SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Skilled Blue Magician

Paskaitos autorius: M-zidinys

2015.02.15
Kortos pristatymas

SKILLED BLUE MAGICIAN

KORTOS PRISTATYMAS

Naujausioje „Secrets of Eternity“ papildymo pakuotėje išleista nemažai senuosius archetipus ar monstrų šeimynas papildančių kortų, tačiau mano, kaip burtininkų ir „Spell Counter“ strategijos mėgėjo, dėmesį patraukė „Skilled Blue Magician“ monstro korta, kuri turi du efektus:

Kiekvieną kartą aktyvavus burtų kortą, ant šios kortos uždedamas 1 „Spell Counter“ (toliau – burtų žymeklis) (maksimalus burtų žymeklių skaičius 3).
1)
Galime paaukoti šią kortą su trimis burtų žymekliais ir išsikviesti 1 „Gaia The Fierce Knight“ monstrą iš savo rankos, kaladės ar kapinyno.
2)
Galime iš mūsų kapinyno pašalinti šią kortą iš žaidimo ir uždėti 1 burtų žymeklį ant savo kortos, ant kurios galima jį uždėti

Kortos pavadinimas ir pirmoji efekto dalis jau kažkur girdėta... Panašų efektą turėjo „Skilled Dark Magician“ ir „Skilled White Magician“, kurie surinkę po 3 burtų žymeklius galėjo iš rankos, kaladės ar kapinyno iškviesti atitinkamai „Dark Magician“ ir „Buster Blader“ kultinius Yami kaladės monstrus. Tiesa, mėlynasis burtininkas gali iškviesti monstrą, kurio pavadinime yra „Gaia The Fierce Knight“ užrašas, o tai reiškia, kad su šia korta galėsime išsikviesti „Gaia The Fierce Knight“ ir „Swift Gaia the Fierce Knight“ monstrus.

Daugelis pasakytų, kad ši korta išleista per vėlai ir yra nepanaudojama šiandieniniame žaidime. Tačiau šios kortos pirmajam efektui reikiamą burtų žymeklių skaičių greitai surinksime panaudodami naujausią Pendulum kortų tipą, kurio pagalba vos per vieną ėjimą galėsime išsikviesti Gaia The Fierce Knight legendinį monstrą, kuris turės net du efektus: sunaikinę priešininko monstrą, iš kaladės trauksime vieną Normal tipo monstrą, ir galėsime įkirsti priešininkui į gyvybės taškus net tada, kai juos saugos monstras pasuktas į gynybos rėžimą. Neįmanoma? O jei pasakyčiau, kad įmanoma sudėti veikiančią visą „Gaia“ šeimynos kaladę, kuri leistų išsikviesti ne tik „Gaia The Fierce Knight“ monstrą, bet ir „Gaia Knight, the Force of Earth“ Synchro monstrą, „Gaia the Dragon Champion“ Fusion monstrą, „Gaia Drake, the Universal Force“ itin sunkiai iškviečiamą Fusion monstrą bei „Gaia Dragon, the Thunder Charger“ Xyz monstrą?

Kadangi Pendulum kortos gali būti aktyvuojamos kaip burtų kortos, mes greitai surinksime reikiamus burtų žymeklius, aktyvuodami dvi Pendulum kortas ir dar vieną burtų kortą pvz. „Summoner‘s Art“, kuri suieškos mums reikiamą Pendulum‘ą. Šiuo metu išleista dar nedaug šio tipo kortų, todėl tinkamiausi mūsų komplektuojamai kaladei yra „Dragoons of Draconia“ (2 skalė) ir „Lancephorhynchus“ (7 skalė), kurios puikiai veikia kartu su Normal monstrais. Šiomis Pendulum kortomis negalėsime išsikviesti „Gaia The Fierce Knight“ (7 lygis), tačiau šią užduotį patikėsime „Skilled Blue Magician“.

Kad būtų stabilesnė kaladė ir kiek galima greičiau galėtume atlikti Pendulum kvietimą, papildomai kaladėje naudojami „Foucault's Cannon“ (2 skalė) ir „Flash Knight“ (7 skalė) Pendulum‘ai. Taip pat kaladėje yra dar vienas kultinis monstras „Curse of Dragon“, kuris reikalingas „Gaia the Dragon Champion“ Fusion monstro kvietimui, panaudojus „Dragon‘s Mirror“ burtų kortą. „Labradorite Dragon“ (6 lygio Tuner‘is) ir „Level Eater“ naudojami tam, kad kombinuojant šias kortas galima būtų iškviesti du reikiamus Synchro monstrus „Gaia Drake, the Universal Force“ Fusion monstro kvietimui, panaudojus „Miracle Synchro Fusion“ burtų kortą. „Gaia Dragon, the Thunder Charger“ iškviečiamas panaudojus du 7 lygio monstrus arba 5 ir aukštesnio rango Xyz monstrą, kuriuos šioje kaladėje iškviesti tikrai nėra sunku. Štai ir turime visus Gaia archetipo atstovus savo lauke.

Kaladės pagrindinė traukiamoji jėga yra „Heart of the Underdog“ ir „Common Charity“. Taip pa priešininką galėsime nustebinti iškviesdami 10 ir 11 lygio Synchro monstrus „Star Eater“ ir „Leo, the Keeper of the Sacred Tree“.

GAIA PENDULUM KALADĖ [40]

Monstrai [25]

[2] Gaia The Fierce Knight
[3] Lancephorhynchus
[3] Labradorite Dragon
[2] Foucault's Cannon
[2] Curse of Dragon
[2] Flash Knight
[3] Dragoons of Draconia
[3] Skilled Blue Magician
[1] Elemental Hero Prisma
[2] Summoner Monk
[2] Level Eater

BURTAI [12]

[1] Reinforcement of the Army
[1] Miracle Synchro Fusion
[1] Soul Charge
[1] Dragon‘s Mirror
[2] Monster Reincarnation
[3] Summoner‘s Art
[3] Heart of the Underdog

SPĄSTAI [3]

[3] Common Charity

EXTRA

[1] Gaia Drake, the Universal Force
[1] Gaia the Dragon Champion
[1] Star Eater
[1] Leo, the Keeper of the Sacred Tree
[1] Scrap Archfiend
[2] Gaia Knight, the Force of Earth
[1] Gaia Dragon, the Thunder Charger
[1] Constellar Ptolemy M7
[1] Hieratic Dragon King of Atum
[1] Wind-Up Arsenal Zenmaioh
[1] Number 61: Volcasaurus
[1] Castel, the Skyblaster Musketeer
[1] Lavalval Chain
[1] Daigusto Emeral

_________________________

Taigi, pirmasis „Skilled Blue Magician“ efektas gali būti panaudojamas specialiose Gaia kaladėse, o kaip galima būtų panaudoti antrąjį efektą, kai pašalinus iš mūsų kapinyno šią kortą, galime uždėti 1 burtų žymeklį ant kortos, kuri gali juos kaupti. Ši korta yra vertinga kaladėms, kurios žaidžia su burtų žymekliais, nes žaidime dar nebuvo kortos, kuri leistų uždėti burtų žymeklį tiesiai iš kapinyno. Nevardinsiu kortų, ant kurių galima būtų uždėti burtų žymeklius, o geriau aptarsiu kortas, kurias vertėtų naudoti kartu su šiuo mėlynuoju burtininku.

Pirma atėjusi mintis į galvą yra „Arcanite Magician“, „Supreme Arcanite Magician“ arba Arcanite Magician / Assault Mode“ specializuota kaladė. Pirmiausia reiktų aptarti du greičiausius būdus išsikviesti „Arcanite Magician“, kuris yra pats stipriausias burtų žymeklius naudojantis „Boss“ monstras, nes už kiekvieną burtų žymeklį prisideda +1000 puolimo taškų ir už kiekvieną sunaudotą burtų žymeklį gali sunaikinti bet kokią priešininko lauke esančią kortą. Taigi:

1 BŪDAS: Rankoje mums reikės turėti vieną bet kokią burtų kortą ir „Summoner Monk“. Šių dviejų kortų užtenka, kad iš nieko pasidarytume „Arcanite Magician“. Į lauką iškvietę „Summoner Monk“, aktyvuojame jo efektą ir iš rankos išmetę burtų kortą, iš kaladės specialiai išsikviečiame „Genex Blastfan“, kurio efektu iš kaladės į ranką įsidedame 3 lygio tuner‘į „Genex Ally Birdman“. Šios kortos efektu grąžiname į ranką „Summoner Monk“ ir specialiai kviečiame „Genex Ally Birdman“ į lauką. Lauke turime vieną 4 lygio burtininką ir 3 lygio tuner‘į. Vuolia. Sunaudoję tik vieną burtų kortą, lauke turime „Arcanite Magician“.

2 BŪDAS: mums reikės tik vienos kortos rankoje „Mathematician“ ir vienos kortos kaladėje „Felis, Lightsworn Archer“. Į lauką kviečiame „Mathematician“ ir panaudoję jo efektą iš kaladės į kapinyną numetame „Felis, Lightsworn Archer“, tokiu būdu aktyvuodami šios kortos efektą, kuri specialiai iškviečiama į lauką. Lauke turime 3 lygio burtininką ir 4 lygio tuner‘į. Paprasčiau turbūt nebūna.

„Skilled Blue Magician“ burtų žymeklių rinkimo efektas nėra labai naudingas, todėl mes šią kortą norime matyti ne lauke, o kapinyne. Greičiausiai šį burtininką į kapinyną galime nusiųsti su „Foolish Burial“, „Kuribandit“ arba „Mathematician“, taip pat su Lightsworn monstru pvz. „Lyla, Lightsworn Sorceress“. Taip pat galime panaudoti ir minėto „Summoner Monk“ efektą, kurio pagalba išsikviesime „Skilled Blue Magician“ tiesiai iš kaladės ir panaudoję šiuos du monstrus galėsime iškviesti kokį nors 4 rango Xyz monstrą, kuris savo efektą aktyvuotų numesdamas Xyz vienetą (en. Material). Tinka visos kortos, kurios padeda mums kaladėje surasti „Skilled Blue Magician“ arba jį iškeisti į kitą kortą rankoje (pvz. "Monster Reincarnation“). Kadangi burtininkas, panaudojęs savo efektą, iškeliauja iš žaidimo, mes jį į kapinyną galime grąžinti su „Burial from a Different Dimension“, tokiu būdu jo efektą panaudodami net du kartus.

Taigi, ši korta tikrai nėra bloga, nes paįvairina burtų žymeklių strategijos galimybes ir ji turėtų rasti savo vietą „Arcanite Magician“ gerbėjų kaladžių sudėtyse. Kaladės branduoliui pagreitinti galime naudoti Spellbook variklį. Kad visos įgytos žinios būtų įtvirtintos praktikoje, siūlau šią „Supreme Arcanite Magician“ kaladės pavyzdinę sudėtį:

SUPREME ARCANITE MAGICIAN KALADĖ[40]

Monstrai [18]

[3] Skilled Blue Magician
[1] Lyla Lightsworn Sorceress
[1] Genex Blastfan
[1] Star Drawing
[2] Felis, Lightsworn Archer
[2] Summoner Monk
[3] Mathematician
[1] Genex Ally Birdman
[1] Kuribandit
[3] Spellbook Magician of Prophecy

Burtai [22]

[1] Instant Fusion
[1] Spellbook of Power
[3] Miracle Synchro Fusion
[1] Spellbook Library of the Crescent
[1] Spellbook of the Master
[1] Spellbook of Eternity
[2] Monster Reincarnation
[3] Spell Power Grasp
[3] Spellbook of Secrets
[1] Burial from a Different Dimension
[2] Spellbook of Wisdom
[1] Spellbook of Fate
[1] Spellbook Star Hall
[1] The Grand Spellbook Tower

EXTRA

[2] Supreme Arcanite Magician
[1] Musician King
[1] Crimson Blader
[1] Scrap Dragon
[1] Black Rose Dragon
[2] Arcanite Magician
[1] Explosive Magician
[1] T. G. Hyper Librarian
[1] Empress of Prophecy
[1] Downerd Magician
[1] Shining Elf