SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Mangos konkursas

>>> DALYVIŲ DARBAI PERŽIŪRAI

1. Ryuk
2. Inferno
3. Evaldas255
4. matkius1
5. Zfighter64

>>> REZULTATAI

Bendruomenės nariai 1 vietą skyrė (2 darbui tris kartus, 4 darbui 2 kartus), o 2 vietą (4 darbui du kartus, 2 darbui vieną kartą). Skaičiuojame taip: už 1 vietą skiriami +2 taškai, už antrą +1.
2 DARBO TAŠKAI: 2 x 3 + 1 =7
4 DARBO TAŠKAI: 2 x 2 + 2 x 1 =6

Vadovybės nariai balsavo skirdami tokį patį skaičių balsų 2 bei 4 darbams. Darbai surinko po 6 taškus.

Galutinis rezultatas apskaičiuojamas taip: pusę taškų bendruomenės narių sudedama su puse taškų vadovybės narių arba X x 0.5 + Y x 0.5

2 DARBO GALUTINIAI TAŠKAI: 7 x 0.5 + 6 x 0.5 = 6.5
4 DARBO GALUTINIAI TAŠKAI: 6 x 0.5 + 6 x 0.5 = 6

Taigi, laimėjo Inferno, kuriam priklauso +50 Akademijos reputacijos taškų, +20 pagrindinių kortų iš Akademijos prizinio fondo ir specialus prizas - Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls. Antrą vietą užėmė Matkius1, kuriam priklauso +40 Akademijos reputacijos taškų, +15 pagrindinių kortų iš Akademijos prizinio fondo.

Konkurso užduotis: Sugalvoti pateiktos mangos ištraukos siužetą ( į tuščias sunumeruotas vietas įrašyti, ką kalbą veikėjai ). Mangos konkursinius puslapius galite atsisiųsti iš ČIA.

Bendrosios taisyklės:

1. Į pateiktus mangos tuščius puslapius, naudojant Photoshop, Paint ar kitas programas, įrašyti žodžius, sakinius, kurie sukurtų paveiksliuke vaizduojamos situacijos dialogą. Visi dialogų balionėliai yra sunumeruoti chronologine tvarka (Manga skaitoma iš dešinės į kairę). Taip pat reikia atkreipti dėmesį į balionėlių dydį. Žodžiai ir sakiniai turi tilpti arba labai mažai išlįsti iš balionėlio ribų. Patariama naudoti šriftą Comic Sans MS. Ką rašyti yra jūsų fantazija. Vertimo pagal Originalą tikrai NEREIKIA.

2. Kas nemoka naudotis Photoshop ar Paint ir negali į paliktas tuščias vietas įrašyti žodžių, visą tekstą galite surašyti Word'o dokumente, išlaikydami numeraciją kaip ir Mangoje. Pvz: 1. Bla bla! 2. Lia lia lia??? ir t.t. ( negalite rašyti labai ilgų sakinių, jei visas tekstas netelpa į balionėlį, nors tekstą vedate į Wordą).

3. Rašykite normine lietuvių kalba. Naudokite lietuvišką raidyną bei venkite grubių gramatikos ir stilistikos klaidų. Griežtai DRAUDŽIAMI keiksmažodžiai. Leidžiami tik lietuviški ( velnias, rūpusmiltai, rūpužiokas, kad tave skradžiai žemę ir kiti )

4. Tikslas sukurti trumputę Mangą su savo sugalvotu siužetu, kuris yra priderinamas prie paveiksliukų. Galite sugalvoti vaizduojamiems personažams vardus, kalbėseną, charakterį, aplinkai garsus ir kitas smulkmenas, kurios praturtintų Mangą.

5. Siužetas turi būti rišlus t.y. turintis pradžią ir pabaigą. Bet kokių nesąmonių prašau nesiųsti (labai rimto kūrinio nereikia, bet visas humoras turi savo ribas).

6. Dar kilo neaiškumų? Klausk >>> ČIA.

Siuntimas:

Savo JPG. formatu išsaugotus Mangos puslapius (arba Word'o dokumentą) siunčiate man el-paštu mzidinys@mail.ru. Nepamirškite parašyti savo NIKO, kuriuo esate užsiregistravę Forume.

Vertintojai:

Jūsų Mangas vertins Yu-Gi-Oh! bendruomenės nariai specialioje Forumo skiltyje.

Prizai:

Prizų kiekis priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Preliminarūs prizai yra tokie - 1 vietos nugalėtojas kortas išsirenka iš mūsų milžiniško Prizinio Kortų Fondo (+20 pagrindinių kortų ir +50 Akademijos reputacijos taškų), 2 vieta gauna (+15 pagrindinių kortų ir +40 taškų), 3 vietos - (+10 pagrindinių kortų ir +15 ir +30 taškų). Taškus gauna VISI dalyviai (po +15 taškų).

Vertinimo kriterijai:

1. Vertinsime Siužeto išradingumą, prisitaikymą prie vaizduojamų situacijų, humoras.

Konkurso Data: 2013.09.18 - 2013.10.25