SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web tracker



NARŠYMUI



AKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Summer Cup 2010

Straipsnio autorius: M-zidinys

2010.08.23
Fotoreportažas

SUMMER CUP 2010

- 65 rinktinės turnyro nuotraukos.

[ - Kitas šaltinis -] - 56 turnyro nuotraukos.

Baigiantis vasarai, prieš prasidedant mokslams, rugpjūčio 21 d. Kaune, Vinco Kudirkos gimnazijos sporto salėje, vyko Yu-Gi-Oh turnyras, kuriame dalyvavo 56 žaidėjai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos. Visi varžėsi dėl 1200 Lt vertės prizų bei trofėjaus. Šiame turnyre buvo daug naujovių: įvesta taškų sistema, pagal kurią galima buvo išsirinkti prizus, atsitiktine tvarka iš dalyvių atrinkti 7 medžiojamieji, už kurių "galvas" buvo pažadėta premija, taip pat buvo sudaryta galimybė su nuolaidomis užsisakyti picų, kurias atvežė į vietą. O dabar apie viską išsamiau.

TURNYRO DALYVIAI

Summer Cup 2010 dalyvavo 17 Akademikų: Tadidas (2), TMiracle (8-5), Shans (8-5), djrobka (8-5), Ssrokass (9), IgniuX@Z (12), Sunako (15), Setas (19), MundisV (26), Chelsea (29), J_BYYX (41), Deepas (43), Dexteris (47), Aivdov (52), M-zidinys (53), eima1000 (54) ir Straikas (56). Kaip svečiai turnyrą stebėjo: Serenytė ir Ninija.

Septyni turnyro dalyviai atsitiktine tvarka buvo paskelbti medžiojamaisiais, už kurių nugalėjimą buvo skiriama premija - Turbo Pack. Jei medžiojamas žaidėjas laimi 4 iš 6 kavų, buvo irgi apdovanojamas. Dėl šios priežasties visi turnyro dalyviai turėjo galimybę ką nors laimėti, net tie, kurie nepateko į TOP 16. Tai puiki turnyro naujovė, kuri paskatina visus žaisti iki galo.

_ _ _
Norėdami peržvelgti visą sąrašą, spauskite ant jo. Žalia spalva pažymėti Akademijos Komandos nariai, geltona žaidėjai, kurie prisistatė esą Akademikai.

 

TURNYRO PRIZAI

Priziniame fonde buvo 1200 Lt. Už laimėtus taškus galima buvo pačiam išsirinkti norimus prizus: kaladžių dėžutes, įmautes, albumus, kalades (Duelist Toolbox, Zombie World, Machina Mayhem), papildymo pakuotes (Gold Series 3, Turbo Pack, Stardust Overdrive, The Shining Darkness), skrynias (Black Rose Dragon) ir kitų puikių prizų pvz. apmokamas artimiausias Sneak Preview.

Visus šiuos produktus galima buvo tiesiog nusipirkti už taikomas nuolaidas. Todėl turnyras yra puiki galimybė pigiau nusipirkti reikiamų Yu-Gi-Oh prekių.

Turnyro nugalėtojas ir geriausiai pasirodęs jaunius gavo trofėjus, kurie primins apie iškovotas pergales.

TURNYRO REGISTRACIJA IR TVARKA

Registracija į turnyrą vyko nuo 9 val. iki 11.30 val. Pats turnyras prasidėjo apie 12 val. Registracijos mokestis 30 lt. Surinkti pinigai virsta priziniu fondu. Registracijos metu reikia pateikti savo kaladės sudėties užpildytą lapą ir jei turite savo COSSY numerį (KDE turnyruose naudojama nauja programinė įranga, pakeitusi senąją Mantis programą ir UDE kodus). Kodo pagalba galėsite sekti savo pasiekimus ir lyginti juos su kitais pasaulio žaidėjais. Kas šio kodo neturėjo, jis buvo suteiktas registracijos metu. Išsamiau apie panašių turnyrų tvarką galite pasiskaityti [ -ČIA- ]

AKADEMIJOS KOMANDA IR AKADEMIKŲ MEET'AS

Neseniai susikūrusi Akademijos Komanda sėkmingai sudalyvavo jau antrame turnyre, kuriame net trys nariai pateko į TOP 8. Ir toliau mūsų pagrindiniu tikslu išlieka visų naujų žaidėjų (Akademikų) įtraukimas į realius turnyrus. Pati Akademija yra savotiškas simbolis, kuris gali padėti suvienyti visus naujokus ir paskatinti bendradarbiavimą, nes tik taip galėsime pasiekti geresnių rezultatų. O ir visiems kartu būna drąsiau.

Tad jei esi Akademikas, pirmą kartą dalyvaujantis turnyre ir nieko nepažįsti, prieik prie bet kurio Akademijos Komandos nario ir tu būsi supažindintas su kitais žaidėjais Akademikais.

Akademijos Komandos nario Tadido įspūdžiai iš turnyro:

Turnyrui ruošiausi labai daug, tikrai norėjau ir tikėjausi pasiekti geriausių rezultatų. Taip pat labai nekantravau pamatyti koks šis turnyras bus ir kuo jis išsiskirs, nes pastaruoju metu kiekvienas renginys kažkuo pranoksta prieš tai buvusį. Na, galiu pasakyti tik tiek, jog tikrai nenusivyliau. Pajaustas Bounty Hunt žaidimo azartas, skirti paskatinamieji prizai, nauja jų dalinimo sistema, nepriekaištingas turnyro organizavimas ir begalė kitų šaunių dalykų tikrai neleido abejoti ar buvo verta dalyvauti. Dėl to galiu tik padėkoti turnyro organizatoriams ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie šio turnyro realizavimo, už tikrai gerai praleistą laiką. Taip ir toliau!
          

Dėkojam Snikatronui, kuriam pavyko užfiksuoti visą Akademijos komandą.

Savo įspūdžiais apie turnyrą ir meet'ą dalinasi Akademios Komandos narys TMiracle:

Vos atėjęs iškart randu tuntą jau savo kortose besirausiančių, besišnekučiuojančių, žaidžiančių tetrį ar dar kaip nors kitaip savo smegenis apšildančių žaidėjų. Susitinku su daugeliu Akademijos narių, Akademijos Team‘u. Atliekam pasisveikinimo ritualus ir traukiam pildyt Deck List‘o – registracija pirma, fun vėliau XD. Atsargiai, laabai atsargiai užpildau kaladės sudėties lapą, kadangi net ir maža klaidelė gali labai brangiai atsieiti. Užsiregistruoju ir likusį laiką praleidžiu su Team‘u. Aptariam savo Epic Secret Tech‘us ir staiga nuskambėjus turnyro pradžiai, einam žaisti. O_O

Anyway, pasiekiau Top 8, kas buvo a lot higher than I expected. Ir tuo labai džiaugiuos, vis dėlto tai buvo tik antras mano real turnyras :) Kas susiję su Meet‘u – buvo labai smagu, pabendravau su nemažai žmonių, apipaišėm Igno Playmat‘ą XDDD. Ištraukiau fail kortas iš Gold Pack. Žodžiu buvo totally awesome! XD
                                                                      

Turnyre dalyvavo ir All for One komanda, kuriai priklauso Akademikai Setas, Chelsea ir Ninija.

TURNYRAS (fotoreportažas)

Po 4 rato buvo pietų pertrauka, kurios metu visi norintys galėjo užsisakyti po picą. Daugelis pervertino savo skrandžio tūrius ir nesugebėjo įveikti savų šeimyninio dydžio picų.

Spoiler'is: Andris Šveics vs. Raimundas Vitkauskas, Infernity vs. Spaceships. Kovas stebėjo ir aprašė Snikatronas.

Po 6 Raundų visi žaidėjai pasiskirstė taip: (Standings) - sąrašo viršuje Tadas, surinkęs visas įmanomas pergales. Ir skelbiamos TOP 8 poros. (norėdami patyrinėti sąrašus, spauskite ant paveiksliuko)

TURNYRO TOP 8

Kokiomis kaladėmis žaidė TOP 8 dalyviai?

Spoiler'is: Kirils Obuks prieš Aleksandrą Šankiną (Shans)

Spoiler'is: Kazimieras Kanarskas prieš Uvis Liberts

Spoiler'is: Kovos eigą stebėjo ir aprašė WakizashI.

Spoiler'is: Tadas Juknevičius (Tadidas) prieš Robertą Kliunką (djrobka)

Tado kovos įspūdžiai: Per daug nesijaudinau vėl pamatęs Robertą, sėdintį priešais mane, kadangi ratuose sausai jam pakroviau. Tačiau šį kartą nebuvo taip lengva. Pirmam duel‘e kiek supanikavau, kai startiniam hand‘e vieninteliai monstrai buvo – kol kas jokios naudos neduodantis Jinzo Returner‘is ir Machina Force. Mano laimei, atmerkęs akis į priešininko hand‘ą Trap Dustshoot‘o dėka, pamačiau, jog pas jį irgi ne pyragai. Kad ir kaip bebūtų, mano situacija buvo kiek prastesnė, dėl ko pralošiau.

Antroje kovoje, nepasidavęs psichologiniam spaudimui po pirmo pralaimėjimo, atsitiesiau ir pasiruošiau lemiamai kovai. Trečioji kova tikrai vertė nerimauti, ypač tada, kai buvo situacijų, kuriose atrodė nebėra išeities. Tačiau tas posakis ‘Nėra padėties be išeitis‘ tikrai nemeluoja. Pačiame kovos įkarštyje paaukojęs Legendary Jujitsu Master Cyber Dragon‘ui, jis susimaišė pamanęs, jog padarė Special Summon ir bandė kviesti Blackwing – Blizzard the Far North, bet galiausiai suprato, kad kažką padarė ne taip ir sekančiu ėjimu pergalė atsidūrė mano rankose.

Spoiler'is: Mantas Vėlavičius prieš Andrių Karavaitį (TMiracle)

TOP 8 KOVŲ AKIMIRKOS

TOP 4

Tado kovos įspūdžiai: Išgirdęs, jog Mantas sutriuškino mano Teammate‘ą TOP8-iuose, taip pat žaidusį Machina Gadget‘ais tikrai išsigandau, pagalvojęs, kad toks pat likimas gali laukti ir manęs. Taigi, pirmoje kovoje, kiek pamenu, greitai gavau pilną Cold WaveRescue Cat - XX-Saber Faultroll combo, kuris kalba už save.

Antra kova buvo kur kas labiau įtempta, kadangi neturėdamas monstrų bandžiau stall‘inti ir laukti progos, kada galėsiu aktyvuoti Torrential Tribute ir perimti iniciatyvą, bet pagaliau tai padaręs, gavau Trap Stun ir 5 priešo monstrų akivaizdoje jau norėjau pasiduoti, kai trumpam atsijungus, staiga pasigirdo žodelis GO!

Mano galvoje įsižiebė vilties lemputė. Pasirodo per padarytą missplay, Mantas atidavė pergalę man, ir tai supratęs, prarado savitvardą. Trečiam duel‘e jis nesugebėjo nusiraminti ir darė klaidą po klaidos. Ir nieko čia nebepridursi, štai ką reiškia psichologinis nusiteikimas ir susikaupimas.

FINALAS

Spoiler'is: Finalinės kovos eigą stebėjo ir aprašė Snikatronas.

Prieš match‘ą, kol jis dar atsi‘side‘ino, Uvis buvo toks laimingas, laimėjęs prieš Frog OTK kalade žaisti nemokantį priešininką, kad net nesivaržydamas parodė pusę savo deck‘o kortų, kuriomis jis tikrai nesitikėjo laimėti. Na, aš aišku net neklausiau, kokia ten situacija pas juos buvo, tik stengiausi išanalizuoti jo deck‘ą ir apgalvoti savo side‘o galimybes.

Yep. Pirma kova ėjo gan smagiai, kol nepadariau tos išprovokuotos lemtingos klaidos, mano manymu, kainavusios viso match‘o pralaimėjimą. O buvo taip. Pa‘tribute‘inau Gadget‘ą, iškviečiau Jinzo ir ramiai pasidėjau Fortress, tikėdamasis nukenksminti jo s/t ir Blackwing Armor Master. Fortress puola Master‘į, abu monstrai keliauja į grave ir aš tiesiog iš inercijos, nematydamas kito pasirinkimo, staigiai rodau tą s/t, kaip Fortress‘o efekto taikinį. Vos jam padėjus tą s/t į grave, supratau, jog kažkas čia ne taip. Žinoma. – Whoops! Armor Master can‘t be destroyed by battle – piktdžiugiškai pasakė latvis ir grąžino jį į field‘ą priešais nieko padaryti negalintį Jinzo.

Tai dar pasakykit, kad jis mane taip išdūrė ir aš nieko padaryti nebegaliu? Aišku, o kaip gi kitaip? Va tuomet ir mano, paprastai jokioje situacijoje nepasiduodantys nervai, nebeišlaikė. Negalėjau ir toliau žaisti kaip visada – susikaupęs ir pasitikintis savimi.

Po pirmo pralaimėjimo antroje kovoje dar bandžiau perimti iniciatyvą ir priduoti jam savo tempą, kaip Snake‘as patarė, bet jau po kitos situacijos, kai puoliau Hamster‘į, girdėjosi tiktai triukšmas, o aš taip tyliai bandžiau lementi W-h-a-i-t!, kadangi taip greit nesuvokiau, jog būtinai turiu aktyvuoti Divine Wrath, o jis nieko neišgirdęs greitai padėjo Ryko ir jau padavė kaladę, kad nukelčiau. Pamanęs, jog jau per vėlu ką nors sakyti ir išsiduoti, jog turiu Divine Wrath, baigiau ėjimą, pasilikdamas mažą viltį, kad dar galiu kažkaip išsisukti, nors iš tikrųjų žinojau, jog tą viltį ką tik paleidau... Štai ir viskas, po kelių ėjimų jau girdžiu jo pergalės klyksmą, latvių sveikinimo šūksnius ir ragauju kartų pralaimėjimo skonį...

Yu-Gi-Oh Virtualioji Akademija sveikina turnyro nugalėtoją Uvis Liberts ir jauniausią TOP 8 dalyvį Akademiką djrobka. Taip pat sveikiname Akademiką Tadą Juknevičių, geriausiai pasirodžiusį iš lietuvių šiame turnyre. Į TOP 8 pateko dar du Akademijos Komandos nariai: Shans ir TMiracle. Pastarąjį sveikiname su puikiu debiutu!

VISŲ TURNYRO DALYVIŲ KALADŽIŲ APŽVALGA

- Visų kaladžių sudėčių sąrašai. Išskyrus TOP 8, nes jos jau yra skelbiamos.

Turnyre daugiausiai buvo naudojami Blackwing‘ai, nors tai pakankamai brangi kaladė, kurią gali įsigyti tikrai nedaugelis. Aišku kiekybė nėra svarbiau už kokybę. Tokiai šio tipo kaladžių gausai įtakos galėjo turėti nuolat išleidžiamos paremiančios kortos, kurios pakeisdavo uždraustas arba limituotas kortas bei galimybė gerai pasirodyti turnyre, nes skaičiuojant nuo Diečkus Cup turnyro, per paskutinius 4 turnyrus į TOP 8 patenka vis po vieną Blackwing kaladę. Šiame turnyre netoli tikslo buvo dar dvi kaladės (10 ir 11 vietos), tačiau daug kas turėjo surinkę 4 pergales, todėl joms tiesiog pritrūko vietos TOP 8. Kitos Blackwing kaladės vietas pasidalino labai įvairiai nuo TOP 8 iki 55 vietos. Matome, kad Blackwing‘ai gali vis dar varžytis su kitomis kaladėmis, nes pasižymi uždaru žaidimo stiliumi, stabdo greitas kalades, yra tiesiog sukurtos Synchro kvietimams ir labai nenukenčia nuo uždraustų kortų sąrašų, nes vis išleidžiamos naujos kortos.

Antrą vietą dalinasi Gadgets ir Lightsworns / Twilight. Gadget‘ai yra pati pigiausia kaladė, kuri pasirodė dar geriau nei Blackwing‘ai, nes sunku atsilaikyti prieš į kovos lauką siunčiamų monstrų gausą. Buvo du kaladžių tipai: tai Anti-meta – kaladė, kuri stabdo visas populiariausias kalades (beveik pateko į TOP 8 ir liko 12) ir Machina. Pastaroji kaladė pakankamai efektyvi, nes dvi pateko į TOP 8 bei užėmė 2 vietą. Tačiau ypač gerai pasirodė Machina Gadgets kaladės, kuriose buvo naudojamas Jinzo + Jinzo-Returner derinys (2 bei 9 vietos). Šių kaladžių išskirtinumas yra paprastumas – 6 Gadget‘ai ir 6 Machina monstrai + 7 Jinzo deriniui reikalingos kortos ir daug gynybinių kortų – OTK geras užtaisas. Tad šiame formate Gadget‘ai laikosi viršūnėje.

Lightsworns / Twilights irgi išlieka pakankamai brangūs bei efektyvūs. Juk jie laimėjo 2010 Nacionalinį Yu-Gi-Oh čempionatą. Kaladžių sudėčių buvo labai įvairių. Daugelis turėjo Jundgment Dragon, kiti tik Lightsworn‘ų pagalba mėtė kortas iš kaladės ir naudojosi jų efektais. Aukščiausia pasiekta vieta buvo 15, kurią užėmė kaladė paremta Dandylion ir Lightsworn‘ų efektais, kurie kaipmat lauke prigamina Token‘ų. Matomai, kad dar greitai turnyruose neišnyks šio tipo kaladės.

Trečią vietą pagal gausą užima Frogs. Vienintelis žaidėjas pateko į TOP 8 (tiksliau TOP 4), o visi kiti liko tikrai toli nuo favoritų. Galima buvo sutikti FTK ir Monarch varles, kurios tarpusavyje kaitaliojosi arba naudojo Quickdraw Synchro šalutinėje kaladėje. Šis tipas nepateisino daugelio lūkesčių ir nuogąstavimų.

Nemažai buvo ir Gladiator Beast sudėčių – tai dar vieni turnyrų senbuviai, kurie geba prisitaikyti prie bet kokių sąlygų. Dvi iš jų pasirodė tikrai neblogai: pateko į TOP 8, kita papuolė į TOP 16. Šiame formate numatomas jų sugrįžimas, tad kitame turnyre turėtume jų pamatyti daugiau ir su geresniais rezultatais.

Po 3 kalades buvo Quickdraw, X-Sabers, Infernities bei Flamvell. Visi iš jų pateko į TOP (išskyrus Infernities, kuriems trūko tikrai nedaug.). Galima spręsti, kad tikrai turnyre dominavo tik stipriausios kaladės. Quickdraw laimėjo turnyrą, Flamvell – TOP 8, X-Saberiai pateko į TOP 4.

Buvo nemažai ir išskirtinių (rizikingų) kaladžių, bet joms ne taip pasisekė (nei viena nepateko net į TOP 16. Deja..). Iš jų žinomesnė buvo Herald, kuriai nepasisekė. Sąlyginai gerai žaidė Macro ir retai sutinkama Spaceships kaladė. Tai jokiu būdu nereiškia, kad neverta žaisti su savos kūrybos kaladėmis ir bandyti savo priešininką nustebinti nematytomis kortomis - tai turi savų pranašumų.

Kaip matote, kažkokių labai neįprastų TOP 8 nebuvo, todėl lieku prie fakto, kad ruošdamiesi turnyrui mūsų virtualioje erdvėje, tikrai nepasigailėsite, nes daugumą kaladžių čia tikrai galite pamatyti. Visų kaladžių sudėtis galite pamatyti patys ir įvertinti kas su jomis buvo negerai, kas pasiteisino, o kas ne.

Ateities turnyruose tikrai savo pozicijų neapleis Blackwings, Lightsworns, Gadgets, Gladiator Beasts, todėl vertėtų išmokti žaisti prieš jas. Naujos jėgos įgaus Flamvell kaladės, dar turnyruose siaus Quickdraw, X-Sabers labiau, Infernities mažiau. Galbūt sugrįš Zombiai, mažiau matysime Frog‘ų, nebent Monarch‘ų variantų. Tad senos kaladės neišnyks, o naujos bandys išsikovoti savo vietą turnyruose.

Susiję straipsniai

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2010 (2010.05.22)