SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Archyvas

2010.07.27 Patalpinta nauja paskaita apie Jinzo + Jinzo - Returner populiarėjantį derinį ir jo pritaikymo galimybes. Diskusijos Forume. Prasidėjo KCVDS vasaros taurės turnyras. Dėkoju paaukojusiems Waelto, Deepas, Miratas, Mcgradiss007, Yami bei anonimui (...419). Internetinių "patalpų" nuomai dar trūksta kelių litų, o susimokėti reikia iki mėnesio galo. Kaip paaukoti kelis litus - Auka Akademijai skiltyje.

2010.07.23 Pradedama registracija į antrąjį KCVDS vasaros taurės turnyrą. Structure Deck Design jau patalpinti 8 darbai, lauksiu daugiau. Taip pat dėkoju Dexteris, Skulldemo, JBoune, Dydy jau paaukojus serverio išlaikymui. Norėčiau susimokėti bent už pusę metų - 24 Lt., kol galioja nuolaidos.

2010.07.22 Pasibaigė jau IX Ordinų mūšis. Sveikiname nugalėtoją The Next Generation Ordiną, kuris išsiskiria savo lojalumu, gyvybingumu ir karingumu. Visi Magistrai gali ruoštis X mūšiui. Rezultatai suvesti į Ordinų skiltį.

2010.07. 20 Jau praėjo visi metai nuo paskutinės rinkliavos Akademijos serverio išlaikymui. Kad galėtume gyvuoti dar vienus metus, reikia jūsų pagalbos. Todėl prašau laisvanoriškai paaukoti kelis litus SMS - instrukcijos kaip tai padaryti Auka Akademijai skiltyje. Skelbiamas naujas, dar niekada nerengtas KCVDS turnyras: Pegasus League. Registracija Forume.

2010.07.19 Patalpinta nauja Quickdraw Dandywarrior paskaita. Kaladžių Aruodas papildytas keliomis naujomis kaladžių sudėtimis su išsamiu veikimo aprašymu. Diskusijos Forume.

2010.07.18 Patalpinti pirmieji Structure Deck Design dalyvių darbai.

2010.07.16 Pradedamas IX Ordinų mūšis. Magistrus raginu į mūšį vesti savo riterius.

2010.07.12 Tęsiama Naujokų Mokymo Programa. Patalpintos patobulintos Joey New Generation 2010 žaidimui skirtos ir naujausią uždraustų kortų sąrašą atitinkančios kaladės (Joey skiltis), su kuriomis iškart galima dalyvauti Joey turnyuose, tobulinti ar pasisemti naujų minčių savo kaladėms. Taip pat pažengusiems Akademikams yra galimybė atsiųsti savo sudėtas ir laiko patikrintas temines kalades, kurios papildys sąrašą.

2010.07.11 Prasidėjo KCVDS Vasaros taurės pirmasis turnyras, kuris pagal savo apimtis pranoko ankstesniuosius. Iš jo 4 geriausieji pateks į Finalinį turnyrą, kuriame galima bus iškovoti geriausiojo vasaros KCVDS žaidėjo titulą. Taip pat prasidėjo registracija į Joey turnyrą, kuriame reiks žaisti teminėmis kaladėmis. Kviečiame dalyvauti ir naujokus.

Po ilgos pertraukos skelbiamas naujas Structure Deck Design konkursas. Turėsite pagal pateiktą šabloną sukurti savo struktūrinės kaladės pakuotę, šios kaladės pagrindinę kortą ir pateikti trumpą aprašymą. Atidžiai persiskaitykite konkurso taisykles ir darbus siųskite ne anksčiau kaip nuo liepos 15 d. Klausimai FORUME.

2010.07.10 Akademijos Prizinis Fondas papildytas naujomis kortomis, kurias paaukojo Snikatronas, yamis, IgniuX@Z, eima1000. Dabar fonde yra virš 1600 kortų t.y. 2 kg. 660 g. Išsamiai aprašytos rinkimosi taisyklės, kurias būtina perskaityti ir jomis vadovautis. Visi, kas iki šios dienos dar nebuvo išsirinkę laimėtų kortų, dėl senaties termino rinktis nebegali. Taigi, pasibaigus turnyrui ar konkursui per 10 d. prašyčiau išsirinkti laimėtas kortas.

2010.07.02 NAUJOKŲ DĖMESIUI! Kadangi Akademija pradėjo naujokų praktinius mokymus pagal KCVDS pakopą, sukurta nauja skiltis Mokymo Programa, kurioje išsamiai aprašoma kaip atsisiųsti, susitvarkyti ir pradėti žaisti Joey, KCVDS bei J_Project žaidimus. Taip pat forume sukurtos atitinkamos temos, kuriose visi galės išsiaiškinti iškilusias problemas, yra pateikti dažniausiai užduodamų klausimų atsakymai. Atnaujintas Joey Bibliotekos skyrius, ištaisytos visos klaidos ir netikslumai Siuntinių skiltyje. Sėkmės visiems siunčiantis ir mokinantis žaisti!

2010.06.29 Skelbiamas KCVDS Turnyras visiems naujokams iš 7 Stojimo. Tai išskirtinė galimybė pradėti savo karjerą Virtualioje erdvėje, todėl nepraleiskite šaunios progos!!! Registruotis galite šioje - Forumo skiltyje - Jei jums reikia pagalbos dėl KCVDS, kreipkitės į Ssroką Skype: markkovda. Tačiau pagalbos prašykite tik perskaitę paskaitą apie KCVDS.

2010.06.27 Sveikinu Akademikų komandą: Chelsea, Yga, Shans, Setas, Ninija užėmus 2 vietą virtualiame Kaiba Corporation World Cup 2010 turnyre. Visi komandos nariai kaip premiją už gerus rezultatus ir aukšto lygio žaidimą, kurį palankiai įvertino kitos turnyre dalyvavusios komandos gauna po +100 taškų. Jūs pasauliui įrodėte, kad ir lietuviai žaisti moka! Suvestas reitingas ir išdalinti taškai bei titulai už 17 paskutinių turnyrų.

2010.06.21 Akademijoje skelbiamas naujas, daug žadantis projektas - Naujokų mokymai, kurių metu visi norintys bus mokomi KCVDS žaidimo pagrindų. Pirmojoje stadijoje ieškomi dėstytojai, kurie norėtų praktiškai perteikti savo ženias ir aišku studentų, kurie norėtų greitai išmokti šio žaidimo gudrybių ir dalyvauti Akademijos virtualiuose turnyruose. Savo paraiškas neškite į šią FORUMO skiltį.

2010.06.15 Akademijos 3 m. gimtadienio proga organizuojamas KCVDS specialus turnyras su didesniais prizais, taškais ir titulu. Nepraleiskite progos sudalyvauti šiame proginiame turnyre.

2010.06.12 Šiandien Akademijai sukanka 3 metai. Kaip internetiniam projektui, tai brandos amžius. Tai reiškia, kad mes jau galime imtis rimtesnių darbų ir labiau įtakoti bei prisidėti prie šio žaidimo populiarinimo ir sklaidos Lietuvoje. Tad sveikinu visus Akademikus su šia solidžia sukaktimi ir noriu palinkėti naudingos veiklos, prasmingų projektų, įdomių ir kvapą gniaužiančių virtualių turnyrų, o svarbiausia revoliucingų pokyčių Yu-Gi-Oh žaidime, kurie bus įmanomi tik susivienijant ir dirbant išvien, nes paskiras darbas yra tik pamestoji visos mozaikos dalis.

2010.05.29 Fotoreportažas papildytas Dragon Duels turnyro akimirkomis ir nugalėtojo kaladės sudėtimi. Idėtas Chelsea sukurtas Video apie Akademikų susitikimą ir savo turnyro įspūdžius.

2010.05.27 Nacionalinio Yu-Gi-Oh 2010 čempionato fotoreportažas papildytas TOP 8 kaladėmis (sąrašai slepiasi po spoileriais), naujomis nuotraukomis.

2010.05.26 Patalpintas ilgai lauktas Nacionalinio Yu-Gi-Oh 2010 čempionato fotoreportažas. Pateikti tik griaučiai (gali būti klaidų ir netikslumų - praneškite apie tai per PM ar paštą), nes dar nėra kaladžių sudėčių (bent Tadidas, Shans ir Sunako galėtų atsiųsti patys savo kaladžių sąrašus) ir viliuosi dar gauti kokių nors atsiliepimų apie šį renginį (ypač iš Akademikų, galbūt iš turnyro organizatorių ir dalyvių ne Akademikų)... Taip pat nėra aprašytas Dragon Duels turnyras, nes apart nuotraukų beveik nieko neturiu. Nieko nepažįstu ir apie TOP 8 nekažin ką parašyčiau (uria ir aivdov galėtų suteikti man trūkstamos informacijos). Gavus naujos informacijos, savaitės bėgyje straipsnis bus vis papildomas.

2010.05.05 Po ilgos pertraukos talpinama nauja paskaita apie Chain Strike kaladę, kuri papildo Burn kaladžių sąrašą (Simochi Burn). Trumpai paaiškinama kas yra Chain, kaip jis veikia, kaip veikia pati kaladė ir kokios naujos galimybės atsiveria žaidime. Siūlau išbandyti šią kaladę. Skelbiami Playmat Design konkurso nugalėtojai. Taškai JAU išdalinti.

2010.05.02 Skelbiamas Playmat Design balsavimas Forume. (14 dalyvių darbai).

2010.04.27 Slaptajame Fakultete skelbiamas Akademijos prioritetinis vasaros darbų / projektų sąrašas. Prašau Slaptojo Fakulteto narius susipažinti su pateikiamais projektais, pagalvoti kaip jūs galite prie jų prisidėti ir galbūt turite savų genialių minčių.

2010.04.23 Pasibaigė Egzaminų Sesija. Fakultetų sąrašai atnaujinti, taškai visiems išdalinti. Iš sąrašų pašalinti apie 170 studentų. Nuo šiol panašūs egzaminai bus rengiami dažniau. Jei kas savęs nerandate sąraše ir buvote laikę egzaminą, parašykite man. Kiti galės tik perstoti. Taip pat nepamirškite, kad vyksta Playmat Design konkursas (jau yra 12 dalyvių darbai).

2010.04.16 Visų Joey Fanų dėmesiui: Atnaujintas žaidimas, į kurį įdėtos +343 naujos kortos, taip praplečiant žaidimo galimybes. New Generation 2010 trumpa apžvalga, patį žaidimą atsisiųsti galite iš ČIA (per Torentus), diskusijos Forume. Taip pat patalpinti nauji Playmat Design konkurso darbai. Iki Egzaminų pabaigos liko 4 d.

2010.04.09 Primenu, kad rytoj yra paskutinė diena Egzaminų Sesijai išsilaikyti. Jau yra skelbiami jos rezultatai - tiesiog prisijunkite prie Egzaminų Centro. Tie kas gavo 0 arba 1-4 yra laikomi neišlaikę egzamino. Jį perlaikyti galėsite per 10 dienų iki 04.20. Slifer'iai privalės perlaikyti Slifer'ių egzaminą, Ra ir Obelisk'ai perlaikys Ra egzaminą. Visi nelaikę ir neišlaikę egzaminų bus šalinami iš Akademijos.

Jau patalpinti pirmieji Playmat Design konkurso darbai. Laukiu daugiau darbų iki 05.01 dienos. Darbų aptarimas pasibaigus Konkursui.

2010.04.01 Oficialus pareiškimas - Sveikinu visus Akademikus su BALANDŽIO 1 D. Ačiū tiems, kas prisipažino, kad buvo apgauti, o tiems kas garsiai forume zaunijo, kad tai melas galiu pasakyti tik tiek - jūs neleidote šiuo saldžiu melu nors akimirką patikėti kitiems, kad Flintas mums dovanoja realų "The Duelist" žurnalą. Ką gali žinoti, galbūt ateityje šis nekaltas melas virs tiesa.

Kartu su pavasariu mūsų Akademiją aplankys stiprus permainų gūsis. Mes jau gyvuojame 2,5 metus ir esame pakankamai plačiai išvystę savo veiklą, o labiausiai galime didžiuotis virtualiais turnyrais, "The Duelist" žurnalu, Mangos GX vertimais ir aišku paskaitomis. Dėl šios priežasties mes buvome įvertinti. Tačiau kodėl taip kalbu? Mus pastebėjo leidykla Flintas ir pateikė labai labai viliojantį pasiūlymą t.y. leisti "The Duelist" žurnalą apie Yu-Gi-Oh Lietuvoje. Taip!!! Realų 26 psl, atspausdintą žurnalą, kurį pardavinės 2 000 tiražu visoje Lietuvoje. O tai reiškia, kad mes t.y Akademijos gabiausi žaidėjai, dėstytojai ir grafikos mėgėjai galės prisidėti prie jo kūrimo. O kas svarbiausia, kad visi prisidėję prie žurnalo kūrimo gaus pinigines premijas! O štai ir oficialus Flinto paskelbimas apie žurnalą (pirmam numeriui net mūsų viršelį pasiėmė). Tad visi norintys ir svarbiausia galintys žmonės pasirašo FORUME ir pradėsime rinkti komandą ;) . Ateityje žada net leisti mūsų išverstą (reiks kiek patobulinti) Yu-Gi-Oh GX Mangą. Tai puiki galimybė visiems!!!

2010.03.31 Visiems surašyti taškai ir suskaičiuotas Reitingas už 14 paskutinių turnyrų (įtraukti taškai ir už KCVDS Olimpinių turnyrų epopėją). Raginu visus 175 studentus laikyti privalomą Egzaminų Sesiją, nes bus pašalinti iš Akademijos ir anuliuoti visi taškai bei reitingai - grįžti galėsite tik į Slifer'ius ir pradėti viską vėl nuo nulio. Laiko turite iki 04.20 d.

2010.03.28 Patalpintas įvykusio 4 Akademijos Meet'o trumpas fotoreportažas su nedideliu Vilniaus Yu-Gi-Oh klubo pristatymu. Ačiū eima1000 Akademijos Fondui paaukojus 79 kortas.

2010.03.26 Skelbiamas sudėtingas konkursas, iššūkis visiems Photoshop gerbėjams Playmat Design. Klausimai Forume. Rytoj 27 d. 15.30 val. vyks 4 Akademijos narių Meet'as Yugio klube "Papartis" (Architektų g. 43/31, Lazdynai, antras aukštas), įėjimas 3 Lt.

2010.03.23 Skelbiamas VII Priėmimo į Akademiją ratas. Visi naujai įstoję, neprivalo laikyti Egzaminų Sesijos. Egzaminus jau laikė virš 60 studentų. Skelbiami Dream Archetype rezultatai: nugalėjo TMiracle; 2 - YGO; 3 - Ponci/Killeriax. Taškai ir skiriami prizai surašyti Forume. Taškai išdalinti. Studentai nebus perkeliami į kitus fakultetus, kol nesibaigs sesija.

2010.03.20 Štai ir skelbiama 2010 m. pavasario egzaminų sesija visiems fakultetams (Slifer, Ra ir Obelisk). Sesija privaloma visiems studentams (išskyrus Slapto Fakulteto studentus), studentai neužsiregistravę Egzaminų Centre ir nebandę laikyti egzaminų bus šalinami iš Akademijos sąrašų. Sesija vyks iki 04.10 dienos. Egzaminui skirta 20 min. todėl patartina jį laikyti tik tada, kai jums niekas netrukdys ir būsite susikaupę, nes uždarę puslapį (kaitalioti tarp kitų atidarytų puslapių galima, tačiau laikas eis), daugiau laikyti egzamino negalėsite.

Prieš laikydami egzaminą BŪTINAI persiskaitykite taisykles. Registracija labai paprasta: įvedate savo Akademijos Niką, sugalvotą slaptažodį ir pasirinkite fakultetą, kuriam priklausote ir tada jau jungiatės ir spaudžiate Egzaminas. Egzaminai tikrai visiems yra įkandami ir sudaryti pagal fakulteto bendrą lygį. Slifer'ių lengviausi ir Obelisk'ų sunkiausi. Į kiekvieną klausimą yra tik vienas teisingas atsakymas. Sėkmės laikant egzaminus!!! Jei iškils neaiškumų rašykite į Forumo skiltį, jums atsakys Egzaminų Centro vadovas J_BYYX. Egzaminą galite laikyti - ČIA -

2010.03.12 Į pabaigą eina Dream Archetype konkursas. Gauti 14 Archetipų, kurie visi yra skirtingi ir savaip patrauklūs. Kadangi iš tokios gausybės darbų sunku išsirinkti geriausius, skelbiamas balsavimas. Prieš balsuojant, būtina peržiūrėti visų darbus ir savo spendimą pagrįsti, nes visi dalyviai juk įdėjo daug darbo. (jei talpinant dabus buvo kas nors praleista, parašykite).

2010.03.11 Monarch'ų paskaita papildyta parodomuoju kaladės veikimo video (HD kokybė galima). Visų Slifer'ų dėmesiui: greitai bus paskelbta sesija, kurios metu tikrinsime jūsų turimas žinias. Egzaminas vyks automatizuotame Egzaminų Centre. Patarčiau atkreipti dėmesį į Akademijoje vykstančią veiklą bei persiskaityti paskaitas (žinoti esmę): Lightsworns, Gadgets, VWXYZ, Gladiator Beasts, Dark World, Burn, Originalios kortos. Egzaminui turėsite 20 min, reiks pasirinkti vieną teisingą atsakymų iš 3 galimų, todėl nebus kada skaitynėti. Tad patariu pasiruošti, nes egzaminas yra privalomas visiems Slifer'iams, už jo sprendimą bus dalinami taškai, o nelaikiusieji šalinami iš Akademijos. Egzaminas bus paskelbtas vėliau.

Taip pat Egzaminas pirmą kartą bus rengiamas ir Ra studentams. Be jau minėtų paskaitų jiems patarčiau pasiskaityti papildomai apie Monarchs bei Blackwings. Bus pateikiamos situacijos su galimais 4 atsakymais. Obelisk'ai irgi tegu neatsipalaiduoja...

JOEY žaidėjų dėmesiui: keičiamas uždraustų kortų sąrašas. Jo būtina laikytis visuose Akademijos Joey turnyruose.

2010.03.10 Dėl atnaujinto uždraustų kortų sąrašo grįžta galingieji Monarch'ai! Išsamus ir netradiciškas aprašymas, pateikiama įdomi kaladės sudėtis su trumpu veikimo aprašymu, kurią galite atsisiųsti iš Kaladžių Aruodo bei patiems išbandyti. Diskusijos Forume.

2010.03.09 Visiems laimėtojams išsiųsti registruoti laiškai (siuntimo kaina: 32.75 Lt; išsiųstos 122 kortos, 9 laiškai). Laukite paštininko, nes turėtų atnešti į namus, taip pat įspėkite namiškius, kad jūsų vardu laukiamas laiškas.

2010.03.06 Visų laimėtojų dėmesiui: pirmadienį bus išsiųsti visiems laimėjimai nuo 1st Autumn Cup J_PROJECT turnyro laikų. Visi kas per šį pusmetį ką nors laimėjo, pasitikrinkite - - ČIA - - ar jūsų laimėjimas buvo užfiksuotas, nes gali būti, kad ką nors praleidau.

2010.02.27 Su lyg kiekvienu pusmečiu Yu-Gi-Oh pasaulyje įvyksta permainos. Naujas Uždraustų Kortų sąrašas įsigaliosiantis KOVO 1 d., kurio privalu laikytis visuose turnyruose tiek realybėje, tiek virtualioje erdvėje.

2010.02.22 Sutvarkyta ir atnaujinta Siuntinių skiltis, kurioje naujokas ras visus geriausius YGO žaidimus ir pagalbą jiems pasileisti bei žaisti Online. Dabar iš vienos vietos bus galima atsisiųsti Joey, KCVDS, J_P, reikmenis reikalingus žaisti šiuos žaidimys internete ir kiti reikalingi siuntiniai. Tai savotiškas gidas pradedančiajam.

Baigėsi Fanfic/filler konkursas. Laimėtojas Chalker - Variacija 312 +80 taškų +10 kortų iš Akademijos Fondo. Kiti dalyviai Miratas ir Yugis123 +40 taškų bei sTraTos +30 taškų. Taškai išdalinti.

Pasibaigė 8 Ordinų kautynės. Nugalėjo DMG Ordinas, kurio magistras Tadidas apgynė Ordino garbę. Mūšiuose pasižymėjo Chelsea, kuris nukovė net 9 riterius. Sutvarkyta Ordinų skiltis, visi gali pradėti Ordinų persitvarkymo darbus.

2010.02.20 Norite išmokti žaisti Yu-Gi-Oh? Tai paskaita būtent jums - Instrukcija pradedančiajam. Arba kaip išmokti žaisti Yu-Gi-Oh!?. Konsultacijos Forume. PS: Buvo patalpintas blogas Emuliatorius - gerasis čia. Kas naudojasi torrentais ir nori greičiau atsisiųsti šį žaidimą gali jį siųsti tiesiai iš manęs - ČIA - arba Linkomanijos.

2010.02.19 Kaladžių aruodas papildytas Simochi Burn kaladės aprašymu. Šio Akademijos projekto vertinimai, apklausa ir balsavimas Forume. Būčiau labai dėkingas jei atsakytumėte į pateiktus klauimus.

2010.02.15 Po ilgos pertraukos skelbiamas naujas konkursas Dream Archetype. Užduotis sukurti savo kortų archetipą. Registracija į konkursą ČIA. Patalpinta paskaita, kuri bendriausiais bruožais aptaria Burn tipo kalades ir išsamiau panagrinėjamas vienas iš perspektyviausių šiuo metu Burn variantų - Simochi Burn. Aptarimas Forume. Taip pat vyksta VII Ordinų mūšis. Patalpintas Alex konkursinis AMV 5D's tematika darbas. Atkreipkite dėmesį į muzikos ir rodomų vaizdų darną.

2010.02.14 Patalpintas Lithuania Open 2010 Winter turnyro fotoreportažas. Dalis turinio slepiasi po Spoiler'iais. Patalpintas ir finalinės kovos aprašymas (už tai dėkojame Snikatronui) su vizualiai pavaizduota kovos eiga - pasijusite tarsi patys žaidę. Dar trūksta Top 8 kaladžių sudėčių.

2010.02.12 Prasidėjo Fanfic/filler konkurso balsavimas. Pasistenkite perskaityti 4 konkursinius darbus. Tikrai yra įtraukiančių istorijų.

2010.01.23 Patalpinta paskaita apie Senovės Romos Gladiatorius Gladiator Beasts. Šios kaladės sudėtimi ir aprašymu papildytas Kaladžių Aruodas. Aptarimas Forume.

2010.01.22 Kaladžių Aruodas papildytas naujausia Blackwing kaladės sudėtimi bei išsamiu aprašymu. Kaladė patekusi į 2010 m. TOP 16 Los Andžele vykusio turnyro sąrašus.

2010.01.21 Surašyti taškai ir suskaičiuotas Reitingas už 12 paskutinių turnyrų. Tad viskas dabar yra up to date. Tik dar nėra KCVDS Olimpinių turnyrų taškų, kurie bus suskaičiuoti, kai baigsis visi to tipo turnyrai.

2010.01.20 Kaladžių Aruodas papildytas Tragoedia Oppression Gadget kaladės sudėtimi ir aprašymu. Pasibaigė abu Žurnalo "The Duelist" konkursai: Komikso ir J_PROJECT lauko. Už juos taškai jau išdalinti.

2010.01.17 Papildyta Dark World (Spalvingas tamsos pasaulis) paskaita, kurioje aptariamas kortų tipas ir aprašoma labai įdomi šio tipo kaladės versija. (aptarimas Forume). Taip pat Kaladžių Aruodas papildytas šio tipo kalade.

2010.01.08 Prasidėjo KCVDS Olimpinis 3 etapas Worldchamp.

2009.12.31 Su naujaisiais tigro 2010 metais. Per juos galime daryti ką geidžiame, nes viskas turėtu sektis. Todėl per šiuos metus galime imtis didingų darbų! Akademijos kolektyvas visiems linki kaip tik tokių prasmingų metų.

2009.12.23 Gruodžio 19 d. Latvijoje vyko turnyras, kuriame dalyvavo 8 lietuviai, tarp jų ir Ssrokass, kuris aprašė savo tikrai tolimos kelionės įspūdžius. Sveikiname Ssroką laimėjus turnyrą ir neleidus latviams atsigriebti už praloštą Diečkaus Cup II turnyrą. Pasibaigė pirmasis Olimpinio KCVDS turnyro etapas, kurį laimėjo Ssrokas, žaidęs prieš Tadidą. Nieko nelaukiant skelbiamas antrasis etapas, pagal eurochamp sistemą.

2009.12.13 Galvojote, kad turnyrų jau užtenka? Klystate, skelbiamas KCVDS 1.19 High Five Turnyras, kuriame galėsite naudoti iki 5 kaladžių.

2009.12.11 Prasidėjo registracija į J_P Winter Cup bei Joey Only effect turnyrus. Tikra turnyrų karštligė.

2009.12.03 Prasidėjo KCVDS Olimpinis Turnyras, kuriame dalyvauja 30 žaidėjų. Kviečiu visus laiku sužaisti mačus ir sekti turnyrų eigą bei organziatoriaus informaciją. Sėkmės!

2009.12.01 Skelbiama registracija į Universal GFX Turnyrą / Konkursą II. Jame reiks parodyti visus savo gebėjimus kuriant parašus, darbastalius, kortas, papildymo pakuotes... O J_PROJECT žaidimo gerbėjai neliks nuskriausti vykstant grandioziniam KCVDS turnyrui, nes rengiamas netradicinis J_P Duelist Kingdom turnyras (registracija iki trečiadienio vakaro).

2009.11.30 Skelbiamas grandiozinis KCVDS Olimpinis Turnyras, kurį sudatys NET 5 turnyrai. Skleiskitę šią žinią internetinėje erdvėje ir te prasideda žaidynės. Taip pat organizuojamas 5 D's Video Konkursas. Netingėkime ką nors įdomaus sukurti.

2009.11.28 Papildytas Akademijos Fondas (jame dabar 509 kortos). Taip pat atnaujintas Reitingas už 9 paskutiniuosius turnyrus ir visiems išdalinti taškai. Tad dabar esu už viską atsiskaitęs. Taip pat primenu, kad vyksta šie žurnalo "The Duelist" Konkursai: 1) J_PROJECT lauko (jau gauti 9 darbai) 2) Komikso konkursas (gautas 1 darbas - būkite aktyvesni, užduotis labai kūrybinga). Taip pat paskelbtas Fanfic Filler rašinio konkursas, kurį rengia J_BYYX. Patalpinta neredaguota paskaita apie Dark World - aprašyta labai įdomi kaladė (aptarimas Forume).

2009.11.26 Atsirado nauja oficiali Yu-Gi-Oh svetainė (greičiau jau jos dalis), kurioje talpinami įvairaus sudėtingumo straipsniai apie naujausias kortas, strategijas ir t.t. Kas skaito angliškai - tai bus neblogas šaltinis, skaitalas prieš miegą.

2009.11.23 Kaladžių Aruodas papildytas dar viena kalade: Ultimate Ancient Gears [Earth / Machine / Beatdown-OTK / Fusion]. Tai pakankamai pašėlusi kaladė, kurią tikrai siūlau išbandyti.

Archyvas: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]