SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web tracker



NARŠYMUI



AKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Žaidėjo Etiketas

Paskaitos autorius: Rektorius M-zidinys

2008.11.19
Paskaita visiems
Idėjos autorius: Alone

ŽAIDĖJO ETIKETAS

1) Pasisveikinimas su varžovu.

Prieš pradėdami dvikovą paspauskite priešininkui ranką. Pasisveikinkit bei pasisakykite savo vardą arba niką.


Tvirtas rankos paspaudimas

2) Kovos pradžia.

Išmaišomos kaladės. Priešininkui pageidavus, apsikeičiate kaladėmis ir permaišote jas dar kartą.


Pasirengiate kovai

3) Kovos eiga.

Kovos metu geriausiai išlikti neutraliam ir nerodyti susierzinimo, kai nesiseka ar didelio džiugesio, kai sekasi. Taip save apsaugosite nuo skubėjimo, neapdairių sprendimų ar lemtingų klaidų. Taip pat priešininkui bus sunkiau nuspėti jūsų būseną ir veiksmus ( ar esate sunkioje padėtyje, ar galite apsiginti, kontratakuoti, kokias kortas turite rankoje ir t.t. Tad jei sugebate išspausti šypseną, kai labai nesiseka, jūsų priešininkas, įtaręs klastą, gali pasidaryti kiek atsargesnis. Taip jūs galbūt laimėsite dar kelis ėjimus, kurie pakeis situaciją. Nuo to blogiau tikrai nebus.


Šypsokitės net jei ir nesiseka

4) Malkos maišymas.

Nepatartina kaladę maišyti neatidžiai ar labai ilgai, nes taip jūs parodote nepagarbą savo varžovui. Tačiau priešininkas negali jūsų skubinti ir taip kelti įtampą. Kiekvienas patyręs dvikovininkas turi savo kaladės maišymo techniką. Geriausiai kaladę maišyti 6 kartus, tada nuimate 5 kortas nuo kaladės viršaus ir padedate į kaladės apačią - galbūt taip apgausite likimą. Kai maišote kaladę kovos įkarštyje, visada nuimkite viršutinę kortą ir padėkite į kaladės apačią. Taip apsaugosit save nuo tam tikros priešininko strategijos.


Gerai išmaišykite kaladę

5) Kortų maišymas rankoje.

Kiekvieną kartą, kai traukiate kortą ar darote kažką su kortom pvz: išmetate iš rankų ar įsidedate kortą į rankas, visada permaišykite kortas rankoje. Priešininkas gali įsiminti tą kortą ir ją sekti akimis žaidimo eigoje. Taip pat tokie pastabūs žaidėjai gali tiksliai pasakyti, kada ištraukėte gerą ar blogą kortą ir kada ją panaudosite. Jis galės aktyvuoti Giant Trunade ar Trap Dustshoot reikiamu ir jums nepalankiausiu momentu.


Permaišykite kortas rankoje

6) Visada priešininko paprašykite leidimo prieš liesdami jo kortas.

Nesvarbu ar jūs panaudojote Brain Controll ar iškilo neaiškumų dėl kortos efekto, nelieskite savavališkai jo kortų. Įskaitant kaladę, kapinyną, lauką, ir ranką. Tačiau galite paprašyti, kad išsimaišytų savo kortas, jei to reikalauja efektas. Nebūkite per daug grubūs, griebdami kortą iš rankos. Būkite konkretūs, kai klausiate, nes priešininkas negali atsisakyti paaiškinti efekto ar jo vykdyti. Taigi geriau būti mandagiam ir taip išvengti nesusipratimų.


Prašykite leidimo imant priešininko kortas

7) Nespoksokite į savo kortas.

Žiūrėkite į savo kortas rankoje ne ilgiau penkių sekundžių, antraip priešininkas gali įtarti, kad jūs ištraukėte gerą kortą arba tiesiog neatsimenate jos efekto. Pirmu atveju galite prarasti tą kortą, o antru nukentės jūsų kaip žaidėjo prestižas.


Spoksodami į savo kortą, galite ją prarasti

8) Emocijų valdymas.

Geriausia būti neutraliam ir nelieti savo emocijų per kraštus. Kai ištraukiate gerą kortą, išlaikykite tokią pačią veido mimiką, lyg ištrauktumėte paprastą kortą. Emocijos gali tapti tavo teisėju, o taip pat ir pagalbininku, jei bandote blefuoti. Galime pritaikyti tokią patarlę: Nesidžiauk ištraukęs gerą kortą ir neverk ją praradęs.


Slėpkite savo emocijas

9) Akylumas.

Stenkitės prisiminti priešininko naudotas ir trauktas kortas. Taip galite bandyti paveikti priešininką psichologiškai. Jei jūs žinote, kad tam tikra korta grįžo į ranką, jūs įgaunate tam tikrą pranašumą ir šias žinias galite pritaikyti savo naujai strategijai.


Akylai stebėkite priešininko veiksmus

10) Kovos pabaiga.

Pasibaigus kovai visada padėkokite savo priešininkui, nerodykite susierzinimo jei pralaimėjote. Galiausiai pasveikinkite su pergale ir palinkėkite sėkmės.


Išsiskirkite draugiškai