SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

The Secret Forces

Apžvalgos autorius: M-zidinys

2015.03.11
Tikriems smaguriams

THE SECRET FORCES

Vasario 13 d, penktadienį, Konami išleido specialų į blizgius popierėlius įpakuotą 60 „saldainiukų“ rinkinį, skirtą tikriems smaguriams. Kuo jis toks ypatingas? Naujausioje „The Secret Forces“ papildymo pakuotėje išleidžiamas naujas itin galingas ir velnioniškai brangus ritualinių monstrų archetipas – „Nekroz“, kuris turėtų dominuoti artimiausiuose pasaulio turnyruose. Šie monstrai yra glaudžiai susiję su vienais galingiausių „Hidden Arsenal“ kortų rinkinio Synchro monstrais, kurių dalis šiuo metu žaidime yra uždrausti. Pavyzdžiui, „Trishula“ ir „Brionac“.

Vien „Nekroz“ pavienių kortų kainos kalba pačios už save: „Nekroz of Brionac“ kaina siekia net 115 € už vieną kortos kopiją, „Nekroz of Trishula“ kaina – 23 €, „Nekroz of Valkyrus“ – 50 €. Šios kosminės kainos tikrai nėra laužtos iš piršto – tam tikros „Nekroz“ kortos papildymo pakuotėse yra labai retos, nes jų tiesiog mažai išspausdinama. Internete pasirodė informacija, kad reikia įsigyti net 5 dėžes (po 24 papildymo pakuotes t.y. 120 papildymo pakuotes), kad galėtume tikėtis ištraukti bent vieną „Nekroz of Brionac“ kortos kopiją. Dėka šių Konamio neeilinių marketinginių gebėjimų, „Nekroz“ yra viena brangiausių kaladžių. Kadangi visos reikiamos kortos yra šioje, vien iš Super ir Secret retumų sukomplektuotoje, papildymo pakuotėje, norint susidėti šią kaladę, reikės įsigyti nemažai šių papildymo pakuočių.

Jei visgi mums nereikia „Nekroz“ monstrų, ši papildymo pakuotė skirta daugiausia ritualinių monstrų gerbėjams, nes joje iš naujo išleidžiami visi „Djinn“ archetipo monstrai, palengvinantys visų ritualinių monstrų kvietimą, bei universalios burtų kortos, tokios kaip „Advanced Ritual Art“ ar „Preparation of Rites“, kuri paskutinį kartą buvo išleista prieš penkerius metus. Tad tai puiki galimybė susirinkti visas kortas, reikalingas ritualinių monstrų kvietimams ir ritualinių kaladžių komplektavimui.

Šiame rinkinyje taip pat išleidžiami du archetipų tęsiniai: „Yosenju“ ir „Ritual Beast“. „Yosenju“ archetipą jau teko matyti Alytaus atvirojo iššūkio turnyre, kuris užėmė 6 vietą ir įrodė, kad yra vertas žaidėjų dėmesio, kurie nenori išleisti daug pinigų, tačiau svajoja užlipti ant geriausiųjų pakilos. Tai Pendulum monstrų archetipas, kuris siūlo greitą žaidimo tempą ir išskirtinį žaidimo stilių, panašų į Spirit monstrų archetipą (iškviesti, ėjimo pabaigoje, grįžta į ranką).

Iš papildymo pakuotės ištraukę rožinį delfiną nesistebėkite, nes tai vienas iš „Ritual Beast“ archetipo atstovų. Archetipo pavadinimas gali būti klaidinantis, nes tai ne ritualiniai, o Fusion tipo monstrai, kurie kviečiami iš žaidimo panaikinus reikalingus monstrus, nenaudojant polimerizacijos. Tai žemės, vandens ir oro gyvūnų valdytojai, kurie draugia su gyvūnais sukuria galingus Fusion monstrus, galinčius staiga iššokti iš Extra kaladės ir sugrįžti į ją.

Vienoje papildymo pakuotėje rasime 4 Super retumo kortas ir 1 Secret retumo kortą. Visame rinkinyje yra 60 kortų, iš kurių 20 Secret ir 40 Super retumo kortų. Rinkinyje išleidžiamos 32 visiškai naujos trijų aptartų archetipų kortos ir perleidžiamos 28 kortos, iš kurių verta paminėti „Cardcar D“, „Abyss Dweller“, „Royal Decree“ bei „Vanity's Emptiness“.