą.

2011.06.13 Gimtadienio proga organizuojami du turnyrai, kuriuose gali dalyvauti visi Akademikai. Šių turnyrų nugalėtojai gaus specialius titulus, daugiau taškų ir žinoma prizų. Turnyrai skirti smagiai pažaisti Joey bei Dueling Network gerbėjams. Nesnausk, kuo greičiau užsiregistruosi, tuo greičiau pradėsi žaisti!

2011.06.12 Šiandien mūsų Virtualiajai Yu-Gi-Oh Akademikai sukanka jau ketveri metai. Sveikinu visus Akademikus bei Vadovybės narius, kurie dirbo ir užtikrino svetainės nepertraukiamą darbą visus ketverius metus. Viliuosi, kad mūsų visų bendras darbas prisidėjo prie Yu-Gi-Oh bendruomenės vystymosi Lietuvoje ir buvo prasmingas. Visiems palinkėčiau neužmiršti mūsų šių Virtualiųjų namų ir raginčiau pagal savo išgales prisidėti prie jų statybos. Sau palinkėčiau atrasti savyje ryžto, o svarbiausia laiko, palaikant rusenančią gyvybę ir viltį, kad sulauksime ir 5, 6 ar 7 metų. Viskas priklauso tik nuo jūsų!

2011.06.04 Šių metų Akademijos 4 metų gimtadienį atšvęsime trankiai. Skelbiamas specialus šventinis konkursas, kurio laimėtojai pasidalins net 50 Lt. vertės prizus. Jums tereikia pasitelkti savo fantaziją ir kibti į darbus.

2011.06.03 Artėja didelė šventė - 4-asis Akademijos gimtadienis, todėl šia proga skelbiamas naujausių kortų tipo Xyz konkursas Card Games in Space. Tai ne vienintelė rengiama staigmena Akademikams, todėl sekite naujienas ir aktyviai dalyvaukite visuose vasaros renginiuose.

2011.05.31 Išsiųstos +250 laimėtos kortos: YUGFAN, Gintuxx, Droz, Malis, Pario, TMiracle, Arvs** bei Yu-Gi-Oh Telšių klubuiPrizinio fondo paaukotos +428 kortos, kurios bus išdalintos klubo lankytojams turnyrų metu. Visų laimėjimus padvigubinau ir savo nuožiūra pridėjau naujų kortų. Į kaimus siunčiu registruotus, į miestus paprastus. Laiškai turėtų pasiekti visus per 2-4 dienas. Įspėkite namiškius, kad jūsų vardu laukiamas laiškas.

2011.05.25 Skelbiama registracija į antrąjį JOEY NAUJOKŲ turnyrą. Žaidžia tik naujokai, todėl visi turi lygias galimybes.

2011.05.22 Užbaigtas 2011 Nacionalinio Fotoreportažas (FINAL). Parašytas kritinis turnyro įvertinimas, sudėta labai daug nuotraukų, patalpinti nuotraukų ir kaladžių sudėčių siuntiniai, taip pat patalpintas interviu su Shans, kurį vertėtų perskaityti visiems naujokams.

2011.05.20 TOP 8 kaladėmis ir naujomis nuotraukomis papildytas Nacių Fotoreportažas.

2011.05.18 Pradėtas talpinti Yu-Gi-Oh Nacionalinio 2011 m. Čempionato fotoreportažas. Patalpinta pagrindinė informacija apie žaidėjų užimtas vietas ir naudotas kalades. Sekite naujienas, nes savaitės bėgyje fotoreportažas bus vis papildoma nuotraukomis, kaladžių sudėtimis, bei kita aktualia informacija.

2011.05.13 Serenytės dėka buvo suvesti taškai ir suskaičiuotas Reitingas už 18 paskutinių turnyrų. Taip pat visiems išdalinti titulai, studentai perkelti į kitus fakultetus. PS: jei dar spėsite, užsiregistruokite į Joey Normal turnyrą. Taip pat nepamirškite, kad šį sekmadienį vyks Nacionalinis Yu-Gi-Oh turnyras. Laikas - nuo 10 val. registracija, apie 11 val. turnyro pradžia. Vieta - Holiday Inn viešbutis (Šeimyniškių g. 1, Vilnius). Detalesnė informacija ČIA. Nebūtina dalyvauti, galima ateiti ir tik pasižiūrėti ar susitikti Akademikams (bus Yu-Gi-Oh produkcijos).

2011.05.06 Patalpintas Yu-Gi-Oh Telšių klubo antrojo Akademijos Meet'o fotoreportažas. Šiuo pavyzdžiu turėtų sekti visi kiti klubai, nes tai juk nėra koks anoniminis žaidėjų susibūrimas, kurį reiktų slėpti po devyniais užraktais.

2011.05.04 Patvirtinta Yu-Gi-Oh Nacionalinio turnyro Vilniuje data. Jis vyks kaip ir numatyta - gegužės 15 d. Būtina užsiregistruoti šioje TEMOJE, nes nuo dalyvių skaičiaus priklausys patalpų dydis bei turnyro mokestis. Apie turnyrą informacija ČIA. Jei nenorite registruotis patys, galiu jus užregistruoti, tik, atsiuntę man PM arba laišką mzidinys@mail.ru, nurodykite savo vardą ir pavardę. Gerai apgalvokite ar dalyvausite, o jei apsigalvosite, būtina apie tai pranešti. Visiems vilniečiams rekomenduoju sudalyvauti.

2011.04.21 Jei per Šv. Velykas atsibos ridenti margučius, sudalyvauk turnyre. Skelbiama KCVDS turnyrų registracija į du Velykinius turnyrus. Nedelsk ir užsiregistruok, nes turnyto laimėtojas gaus trofėjų - auksinį žąsies kiaušinį (prierašą prie niko).

2011.04.17 Vilniaus Yu-Gi-Oh klube vyko turnyras. Patalpintas fororeportažas. Sužinosite kokių kaladžių galite tikėtis Nacionaliniame turnyre. + fotoreportažas papildytas VIDEO medžiaga.

2011.04.11 Skelbiama dviejų KCVDS turnyrų registracija: Grupių ir Iššūkio. Kas norėtų išbandyti savo jėgas realiame turnyre, Vilniuje balandžio 16 d. Yu-Gi-Oh klube "D6" vyks turnyras. Detalesnė informacija Forume.

2011.04.08 Akademikų dėmesiui! Gegužės 15 d. Vilniuje vyks Nacionalinis Yu-Gi-Oh turnyras. Mokestis nedidelis - tik 12 Lt, už kuriuos gausite papildymą tiesiog dalyvaudami. Prizai žadami išties neblogi. Oficiali informacija ČIA, detalės Forume.

Suvesti rezultatai už Ordinų XIII mūšį. Nugalėjo Gods of destruction Ordinas, kurį paskutinis gynė riteris Yga, kovose pasižymėjo Darkness Riders Ordino Magistras Sigisr bei riteris Marius. Visi Ordinai gali ruoštis XIV mūšiui. Taip pat vyksta registracija į Joey turnyrą.

2011.04.01 Nors pas mus vyksta turnyrai NUOLAT, kiti galbūt galvoja, kad nėra kur pažaisti ir išbandyti savų kaladžių. Todėl primenu, kad turnyrai vyksta, o jų skaičius ir aktyvumas priklauso tik nuo jūsų. Tad skelbiamas naujas Pavasario KCVDS turnyras + kad greičiausiai sužaidę nenuobodžiautų skelbiamas ir Pavasario iššūkio taurės Single Elimination turnyras. Taip pat vyksta registracija ir į J_project turnyrą. Šiuo metu jau vyksta KCVDS ir Joey turnyrai, todėl kuo greičiau jo dalyviai sužais, tuo greičiau bus skelbiami nauji turnyrai. Metas visiems pabusti iš žiemos sąstingio! Visada tikrinkite TURNYRŲ skiltį dėl naujų skelbiamų registracijų.

PS: ir tai NE balandžio 1-osios proga...

2011.03.17 Ar norėtumėte, kad vėl TV3 pradėtų rodyti Yu-Gi-Oh? Tai labai svarbu gausinant mūsų gretas ir įnešant gyvybės į šį žaidimą Lietuvoje. Todėl, kam tai įdomu ir tikrai rūpi, tegu užsiregistruoja TV3 forume ir parašo savo pageidavimą grąžinti anime šioje TEMOJE. Galbūt į mūsų visų norus bus atsižvelga, svarbu visiems veikti iš vien. PS: tik nieko nerašykite apie Akademiją ir realų žaidimą, nes to jiems žinoti tikrai nereikia, net žalinga.

2011.03.14 Sveiki, kreipiuosi į Akademikus kartą į pusmetį, kai ateina laikas mokėti už serverio paslaugas. Kadangi dar planuose yra nemažai veiklos, manau mūsų gyvavimą reiktų pratęsti dar pusmečiui. Ką manot? Dėkoju tiems, kas nuo rugpjūčio mėnesio paaukojo: quezz, ateiviui, Kristalui ir Andu. Todėl trūksta labai mažai iki pilnos sumos. Paaukoti galite SMS ČIA. Dėkoju!

2011.02.20 Vakar Kaune vyko Lithuania Winter Open 2011 turnyras, kuriame nugalėjo Tadidas. Sveikiname su dar vienu puikiu pasirodymu, įrodžius kad nominacija už geriausio 2010 m. žaidėjo titulą buvo gauta pelnytai. Patalpintas Blic Fotoreportažas, kuris vėliau bus papildytas.

2011.01.27 Asmeniškai nemėgstu aš tos reklamos, bet reikia kažkam imtis gelbėjimo operacijos, tad surinkęs informaciją ir vildamasis, kad tai pagerins žaidimo situaciją Lietuvoje, yra pasiūlymas, greičiau galimybė užsisakyti naujausios produkcijos šiuo metu žemiausia kaina. Didelio rinkos tyrimo neatlikau, bet geriau dabar nerasite. Detalesnė informacija ir klausimai Forume.

2011.01.25 Surašyti taškai, suvestas reitingas bei išdalinti titulai už pastaruosius pasibaigusius turnyrus. Taip pat įvesta nauja tvarka Turnyrų skiltyje. Visada sekite naujų turnyrų registracijas.

2011.01.24 Skelbiami Kalėdinio darbastalių konkurso rezultatai. Sveikiname nugalėtojus. Taškai išdalinti.

2011.01.21 Publikuojamas pirmasis rimtas mokslinis darbas Yu-Gi-Oh tema Lietuvoje. Darbas buvo pateiktas kaip atsiskaitymas už išklausytą kursą universitete. Religijų studijų ir tyrimo centro docentės buvo įvertintas puikiai. Todėl darbas yra pripažintas kaip moksliškai pagrįstas ir gali būti naudingas religijų tyrinėtojams bei visai mūsų bendruomenei. Darbas pakankamai ilgas, tačiau vertas perskaityti, nes juk visi mes esame su tuo susiję: Tūkstantmečio paslaptys ir glūdintys pavojai: sąmokslo teorija Yu-Gi-Oh simbolizme. Užsienyje šia tema jau yra rašoma bei diskutuojama, tad ką jūs manote? Diskusija Forume.

2011.01.19 Naujos Yu-Gi-Oh Vilniaus klubo patalpos D6 parduotuvėje - atnaujintas klubo aprašymas. Čia galėsite ne tik pažaisti, bet ir nusipirkti reikiamos Yu-Gi-Oh atributikos (įmautės, kaladžių dėžutės) pigiau.

2011.01.18 Pasibaigė Kalėdinis Darbastalių konkursas. Balsuoti galite Forume.

2011.01.12 Po XII Ordinų mūšio, kurį vėl laimėjo The Next Generation, sutvarkyta Ordinų tema ir visiems Ordinams leidžiama ruoštis XIII mūšiui. Taip pat pakeičiamas ilgametis Slifer'ių Dekanas, kurio vietą užima Joey Turnyrų Organizatorius Jbourne.

2011.01.04 Patalpinti pirmieji Kalėdinių Darbastalių konkurso darbai. Kadangi darbų gauta nedaug, dėl švenčių gausos ar dar kokių priežasčių, konkursas pratęsiamas iki 01.18 dienos.

2010.12.25 Su šventėm visus! O kad būtų linksmiau, prasidėjo naujokų Joey turnyras. Raginu visus užsiregistravusius persiskaityti taisykles ir aktyviai dalyvauti.

2010.12.21 Po daugiau kaip dviejų metų pertraukos skelbiamas Kalėdinis Darbastalių konkursas. Persiskaitykite taisykles ir darbus siųskite nurodytu pašto adresu TMiracle, o ne man.

2010.12.14 NAUJOKŲ DĖMESIUI!!! Skelbiama registracija į Joey Naujokų turnyrą, kuriame 4 geriausi žaidėjai pasidalins 150-ies kortų prizą. Jame gali dalyvauti tik 6 ir 7 stojimo Slifer'iai. Registracija ir informacija kaip pradėti žaisti Forume.

2010.12.12 Surašyti taškai, reitingas ir išdalinti titulai už visus įvykusius turnyrus. Šiuo metu vyksta registracijos į J_Project ir Joey turnyrus. Taip pat vyksta registracija į vienos dienos J_P turnyrą, tad kas nori šiandien smagiai pažaisti, registruokitės iki 18:30.

2010.12.04 Patalpintas FINAL Rudens Taurės 2010 turnyro fotoreportažas su visomis nuotraukomis, kaladžių sąrašais, analize, aprašymais ir t.t. Dar vis laukiama filmuota Video medžiaga iš turnyro, kuri tikrai greitai pasirodys.

2010.11.29 Belaukiant filmuotos video medžiagos iš praėjusio turnyro, pasižiūrėkime Chelsea iš nuotraukų sumontuotą Video.

2010.11.28 Papildytas Rudens Taurės 2010 turnyro fotoreportažas naujomis nuotraukomis, Top 8 kaladžių sąrašais, visų turnyre dalyvavusių žaidėjų kaladžių sąrašais, jų išsamia statistika ir analize - tikra informacijos bomba!

2010.11.21 Patalpintas pirminis Rudens Taurės 2010 turnyro fotoreportažas, kuris vėliau bus pildomas. Visi dalyviai, savo įspūdžiais gali pasidalinti spe. Forumo skiltyje. Sveikiname turnyre nugalėjusį Tadidą!

2010.11.12 Pagaliau paskelbti Untraditional Halloween kortų konkurso nugalėtojai. Buvo labai sunku atrinkti, todėl išsamiai paaiškinta kodėl taip yra nuspręsta. Visi kas laimėjo kortas, jas gali išsirinkti iš Akademijos Fondo. Naujokai tegu perskaito rinkimosi taisykles. Kortos bus atrenkamos pagal gautų laiškų ar PM eiliškumą. Taškai surašyti.

2010.11.08 Skelbiamas Untraditional Halloween kortų konkurso balsavimas Forume.

2010.10.30 Surašyti taškai už 11 paskutinių turnyrų. Pradėtas skaičiuoti Naujas Reitingas. Vasaros titulai jau išdalinti. Šiandien užbaigtas Yu-Gi-Oh Klubų projektas, kuris atskleidė esamą padėtį visoje Lietuvoje. Surinkta informacija apie 10 skirtinguose miestuose veikiančių klubų. Viliuosi, kad ši į vieną vietą surinkta medžiaga bus naudinga visiems naujokams, kurie nori pradėti žaisti realybėje. Ačiū organizatoriams ir aktyviems klubo nariams už talkininkavimą, info. bus nuolat atnaujinama ir pildoma. Beje kas nori gali prisijungti į Akademijos Skype kambarį.

2010.10.29 Patalpinti pirmieji Untraditional Halloween konkurso darbai. Galvokite netradiciškai ir bandykite atskleisti konkursinę temą kuo išradingiau!

2010.10.23 Artėjančio Helovyno proga skelbiamas netradicinės kortos konkursas Untraditional Halloween. Persiskaitykite teisykles, atsisiųskite šabloną ir sėkmės kūryboje. Klausimai Forume.

2010.10.22 Visų Telšiškių dėmesiui! Spalio 29 d. 14 val. Telšių Yu-Gi-Oh klube planuojamas Akademikų susitikimas. Vilniuje jau buvo 4 tokie susitikimai ir patikėkit bus tikrai smagu.

2010.10.21 Patalpintas praeitą savaitgalį Kauno klube vykusio mini turnyro fotoreportažas. Pasibaigė XI Ordinų mūšis. Sveikiname nugalėtojus The Next Generation riterius, kuriems pergalę išplėšė Sunako.

2010.10.14 Patalpintas Klaipėdos klubo aprašymas. Liko tik Šiaulių ir Panevėžio klubas, kad projektas būtų užbaigtas.

2010.10.10 Prasidėjo XI Ordinų mūšis. Taip pat vyksta KCVDS Rudens 1 etapo turnyras.

2010.10.07 Šiauliuose atkuriamas klubas, kurio narių pirmasis susitikimas planuojamas ateinantį pirmadienį 10.11 16 val. Patalpintas Radviliškio klubo pristatomasis aprašymas.

2010.10.05 Išleista nauja J_PROJECT žaidimo versija. Naujos žaidimo valdymo funkcijos, žaidimo laukų pasirinkimas, naujos kortos ir svarbiausia įdiegta kambarių funkcija, kuri leis susirasti sau varžovą. Jums tereikia atsisiųsti žaidimą (ČIA arba ČIA), įsiinstaliuoti, užsiregistruoti ir žaisti. Pagalba Forume ir Mokymo Programoje. Apie patį žaidimą parašyta The Duelist žurnalo 2 Nr.

2010.10.03 Telšiuose irgi yra kur pažaisti! Apsilankyk šiame klube.

2010.09.25 Skelbiama registracija į jubiliejinį 150 turnyrą, kuris vyks per KCVDS. O tai reiškia didesnius prizus ir daugiau žaidėjų.

2010.09.23 Ar žinojai, kad Marijampolėje veikia Yu-Gi-Oh klubas? Dabar jau žinai ir pranešk tai kitiems. Surašyti taškai už 4 KCVDS Ssroko rengtus paskutinius turnyrus.

2010.09.20 Klubų skiltis papildyta Dusetų klubo aprašymu. O ar tavo miesto klubas jau aprašytas?

2010.09.16 Yu-Gi-Oh Klubų skiltį papildė Kauno klubo aprašymas. Kviečiu apsilankyti šiame klube, ypač kauniečius. O kitus klubų organizatorius raginu nežiopsoti ir pareklamuoti savo klubą.

2010.09.15 Norėtųsi atgaivinti Paplepėk kambarį. Tai pakankamai gera ir nieko neįpareigojanti bendravimo forma. Taigi šiandien apie 19 val. jūsų lauksiu tame kambaryje.

2010.09.14 Skelbiama registracija į išskirtinį J_PROJECT turnyrą, kuriame kiekvienas gali pabandyti išlošti 40 kortų kaladę iš Akademijos Fondo. Visi turnyro dalyviai privalės susidėti kaladę TIK iš Fonde esančių kortų ir jei laimės turnyrą laimės visas kaladės kortas. Nepraleiskite šaunios galimybės! Beje, pakeistas truputi fondas, todėl atidžiai persižiūrėkite jį prieš dėdamiesi kalades.

2010.09.13 Surašytas Reitingas už 14 turnyrų ir taškai už 10 turnyrų, nes keturių KCVDS turnyrų taškai bus pateikti vėliau. Baigtas rašyti Summer Cup 2010 turnyro fotoreportažas. Pirmą kartą pateikiamos visų (56) kaladžių sudėtys su išsamia kaladžių statistika. Jūs patys galėsite padaryti išvadas ir žinosite ko galima tikėtis ateinančiuose turnyruose. Tai išsamiausia informacija apie šį vasaros turnyrą!!

2010.09.09 Pasibaigė 10 Ordinų mūšis, kurio nugalėtoju tapo Dark Magician Girl Ordinas. Kovos lauke liko vienintelis riteris yga. Galima vėl persitvarkyti ir ruoštis naujoms kovoms.

2010.09.02 Atnaujintas Uždraustų Kortų sąrašas, kurio reikia laikytis žaidžiant realybėje ir virtualiai.

2010. 08.28 Akademijos kortų Prizinis Fondas papildytas dar apie 450 naujomis kortomis, tarp kurių nemažai retų. Dėkojame Revell, IgniuX@Z, Cido, Ssrokass bei Dexteris aukojusiems kortas. Dabar jame yra apie 800 skirtingų kortų, viso apie 1860.

2010.08.26 Atidaroma nauja skiltis Klubai, kurioje galėsite rasti visą reikalingą informaciją apie Lietuvoje veikiančius realius Yu-Gi-Oh klubus. Šiuo metu patalpinta informacija apie Vilniaus ir Lazdijų klubus. Ilgainiui bus paruošti straipsniai ir apie kitus klubus. Rytoj išsiųsiu laimėtas kortas: Ponci, Firis, ExodiaXlr7, SkullDemon bei Killeriax.

2010.08.25 Papildytas Summer Cup 2010 fotoreportažas. Į galeriją įdėtos 65 rinktinės nuotraukos. Taip pat vyksta X Ordinų mūšis.

2010.08.23 Patalpintas Summer Cup 2010 fotoreportažo pirminis variantas. Vėliau jis bus papildytas. Suradus klaidų rašykite man per PM.

2010.08.19 Skelbiami Structure Deck Design konkurso rezultatai. Sveikinu nugalėtojus ir raginu kuo greičiau išsirinkti savo laimėjimus. Taškai išdalinti. Taip pat Slaptajame Fakultete skelbiama Akademijos vasaros darbų ataskaita.

2010.08.15 Pasibaigė Structure Deck Design konkursas. Balsavimas Forume.

2010.08.10 Sėkmingai baigti Akademijos svetainės vertimo darbai. Esu labai dėkingas LNoir, kuris išvertė pagrindines skiltis, taip pat kitiems vertėjams: Ponci bei JBourne. Nuo šiol į mūsų Akademiją galės stoti ir užsieniečiai, kurie bus pakviesti dalyvauti Turnyruose, Konkursuose bei Ordinų kovose. Manau, kad tai puiki galimybė visiems Akademikams praplėsti savo akiratį ir susirasti bendraminčių iš viso pasaulio. Taip pat atidaryta Forumo skiltis angliškai kalbantiems, todėl į ją rašykite tik anglų kalba.

2010.08.02 Kadangi vis dar gaunu konkursinių darbų, pratęsiu Structure Deck Design konkursą iki 08.14 d. (jau yra 10 darbų, taisyklės ČIA). Dėkoju Firis už itin dosnią auką, kurios pakako, kad serveris būtų išpirktas iki 2011 balandžio 1 d. Visi aukoję, įrašyti į Geradarių skiltį. Taip pat atidaryta nuotraukų galerija, į kurią bus talpinamos visos oficialių turnyrų nuotraukos. Jau yra patalpintos 2010 Nacionalinio Čempionato akimirkos.

Archyvas: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]