SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Archyvas

2009.05.06 Akademijos Fondas papildytas naujomis Seto anksčiau paaukotomis kortomis. Šiuo metu fonde yra +352 kortos. Slifer'ių DĖMESIUI: Akcija atrakcija - iki birželio 1 d. visi Slifer'iai, turintys virš 100 taškų iš prizinio fondo galės išsirinkti po 5 kortas, (kurių fonde yra daugiau nei 2 arba yra padevėtos) Jums artimiausiu metu bus suorganizuotas Kortų Konkursas ir galbūt sudarytos kitos galimybės rinkti taškus ir aktyviai dalyvauti Akademijos veikloje. Kortas galima bus išsirinkti nuo birželio 1 d. Pasiūlymus rašykite Forume. Artėja jau Vasaros Slifer'ių egzaminų sesija. Kreipiuosi į visus Ra ir Obelisk'us, kad padėtų sugalvoti egzaminų užduotis ( klausimai sudaromi tik Akademijos bibliotekoje esančių paskaitų pagrindu ). Visi minėtų fakultetų nariai man paštu gali atsiųsti savo klausimų variantus (su atsakymais). Iš geriausiųjų klausimų ir bus suformuotas Egzaminas. Įdomių klausimų autoriai gaus taškų. PS: Klausimai neturėtu būti sudėtingi, nes juos spręs pradedantieji Slifer'iai.

2009.05.05 Patalpintas trumpas pristatomasis straipsnis apie naująją Spellcaster's Command struktūrinę kaladę. Ir pabaigtas 3 senų, klasika tapusių kaladžių straipsnių rinkinys: Blaze of Destruction. Kino skiltyje patalpinta dar daugiau LittleKuriboh darbų, ypač juokingi du muzikiniai klipai.

2009.04.29 Turbūt pastebėjote, kad pastaruoju metu nėra labai daug naujienų - taip yra dėl mane užgriuvusios darbų lavinos, kuri greitu metu nuslinks į šalį. O tuo tarpu patalpinau kelis naujus ir nelabai naujus LittleKuriboh darbus į Kino skilty.

2009.04.24 Patalpinta naujokų laukta paskaita apie Dvynius - Gemini monstrus. Detaliai paaiškintas kvietimo būdas, paminėtos susijusios kortos. Diskusija Forume.

2009.04.19 Paskelbti GFX Signature konkurso nugalėtojai. Taškai išdalinti.

2009.04.17 Patalpinta nauja paskaita apie faraono kapo saugotojus Gravekeeper's. Aptarta kaladės strategija, terminai, tobulinimo patarimai, patikrinta kaladės sudėtis. Diskusija Forume. Mūsų Akademijos kortų fondą +87 kortomis praturtino Setas, tarp kurių yra ir Secret Rare retumo kortų ( reiks kada sutalpinti...) tad visi sakome didelis AČIŪ. Pasibaigė parašų konkursas, todėl skelbiamas balsavimas Forume. Slapto Fakulteto narių prašau atidžiai išrinkti savo favoritus. Beje, prasidėjo KCVDS Turnyras, o ir neužilgo startuos Joey turnyras.

2009.04.14 Naujieji Turnyrų Organizatoriai jums surengė kelis turnyrus. JoeyWheeler'is atsakingas už KCVDS 1st New Style Tournament! ir Mariux9998 atsakingas už Joey Anti Spell turnyro registracija.

2009.04.12 KCVDS Kaladžių Žodynas papildytas tradicinės Burn ir Evil Hero kaladės aprašymais. Atnaujintas KCVDS ir Joey Reitingų puslapis bei visiems surašyti abiejų turnyrų taškai. GFX Signature konkurse jau turime 30 darbų. Fondas papildytas naujomis kortomis.

2009.04.09 Nutariau Akademikus pamaloninti naujuoju Oficialiu Akademijos darbastaliu ( sukurti dviem rezoliucijoms ): 1024 x 678 ir 1680x1050. Beje nepamirškite užsukti į Darbastalių Galeriją. Patalpinau Fury from the Deep struktūrinės kaladės trumputę reklaminio pobūdžio apžvalgą.

2009.04.08 Ieškomas naujas Tunyrų Organizatorius. Tema Forume. Pagaliau sutvarkyta visa KCVDS ir Joey Reitingų skiltis. Ilgainiui rezultatai nusistovės ir išryškės geriausi Akademijos žaidėjai.

2009.04.06 Papildytas KCVDS Kaladžių Žodynas nauja kalade: Dark World.

2009.04.04 Parašų konkurse GFX Signature yra 21 darbas. Daugiau darbų lauksiu iki 04.15. PureKiss į Akademijos Fondą paaukojo +33 kortas iš naujausių pakuočių. Kortos į sąrašus bus įtrauktos vėliau.

2009.04.01 Su BALANDŽIO 1 D. visus. Akademija saugi, dėkoju visiems už rūpestį, tai buvo tik pokštas, o kaip žinia, šią dieną už nekaltą melą pykti negalima. Tegyvuoja mūsų Akademija!!!

Kaip žinia, mūsų Akademija ir vėl buvo nulaužta [nevykęs adminas būsiu :( ], tačiau šį kartą nepavyko išsisukti, todėl teko sumokėti tuos 150 Eurų, kad išpirkčiau svetainę... Ech tie hakeriai... Dabar visiems reiks labai pasispausti. Gal kortų fondą teks išparduoti arba nuomoti dalimis, kad bent kiek žalą sušvelninčiau. Beje, kam nors iš Akademijos teks, o tiksliau PRIVALĖS nugalėti 2009 Naciuose ir prizais pasidalinti su manimi. Jei tokių neatsiras aš pats su savo nepakartojamais Spellcaster'iais laimėsiu - tai tik laiko klausimas. Taip pat, esu priverstas apmokestinti visus turnyrus, konkursus ir įvesti simbolinį mokestį visiems studentams (įkainiai ir atsiskaitymo būdai bus pateikti vėliau, tačiau orientuosimės į 5 Lt mokestį, kuris Obeliskams gali siekti iki 10 Lt). Turbūt nereikia sakyti, kad nemokūs studentai bus šalinami. Deja, į svetainę turėsiu įmesti truputį mokamos reklamos (žinau, kad jums ji labai nepatinka, bet... 150 Eurų iš studento kišenės, ne juokas... ). Ir galiausiai, kelsimės į kitą serverį, kuriame būtų suinstaliuota speciali antihakerių sistema, kad tokie dalykai nebepasikartotų. Deja, tai vėl papildomos išlaidos, kurias reiks bendrai padengti iš savos kišenės - solidarumas svarbiausias, nes mes KARTU galime nuversti ir kalnus.

Atsiprašau už savo žioplumą ir neišvengiamą apmokestinimą. Mano galva tik taip galėsime išlikti ir tęsti veiklą. Man tikrai nesmagu, kad taip išėjo... O kas nežino apie ką aš, išsaugojau tą grasinantį puslapį, kurį radau besimėtantį serveryje, kai man jį atidavė ( netaisiau tos klaikios necenzūrinės kalbos, kad pajaustumėte realią grėsmę ir mano padėtį, į kurią buvau įstumtas ). Savo siūlymus, nuomonę ir pagalbos variantus rašykite Forume.

PS: Negaliu nuslėpti savo pykčio, pagiežos tam žmogui, kuris taip žemai puolė, kad šiais krizės laikais imtųsi tokio teroro.

2009.03.30 Pradėtas sudarinėti KCVDS Kaladžių Žodynas, kuriame glaustai bus pateikiamos geriausių kaladžių sudėtys, skirtos tik šiam žaidimui. Trumpai, aiškiai, populiariai ir viskas vienoje vietoje. Pateikiamos Macro Monarch ir Demise OTK kaladės.

2009.03.28 Daugiau patalpinta konkursinių darbų GFX Signature. Atkreipkite dėmesį į dydį 480x150, nes kas atsiųs didesnį paveiksliuką, mažinsiu jį, kad atitiktų pateiktas dimensijas. Surašyti visi taškai už jau įvykusius turnyrus.

2009.03.25 Patalpinti pitmieji GFX Signature konkurso darbai. Jau visi oficialiai galite siųsti savo darbus iki 04.15 d. Prasidėjo registraciją į naujausią turnyrą KCVDS Dark Forest.

2009.03.20 Restauruota ir patalpinta sena paskaita apie Warrior's Triumph struktūinę kaladę, kurioje bendrai aptariamas karių tipas, kaladė ir visos kortos joje. Galima sakyti - tai šiuolaikinių karių tipu paremtų kaladžių branduolys. PS: tai jau 50 paskaita ir ta proga skelbiu pavasarinį išsikuopimą - visi studentai paskaitose radę loginių klaidų - grubios efektų aiškinimo klaidos, netinkami deriniai ir visa kita, išskyrus gramatines ir stilistines klaidas, gaus +10 taškų už pastabumą. Radę klaidą, susisiekite su manimi per mzidinys@mail.ru.

2009.03.19 Specialiai Joey the Passion žaidimui sudėtos 3 realių struktūrinių kaladžių kopijos: Yugi, Joey ir Kaiba. Jos nėra skirtos turnyrams, o tiesiog 2002 m. išleistų kaladžių išbandymui ir jų palyginimui su dabartinėmis kaladėmis. Evoliucija akivaizdi. Atsisiųstą failą įsidėkite tarp kitų savo kaladžiių.

2009.03.18 Patalpintas naujas pristatomasis produkto aprašymas Retro Pack. Prisiliesk prie Yu-Gi-Oh ištakų...

2009.03.17 Prasidėjo Joey 2 vs. 2 turnyras poromis. Laimėtojams išsiųstos kortos.

2009.03.15 Skelbiamas naujas dar niekada nerengtas GFX Signature parašų konkursas. Atidžiai persiskaitykite taisykles, darbus pradedu priiminėti nuo kovo 25 d. Dėl konkurso klausikite Forume. PS: Asterio ir Davias dovanotomis kortomis papildytas Prizinis Akademijos kortų fondas. Beje, prasidėjo registracija į Joey the Passion 2 vs 2 turnyrą.

2009.03.14 Vakar įvyko 2 Vilniaus Meetas. Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų. Patalpinti dar du nauji LittleKuriboh darbai: 35 serija A Tale Of Two Tournies ir žiauriai juokingas muzikinis klipas Villian.

2009.03.11 Produktų skiltyje patalpintas išskirtinės papildymo pakuotės Premium Pack 2 ir Invincible Fortress struktūrinės kaladės aprašymai su tobulinimo patarimais. Paskelbti Professor's Lecture paskaitos konkurso nugalėtojai. Ačiū viesiems dalyvavusiems, taškai išdalinti.

PS: Vilniaus Meetas įvyks penktadienį ( 03.13 ) 14 val. Katedros aikštėje, prie bokšto laikrodžio. Jau yra 3 dalyviai, kviečiame ir kitus. Apie ketinimus pranešti Forume.

2009.03.09 Pasibaigė 5 Ordinų mūšis. Jame liko vienintelis Riteris Oswys, kuriam pavyko apginti DMG Ordiną nuo didžiųjų agresorių. Visiems taškai išdalinti ir Ordinų skiltis atnaujinta. Nuo šios dienos galite pradėti naujų ordinų kūrimą, persitvarkymą ar senų Ordinų prikėlimą naujam mūšiui.

2009.03.07 Paskelbta KCVDS Turnyro TIK RA studentams registracija. Slapto Fakulteto narius raginu užsukti į Fakulteto Buveinę ir atlikti savo pareigą...

2009.03.06 Baigėsi Professor's Lecture konkursas. Dalyvavo 8 dalyviai ( 7 studentai ir vienas vadovybės narys ). Sutalpinau visų darbus į svetainę tokius, kokius juos gavau. Diskusijos ir objektyvūs vertinimai bei balsavimas Forume.

2009.03.03 Patalpinta paskaita apie mielus ir pūkuotus Token'us. Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie juos (o sužinoti tikrai yra ką). Pasirodė naujausias LittleKuriboh darbas 34 serija: Dork Side Of The Moon. Atnaujintas oficialus uždraustų kortų sąrašas. Jei rasite klaidų, praneškite.

2009.02.27 Patalpinta gausiai iliustruota paskaita apie Archfiends arba Šachas ir Matas, kurioje aptariamos visos 3 Archfiend grupės, su aprašymais, patarimais, privalumais ir trūkumais, kaladžių komplektavimo pavyzdžiais ir kitomis įdomybėmis. Tad jei nemoki žaisti šachmatais, išmok žaisti su Chess Archfiends. Aptarimas Forume.

2009.02.25 Patalpintas naujas Crossroads of Chaos papildymo pakuotės aprašymas. Iki šios dienos jau gauti 5 Professor's Lecture darbai. Daugiau darbų lauksiu iki kovo 6 d. Skatinu dalyvauti visus dėstytojus.

2009.02.24 Patalpintas naujos, greitai Lietuvoje pasirodančios Yusei Fudo papildymo pakuotės aprašymas.

2009.02.22 Atidaroma nauja Bibliotekos skiltis apie Yu-Gi-Oh Produktus. Patalpintas naujausio produkto Crimson Crisis aprašymas, kuris pasaulyje pasirodys kovo 3 d. Pasibaigė Joey Mirror Duel. Sveikiname jo laimėtoją Skulldemon. Taškai visiems išdalinti.

2009.02.20 Patalpintas Yu-Gi-Oh Manga GX 11 Skyrius Likimo Kaladė ( 10 Tęsinys ). Aptarimas Forume. Pasirodė naujausias LittleKuriboh darbas 33 serija: Harpoonshipping. Prasidėjo BIG KCVDS Turnyras. I Ratas iki Pirmadienio vakaro.

2009.02.14 Baigėsi KCVDS 2 vs 2 Turnyras. Sveikiname jų nugalėtojus Oswys ir Skulldemon. Taškai žaidusiems ir spėliojusiems surašyti. Surašytos ir DAD turnyro premijos. +10 už nukautą DAD studentą ir +5 už kiekvieną pergalę.

Beje, rytoj ( 02.15 ) 19-20 val. rengiamas Slaptojo Fakulteto pasitarimas. Noriu, kad visi dalyvautų ir turėtų idėjų.

2009.02.12 Baigėsi mūsų Akademijos ir DAD Academy turnyras. Mes nugalėjome! Dėl prizinių vietų teko kautis tarpusavyje 1 - ssrokass; 2 - Oswys; 3 - Aivdov; 4 - JoeyWheeler. Beje, ssrokass suskaičiavo visų tradicinių KCVDS turnyrų reitingus. TOP 20 reitingą galite pamatyti naujoje skiltyje REITINGAI.

2009.02.11 Patalpinta nauja išsami paskaita apie animacinių veikėjų kortų tipą Toon World. Aptarta Pegaso struktūrinė kaladė, kurią galite patys atsisiųsti ir išmėginti ant Joey žaidimo. Siūlomos kortos šio tipo kaladžių konstravimui. Šioje paskaitoje rasite viską ko dar galbūt nežinojote apie šio tipo kalades. Aptarimas Forume.

2009.02.07 Prasideda V Ordinų Mūšis. Prieš pradėdami persiskaitykite gerokai pasikeitusias Taisykles. Kviesti į kovą galite tik Bendrojoje temoje. Kovose dalyvauja rekordinis Ordinų skaičius, net 6. Sėkmės.

2009.02.06 Jei norite išbandyti savo jėgas paskaitų rašyme ir nors kartą pasijusti tikru Dėstytoju, šis naujasis konkursas kaip tik jums. Professor's Lecture. Persiskaitykite taisykles ir bandykite parašyti įdomią paskaitą viena iš 10 jums duotų temų. Sėkmės.

2009.02.03 Išverstas 10 Yu-Gi-Oh GX Mangos skyrius "Lemtingas Susitikimas". Visus perskaičiusius šį skyrių raginu pasirašyti šioje forumo temoje, kad matytume kiek žmonių domisi šia manga. Kitas skyrius pasirodys šios savaitės bėgyje. Prasidėjo pirmas tarptautinis Turnyras Virtuali Akademija VS DAD Academy. Mūsiškius galite palaikyti šioje forumo temoje.

2009.02.02 Prasidėjo KCVDS 2 vs 2 antrasis ratas. Vyksta ir Joey Mirror Duel turnyras. O kad dalyviams ir žiūrovams būtų įdomiau skelbiamos spėlionės. Patvirtinti visi Ordinai. Susikūrė nauji: Seekers, Darkness Shadows, Card Breakers. Tačiau nebuvo atkurtas Elemental Eight Ordinas. Jo Riteriai išsiskirstė. Tad šiuo metu jau yra 6 Ordinai. Prieš pradedant kovas svarstomos naujos Taisyklės.

Dėkojame tauras52, kuris mūsų priziniam fondui paaukojo +28 kortas. Sutvarkytas ir atnaujintas Fondas.

2009.01.29 Patalpinta išsamiausia paskaita apie Crystal Beats. Aptariamos visos žaidime esančios šio tipo kortos, jų pranašumai ir trūkumai, pateikiami 3 kaladžių variantai. Taigi viskas ką reikia žinoti apie CB yra šioje paskaitoje. Komentarai Forume. Prasidėjo KCVDS 2 vs 2 turnyras. Sėkmės kovose. Rytoj bus išsiųstos paskutinės laimėtos kortos Serenytei ir Skulldemon.

2009.01.28 Pasibaigė abu metų turnyrai. Sveikinu geriausiųjų vardus Akademijoje išsikovojusius Delerium ( KCVDS ) ir Skulldemon ( Joey ). Taškai išdalinti. Prasidėjo registraciją į naują Joey Mirror Duel turnyrą. Visi turės žaisti su pateikta kalade.

2009.01.27 Šiandien išsiunčiau 85 laimėtas kortas: ateivis, Razyra, SwaT, J_BYYX, Killeriax, Yugis123, Setas, Oswys. Rytoj išsiųsiu dar 17 kortų Tiomiz, Mariux9998 ir Cecens. Prasidėjo registracija į naują KCVDS 2 vs 2 turnyrą.

2009.01.26 Sukurtas Parašų puslapis, kuriame galėsite išsirinkti ir forume užsisakyti išpopuliarėjusius ir visų mėgiamus firminius Akademijos vardinius parašus. Pasiruošęs vykdyti jūsų užsakymus.

2009.01.25 Skelbiama M.Banerio iniciatyva parengta Akademijos Apklausa, kuri leis mums sužinoti ką darome gerai, o ką reiktų keisti. Jos pildymas yra visiškai laisvanoriškas. Beje SizQ į savo serverį siuntimuisi patalpino Joey bei KCVDS žaidimus. Tad tie kas dar neturi šių žaidimų, tegu pasinaudoja šaunia galimybe juos atsisiųsti tiesiogiai be jokių Torrentų.

2009.01.24 Sukurta nauja skiltis Naudingos nuorodos. Surankiojau viską ką gero internetas siūlo Yu-Gi-Oh tematika.

2009.01.23 Pasibaigė turnyrai išaiškinti geriausius fakulteto studentus. Sveikiname Joey 2009 metų žaidėjus: Killeriax ( Slifer ) Mariux9998 ( Ra ) Ateivis ( Obelisk ). KCVDS 2009 metų žaidėjus: Cecens ( Slifer ) Setas ( Ra ) Oswys ( Obelisk ). Jau prasidėjo turnyrai išaiškinti Geriausiems 2009 metų Akademijos žaidėjams Joey ir KCVDS grupėse. Taškai ir titulai išdalinti. Visi šie laimėtojai gali išsirinkti po +6 kortas iš Fondo. Kas pirmas, to ir kortos. Išsirenkant kortas prašau parašyti jos numerį fonde ir jos tipą ( monstras, spąstai, burtai ir t.t.).

2009.01.22 Pagal egzaminų rezultatus sutvarkyti Sliferių fakulteto studentų sąrašai. Atnaujinta Ordinų skiltis ir išdalinti taškai. Skelbiamas Priėmimas V.

PS: Mūsų Akademijos programuotojas SizQ savo darbais nori džiuginti ir kitus, tad kuria svetaines html, php ir Logo. Besidominčius kviečiu apsižvalgyti sizq.projektas.eu.

2009.01.20 Skelbiami jūsų taip ilgai laukti Sliferių Žiemos sesijos egzaminų rezultatai. Lentelę galite atsisiųsti iš ČIA. (Nežiniukams ir kitiems iškritusiems iš medžio nurodymai lentelės apačioje). Sąrašai atnaujinti bus po 22 d.

2009.01.19 Patalpinta nauja paskaita aprašanti KCVDS Kalėdinio turnyro nugalėtojo kaladę Oppression Gadgets. Aptarimas Forume.

2009.01.18 Sliferių egzaminų rezultatai bus paskelbti 20-22 d. Juos dar galite siųsti. Baigėsi ilgai užsitęsęs IV Ordinų Mūšis. Šį kartą jį laimėjo Dark Magician Girl Ordinas. Ordinų skiltis ir taškai bus atnaujinti kiek vėliau. O nuo šiol jau galite reorganizuoti Ordinus.

2009.01.14 Primenu Sliferiams, kad iki jų egzaminų sesijos pabaigos liko tik 4 dienos. Savo egzaminus siųskite Dekanui Mcgradiss007 tik elektroniniu paštu. Ne Rektoriui, o savo Dekanui. >>> EGZAMINO UŽDUOTIS <<<.

2009.01.10 Skelbiami Ice Trap Kortų konkurso rezultatai. Sveikiname Kalėdinio KCVDS turnyro nugalėtoją Ssroką bei jo varžovą Yugis123, kuris perkeliamas į Ra fakultetą ir laimi šių metų kalendoriuką bei +5 kortas iš fondo. Visi taškai už konkursą ir turnyrą išdalinti.

2009.01.06 Prasideda Joey ir KCVDS 2009 Slifer, Ra ir Obelisk metų turnyrai. Taip pat prasideda Ice Trap konkurso balsavimas ČIA ( balsavimas po kortomis iki 01.07 22 val. ). Sveikiname KCVDS Random Deck finalistus Oswys ir Rowdy. Taškai pagaliau išdalinti.

2009.01.05 Prasidėjo KCVDS Kalėdinio turnyro TOP 8, kuriame puikuojasi 5 Obeliskai ir jiems nenusileidžiantys po vieną studentą iš Ra ir Sliferių bei Ra Dekanas.

2009.01.03 Skelbiama registracija į KCVDS ir JOEY 2009 metų turnyrus. Visi atidžiai registruokitės savo fakulteto, atitinkamo turnyro temoje, kadangi rengiami 6 atskiri turnyrai. Joey: Slifer, Ra ir Obelisk. KCVDS: Slifer, Ra ir Obelisk. Studentas gali dalyvauti ABEJUOSE turnyruose. Beje kortų konkursas Ice Trap pratęsiamas iki 01.06. Patalpinta naujų kortų.

PS: Patalpinti LittleKuriboh labai labai juokingi nauji fimukai: 32 serija: The Worst Of Both Worlds ir Christmas Special #2.

2008.12.31 Sveikinu visus su Naujaisiais jaučio metais. Laukiu daugiau jūsų darbų Ice Trap kortų konkurse. Pasibaigė Brain Teaser ( rezultatai ir atsakymai viduje ) konkursas. Sveikiname visas užduotis išsprendusį Oswys, kuris gauna Stratego titulą. Visiems taškai išdalinti.

2008.12.29. Patalpinti pirmieji Ice Trap kortų konkurso dalyvių darbai. Laukiu daugiau darbų iki 01.03. Beje kai kuriuose darbuose nejaučiu šventinės nuotaikos.

Archyvas: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]