SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web tracker



NARŠYMUI



AKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Autumn Cup 2010

Straipsnio autorius: M-zidinys

2010.11.21
Super Special Awesome Fotoreportažas

TURNYRO FOTOREPORTAŽO TURINYS (nuspaudžiat ir patenkat kur reikia)

Iš nuotraukų sumontuotas video.
Turnyro pradžia. (eigos fotoreportažas)
Top 8 ir finalas. (pagrindinė informacija, kaladžių sudėtys, eiga)
Kaladžių statistika ir analizė. (skelbiami visų 46 kaladžių sąrašai)

AUTUMN CUP 2010

80 rinktinių turnyro Nuotraukų galerija

Lapkričio 20 d. Kaune, Vinco Kudirkos gimnazijos sporto salėje, vyko Yu-Gi-Oh turnyras, kuriame dalyvavo 46 žaidėjai iš visos Lietuvos, kurie varžėsi dėl piniginių prizų ir trofėjaus. Turnyro organizatoriai tęsė nuo Vasaros turnyro prigijusias naujoves: medžiojamųjų sistema, už kurių "galvas" buvo pažadėta premija, taip pat buvo sudaryta galimybė su dar didesnėmis nuolaidomis užsisakyti picų bei suorganizuota skelbimų lenta, kurioje visi galėjo pakabinti savo turimų ar norimų kortų sąrašus. Taip pat buvo pakeistas jauniausiojo žaidėjo apdovanojimas į originaliausios kaladės savininko apdovanojimą, kurį gavo Mantas Škarnulis, užėmęs 39 vietą. O dabar apie viską išsamiau.

Autumn Cup 2010 dalyvavo 46 žaidėjai

Keli turnyro dalyviai buvo paskelbti medžiojamaisiais, už kurių nugalėjimą buvo skiriama premija - Turbo Pack. Jei medžiojamas žaidėjas laimi 4 iš 6 kovų, buvo irgi apdovanojamas. Dėl šios priežasties visi turnyro dalyviai turėjo galimybę ką nors laimėti, net tie, kurie nepateko į TOP 16. Tai puiki turnyro naujovė, kuri turėtų paskatinti visus žaisti iki galo, tačiau realybė kitokia - net 5 žaidėjai pasitraukė anksčiau nei baigėsi 6 Ratai.

Nereikia pamiršti, kad visi susirenkame tiesiog linskmai pažaisti ir nereiktų savo nusivylimą reikšti tokiu būdu - pasitraukti.

TURNYRO PRIZAI

Dėl tam tikrų aplinkybių turnyro priziniame fonde nebuvo Yu-Gi-Oh produkcijos, todėl įsteigti piniginiai prizai. Pirmos vietos nugalėtojui skirta Taurė, o visiems Top 8 - diplomai, priminsiantys šį tunyrą.

IŠ NUOTRAUKŲ SUMONTUOTAS VIDEO APIE TURNYRĄ

Video autorius: Chelsea

TURNYRO PRADŽIA

Tai įprasti vaizdai prieš turnyro pradžią. Kas ieško trūkstamų kortų savo turnyrinei kaladei, kas apšyla, žaisdami draugiškas kovas. Visi kruopščiai užpildo, patikrina kaladžių sąrašus, kurie svarbūs tikrinant kalades - tai savotiškas kontrolės mechanizmas, kuris taip pat padeda atlikti visų kaladžių apžvalgas, paskelbti TOP 8 žaidėjų kalades ir pan.

TURNYRO SVEČIAI IR DALYVIAI

Nevisi atvažiavę į turnyrą žaidė. Galbūt norėjo pasižiūrėti kaip organizuojamas turnyras, prieš sudalyvaujant sekančiame, kiti gal atvažiavo palaikyti savo draugų arba tiesiog sudaryti kelis gerus sandėrius, nes tai puiki proga išsikeisti, parduoti ar nusipirkti pavienių kortų.

TARP TURNYRO RATŲ ARBA KĄ PAVYKO UŽFIKSUOTI ĮDOMAUS

Turnyro naujovė - skelbimų lenta. Joje buvo pardavinėjamos ir ieškomos ne tik kortos... :D. Tarp ratų esantį laiką visi stengdavosi panaudoti naudingai: žaidžiamos draugiškos kovos, keičiamasi kortomis, kas žaisdavo krepšinį ar tiesiog ilsėdavosi.

O šiuos vaizdus nežinau kaip ir pakomentuoti :D... Galbūt čia tokie savotiški talismanai, sėkmei pritraukti: kam 11 Blazing Hita kortų, o kam Nindzės maskuotė.

AKADEMIJOS KOMANDA

Tai jau trečiasis Akademijos Komandos debiutas turnyre. Ir toliau siekiame visus norinčius Akademikus įtraukti į realų žaidimą, paskatinti ir padrąsinti sudalyvauti tikrame turnyre. Nesikuklinkite, parašykite mums ir mes jums padėsime žengti pirmuosius žingsnius.

TURNYRAS (fotoreportažas)

PAGRINDINĖ TURNYRO INFORMACIJA

Po 6 Ratų visi žaidėjai pasiskirstė taip: (Standings). Skelbiamos TOP 8 poros. (norėdami patyrinėti sąrašą, spauskite ant paveiksliuko)

TURNYRO TOP 8

Atokiau sustatomi stalai, prie kurių sėdi po teisėją, kitiems turnyro dalyviams leidžiama stebėti tik per atstumą, taip užtikrinama pakankama erdvė finalinėms kovoms, kurios reikalauja išskirtinio susikaupimo. Kiekvienas žaidėjas pasitelkia įvairias pagalbines priemones, kurios leidžia susikaupti arba sutrikdyti priešininką: muzikos klausymas, niūniavimas, dainavimas, skubėjimas arba kaip tik lėtas žaidimas kabinėjantis prie smulkmenų. Kiekvienam savas stilius...

Kokiomis KALADĖMIS žaidė TOP 8 dalyviai?

Į TOP 8 pateko 2x Zombių, 2x Quickdraw, 1x Blackwing, 1x Lightsworn, 1x Infernity ir 1x Machina Gadget kaladės. Kaladžių sudėtis ir vietų pasiskirstymą, žiūrėkite žemiau (spauskite virš Spoiler'io esantį paveiksliuką - "Kaladės").

Spoiler'is: Dominykas Levanas (Uria) prieš Deimantą Armanavičių (Setas)

Spoiler'is: Žilvinas Banišauskas prieš Luką Minkevičių

Spoiler'is: Augustinas Žalys (CheGewara) prieš Edgarą Baliūną

Spoiler'is: Tadas Juknevičius (Tadidas) prieš Manfredą Vitkauską (Enemy)

TOP'Ų KOVŲ AKIMIRKOS

Stebėti finalines kovas yra taip pat įdomu kaip ir žaisti pačiam arba žiūrėti bet kokį kitą su sportu susijusį įvykį per televizorių. Čia yra tos pačios emocijos: nežinomybės jausmas, įtampa, draugo palaikymas, pergalės džiaugsmas arba pralaimėjimo kartėlis, taip pat galima gerėtis aukštu žaidimo lygiu, gražiais deriniais, pačiam numatyti kelis strateginius ėjimus į priekį, nes matai žaidėjų rankose turimas kortas, tyliai pasidalinti savo įžvalgomis su kitais.

Štai kokias įdomesnes kovų akimirkas pavyko užfiksuoti:

TOP 4

Įtampa auga, nes didėja prizinės sumos ir artėja turnyro kulminacija.

FINALAS

PRIZAI

Yu-Gi-Oh Virtualioji Akademija sveikina turnyro nugalėtoją Tadą Juknevičių, kuris per pastaruosius du metus sudalyvavo 8 turnyruose, 6 kartus pateko į Top'us, 3 kartus į finalą ir 2 kartus iškovojo pirmąją vietą. Skaičiai kalba už save, todėl nieko pridurti ir nebereikia. Kas bus toliau? Aišku viena, kad Zombių kaladė, kuri padėjo 5 kartus Top'inti (iš jų 2 kart laimėti) yra viena iš stabiliausių kaladžių Lietuvoje, gebanti konkuruoti su kitomis ir prisitaikyti prie bet kokių sąlygų. Zombiai valdo!

PS: Didžiąją Tado turnyrų istorijos dalį galite atkurti skaitydami turnyrų fotoreportažus.

VISŲ TURNYRO DALYVIŲ KALADŽIŲ APŽVALGA

- Visų kaladžių Sudėčių sąrašai

Rudens turnyro kalades pakoregavo Rugsėjo 1 d. uždraustų kortų sąrašas. Lyginant su Vasaros turnyru, uždraudus Substitoad, išnyko Frog kaladės, taip pat niekas nebežaidė su Flamvell, nors yra išleista naujų paremiančių kortų. Neatvažiavus svečiams iš Latvijos, sumažėjo Infernity kaladžių skaičius bei efektyvumas, limitavus Infernity Launcher. Visi be išimties naudojo Monster Reborn, Dark Hole kortas, padaugėjo Chaos kaladžių bei Black Salvo sudėčių, nes leidžiama turėti tris Black Rode Dragon kopijas Extra kaladėje.

Šį turnyrą Blackwing‘ai savo vietą pagal kaladžių skaičių užleido Debris - Hime kaladėms. Jų skaičius išaugo daugiau kaip 3 kartus, lyginant su Vasaros turnyru – viso 10 variantų. Jas galima skirstyti į Quickdraw DandyWarrior su Quickdraw Synhron ir Plant Synchro, tačiau šis skirstymas sąlyginis. Šį dramatišką pokytį galėjo lemti tas faktas, kad paskutiniuose YSC turnyruose (Yu-Gi-Oh! Championship Series), kurie diktuoja kaladžių „madas“ Lietuvoje, ši kaladė topuose užima aukštas vietas. Taip pat ši kaladė nėra brangi, yra efektyvi (2 top 8 ir dar 4 top 16), o Vasaros turnyre užėmė pirmąją vietą. Sudėtys nelabai skyrėsi viena nuo kitos, tačiau įdomesnės buvo Volcanic ir Chaos Quickdraw.

2 vietą, pagal skaičių turnyre, dalinasi Machina ir Blackwing kaladės (po 6 kalades). Machina sudėtis galime skirstyti į kalades su Gadget‘ais ir su Black Salvo. Gadget‘ų būta įvairių: su Jinzo – Jinzo Returner OTK (užimta 4-3 vieta - panaši kaladė, kuri Vasaros turnyre užėmė 2 vietą), su 9 Gatdget‘ais ir t.t. Būta kaladžių, kurios vietoje Gadget‘ų naudojo Black Salvo + Dekoichi derinį, taip pat buvo viena kaladė, kuri nenaudojo Machina, o vietoje jos Dark Armed Dragon bei Chaos Sorcerer kortas. Lyginant su Vasaros turnyru, rezultatai suprastėjo, nes tik viena pateko į top 8 ir top 16. Tačiau Ir r toliau ši kaladė išlieka pačia paprasčiausia ir pigiausia, kuria savo karjerą turnyruose gali pradėti naujokai.

Šiame turnyre Blackwing pasirodė geriau nei Vasaros, nes viena pateko į finalą. Jų sudėtys iš esmės lieka nepakitusios, o potencialas nesumenkęs, nes Konami dar vis nepamiršta šio kortų tipo. Kiti turnyro senbuviai yra Lightsworn / Twilight (4 kaladės), kurios lieka irgi nekintančios. Galime skirstyti į kalades su Judgment Dragon ir visas kalades, kurios naudoja jų mėtantį variklį: į jas įeina Chaos, Debris-Hime, Black Salvo. Šiame turnyre Lightsworn labai gerai pasirodė: 1 pateko į top 8, 2 į top 16.

Buvo 4 Gladiator Beast kaladės, kurios lyginant su Vasaros turnyru nieko nepasiekė. Buvo po 2 Drakonų, X-Saber, Chaos bei Zombie kalades. Iš visų šių kaladžių triuškinamai gerai pasirodė Zombiai, kurie abu pateko į topus ir laimėjo visą turnyrą. Jie tikrai yra nemirtingi ir labai gaivūs, nes geba prisitaikyti prie bet kokio uždraustų kortų sąrašo ir neturėdami jokių naujų ar ypatingų kortų varžosi su naujausiomis kaladėmis. Lietuva stebuklų kraštas, todėl gerų rezultatų galime siekti su paprastesnėmis kaladėmis, neišleidžiant krūvos pinigų.

Šiame turnyre debiutavo Drakonų dvi kaladės, viena iš jų pasirodė visai neblogai (19 vieta). X-Saberiai vilkosi turnyro gale, taip pat efektyviai nepasirodė ir naujai atgimusios Chaos kaladės su Blackwing, Lightsworn, Black Salvo ar Quickdraw varikliais.

Šiame turnyre galime pasidžiaugti netradicinėmis kaladėmis. Pati įdomiausia ir aukščiausią 28 vietą užėmė kaladė, kuri turėjo būti apdovanota už originalumą, yra Luko Škarnulio Plant‘ai, kurios sudėtis pateikiama apačioje – kaladėje panaudojamos tokios kortos, kurių nė į galvą nešautų panaudoti realioje kaladėje. Strategija grynai paremta Plant monstrais, kuri labai skiriasi nuo Plant Synchro. Kitos kaladės: Earth Aggro + Macro, Herald, kuri kaip ir praeitą kartą užėmė 36 vietą, Crystal Beats bei kažkoks monstrų kratinys (naudoja 21 skirtingą monstrą). Taip pat dėmesio verta Stardust Dragon / Assault Mode. Tokių kaladžių turėtu būti kuo daugiau, tačiau dabartinė turnyrų politika neskatina iniciatyvų.

Spoiler'is: Lukas Škarnulis (Lukšius) netradicinė Plant kaladė.

Taigi topuose puikuojasi kaladės, kurios įvairiuose formatuose buvo užkopę į pačią viršūnę. Gadget‘ai ir Quickdraw yra paėmę pirmas vietas YCS, Blackwing‘ai taip pat yra pasaulio čempionai, zombiai savo laiku valdė formate, Infernities irgi buvo trumpam sužibėję. Lietuvoje visi šie formatų pirmūnai susitinka viename turnyre.

Ateityje dar tikrai išvysime nemažai Blackwing, Lightsworn, Machina Gadget, Gladiator Beast, Quickdraw kaladžių. Kitame turnyre turėtume pamatyti Gravekeeper bei Six Samurai kaladžių debiutus. Tad senos kaladės neišnyks, o naujos bandys išsikovoti savo vietą turnyruose. Pagyvensim ir pamatysim.

Susiję straipsniai

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2010 (2010.05.22)
Lithuanian Summer Cup 2010 (2010.08.21)