SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Helloween Archetype

DALYVIAI

Konkurso užduotis: Sukurti naują monstrų archetipą, kuris atitiktų Helloween šventės tematiką: persirengėliai (zombiai, vampyrai, raganos, vaiduokliai ir kitos pabaisos), atributika (moliūgai, šikšnosparniai, voratikliai ir t.t.).

Kas yra archetipas? - kortų grupė, pasižyminti bent viena išskirtine savybe ir turinti bendrą požymį: suderinti arba kartu veikiantys efektai, bendras pavadinimas (pvz. E - HERO..., Ghostrick...), panaši išvaizda, bendras tipas, atributas ir t.t.

PAVYZDYS - nežinote nuo ko pradėti? Konamis Helloween proga Shadow Specters papildymo pakuotėje išleido naują Ghostrick bei atnaujino Vampire archetipus, tad kodėl nesukūrus ir mums savo archetipo, susijusio su šia švente?

Taisyklės:

1. Jūsų archetipą turi sudaryti 6 kortos: 1x Extra korta (Ritual, Fusion, Synchro arba Xyz monstras); 3x Efektiniai monstrai; 1x Burtų korta ir 1x Spąstų korta. Negalima viršyti nustatyto kortų skaičiaus.

2. Prie archetipo turite pridėti jo trumpą veikimo aprašymą. pvz. - Dream Archetype.

3. Visos kortos turi būti sugeneruotos specialia virtualia programa, kurią rasite šiuo adresu - www.yugico.com. Šiuo metu tai pats pažangiausias virtualus kortų generatorius. Vos kelių mygtukų paspaudimu galima sugeneruoti savo svajonių kortas, kurias bus sunku atskirti nuo originalų. Tad nereikės naudoti jokių papildomų programų.

4. Galite kurti lietuviškas arba angliškas kortas.

5. Archetipas turi skirtis nuo žaidime esamų archetipų, taip pat jis turi būti subalansuotas ir ne per daug galingas. Įsivaizduokite, kad su šiuo archetipu žaisite realybėje.

6. Jei kilo neaiškumų, klausk >>> FORUME

Siuntimas:

Savo darbus (6 kortas ir archetipo aprašymą) siųskite e-mailu: mzidinys@mail.ru. Nepamirškite nurodyti savo NIKO. Vienas dalyvis gali atsiųsti kelis archetipus. Darbai bus anonimiškai talpinami svetainėje.

Vertinimas ir jo kriterijai:

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne kortų išvaizdai, o jų efektams, sąsajoms, pagrindiniai idėjai bei atitikimui konkurso tematikai. Jūsų darbus vertins kompetetingi teisėjai: Akademijos vadovybė. Taip pat savo nuomonę galės išsakyti ir Yu-Gi-Oh! Bendruomenės nariai.

Prizai:

Priklausomai nuo dalyvių gausos, bus paskirti prizai (taškai, kortos ir specialūs prizai). Visi dalyviai gaus Akademijos reputacijos taškų.

Konkurso Data: 2013.11.01 - 2013.11.15 (data gali būti pratęsta)