SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Mokymų Programa

3 PAKOPŲ MOKYMO PROGRAMA

Atnaujinimo data: 2015.08.31

AKADEMIJOS MOKYMO PROGRAMOS


Ši mokymo programa skirta Akademijos naujokams, kurie turi minimalias žinias apie Yu-Gi-Oh! žaidimą ir nėra dar žaidę Virtualioje erdvėje. Jums derėtų pradėti nuo "Yu-Gi-Oh! Joey The Passion" žaidimo su automatiškai suveikiančiais kortų efektais, kuris leidžia Hamachi programėlės pagalba žaisti virtualiai.

Norėdami pradėti savo kaip žaidėjo karjerą jums REIKĖS:

1. Yu-Gi-Oh! Joey The Passion žaidimo. Akademija yra išleidusi net kelias šio žaidimo atnaujintas versijas. Kad nesusipainiotumėte, siųskitės Naujausią Akademijos paruoštą versiją, kurioje yra daugiausia kortų: (senesnes žaidimo versijas rasite Siuntinių skiltyje)

- SIŲSTIS "Yu-Gi-Oh! Joey The Passion New Generation 2010" - Paskaita, kurioje sužinosite viską apie šią versiją - patobulinto Joey žaidimo 2 leidimas. Žaidimas su automatika (1114 kortos), skirtas žaisti Online. Akademijos modifikuotas Yu-Gi-Oh! Joey The Passion žaidimas, pridėtos +343 naujos kortos.

2. ATSIDARYMAS Atsisiuntus būtent šią žaidimo versiją, jums reikės atsidaryti visas kortas su specialia programėle. Programą, kurios pavadinimas "VisosKortos", rasite išpakavę žaidimą "All Cards 1114" papkėje, (tiesiog paleiskite programą ir spauskite OK, ji viską padarys už jus). Bus sukurta atskira papkė pavadinimu "Yu-Gi-Oh! Power Chaos common", kurią rasite My Computer - Local Disk (C arba D) - Program Files. Joje bus išsaugomos visos kaladės ir kovų įrašai. Į šią papkę - "Yu-Gi-Oh! Power Chaos common" reikia nukopijuoti (Copy ir Paste) "All Cards 1114" papkėje esantį "system" failą (geltonas diskas). Tik tada atsidarys visos kortos!!!

Jei naudojate ne Windows XP, o Vista arba Windows 7 prieš paleisdami "VisosKortos", išjunkite User Account Control ( išjungimui spauskite Start - vartotojo paveikslėlis - Change user account control settings). Ir į ant Dekstop'o atsiradusią papkę nukopijuokite minėtą "system" failą.

3. PASIRUOŠIMAS Dabar jums reikia susidėti kaladę. Jei norėsite dalyvauti Akademijos turnyruose privalu laikytis šio Uždraustų kortų sąrašo. O štai jau žaidimui paruošta kaladė: [- Masked Beasts -][- Earth Aggro -]. Šiuos atsisiųstus failus patalpinkite į "Yu-Gi-Oh! Power Chaos common" papkę, kuri turėtu būti My Computer - Local Disk (C arba D) - Program Files (gali būti ir kitoje vietoje). Daugiau Joey kaladžių ieškokite Siuntinių arba Joey skiltyse.

4. Norint žaisti virtualiai jums reikės [- Hamachi -] programos. Apie ją galite paskaityti -Čia- Ja galėsite sukurti savo virtualų kambarį arba prisijungti prie jau egzistuojančių. Juos reikia susirasti pačiam - paprasčiausias būdas dalyvauti turnyre. Taip pat yra specialiai sukurtas kambarys Joey žaidėjams Akademikas pass: Naujokas

5. ŽAIDIMAS Dabar jau esate pasiruošę žaisti. Užsiregistruoti į turnyrą galite šioje Forumo TEMOJE. Tiesiog sekite naujienas ir žiūrėkite kada bus paskelbta registracija į Joey turnyrą.

Taip pat Joey žaidėjai naudingos informacijos ras Joey Bibliotekos skyriuje.

DĖMESIO! VISIEMS JOEY GERBĖJAMS. Jei jums pabodo senoji žaidimo versija, galite atsisiųsti naujų temų / modų: sukurtos visos animacijos, pakeista muzika, naujas žaidimo dizainas, senos kortos pakeistos naujomis. Yra daug žaidimo versijų, kuriose galėsime žaisti su Xyz, Synchro monstrais prieš Jaden'ą ar Yusei. Žaidime nėra naujų kortų, tačiau kai kurios senos kortos yra pakeistos: LV / ATK / DEF / Atributas / kortos paveiksliukas, tipas, o efektai pritaikyti taip lyg tai būtų visiškai nauja korta. Pakeistas visas žaidimo balansas, todėl galėsime susidėti naujas temines kalades ir ieškoti naujų strategijų. SIŲSKIS IŠ ČIA.

Jei jums nepavyksta atsidaryti visų kortų, susijungti su varžovu ar kyla kitų problemų su Joey


Tai naujausias ir vienintelis nemokamas Yu-Gi-Oh! Virtualus žaidimas su automatika t.y. savaime suveikiančiais kortų efektais bei kambarių sistema, todėl bus lengva susirasti sau varžovą. Jis tinkamas ir pradedantiesiems ir pažengusiems žaidėjams. Jis dabartiniam internetiniam Dueling Network žaidimui nusileidžia tik dėl to, kad reikia jį parsisiųsti.

Apie YGOPro galite pasiskaityti šioje paskaitoje. Jei naudojote Joey žaidimą, greitai išmoksite žaisti ir su YGOPro, todėl visiems siūlau pabandyti šį žaidimą! Jums REIKĖS:

1. SIŲSTIS Atsisiuntę žaidimą, jį išskleiskite (būtina registracija). Žaidimo atnaujinimus rasite [ - ČIA - ]. Jus automatiškai įspės, jei yra naujesnė versija ir atsiųs atnaujinimus. Taip pat galite atsisiųsti specialią YGOpro Akademijos versiją su 100 įvairiausių kaladžių.

2. PASIRUOŠIMAS Turite susidėti kaladę, laikantis oficialaus Uždraustų kortų sąrašo.

3. ŽAIDIMAS YGOPro žaidime yra 1) kambarių sistema (serveris) bei 2) galimybė jungtis per LAN. Susijungti su kitu žaidėju galite per serverį, kaip parodyta žemiau esančiuose paveiksliukuose: Spaudžiate Online > pasirenkate serverį (kai kurie serveriai gali prašyti registracijos) > parašote savo Niką > spaudžiate "Refresh" mygtuką > susirandate žaidėją ir pažymite jį > spaudžiat "Join" > pasirenkate savo kaladę ir prie savo Niko uždėję varnelę laukiat, kol prasidės kova. Analogiškai galite ir patys sukurti žaidimą "Host".

Arba susijungti galite tiesiogiai per IP arba Hamachi programos pagalba, kurią galite atsisiųsti iš [- ČIA -] arba per Tuungle [ - ČIA - ].

Žaidimą galite kurti jūs LAN Mode > Host >OK > uždedat varnelę ir kai sulaukiate savo priešininko > Start. Jei jungiatės tiesiogiai per IP savo priešininkui turite pasakyti savo kompiuterio IP (jį sužinosite - ČIA - ), o jei per Hamachi, tai jo sugeneruotą kodą, kuris bus užrašytas dideliais skaičiais programos lango viršuje. Tada jūsų priešininkas turi jungtis LAN Mode > į "Host IP" lauką suveda jūsų duotą kodą > Join > uždeda varnelę prie savęs ir laukia, kol prasidės žaidimas. Jei nepavyksta, pabandykite apsikeisti vaidmenimis t.y. vienas sukuria, o kitas bando prisijungti. Detalesnę informaciją kaip susijungti rasi Paskaitoje.

4. ŽAIDIMAS Kovos pradžia. Nuo šio momento žaidžiate kaip ir Joey The Passion New Generation žaidimą. Viską už jus darys žaidimas: skaičiuos gyvybės taškus, vykdys būtinas efektų sąlygas, trauks kortas, pačios kortos nukeliaus į kapinyną ir pan.

Jei kyla kokių nor problemų dėl paties YGOPro žaidimo


Ši mokymo programa skirta jau kiek pažengusiems Akademikams, kurie yra jau bandę žaisti virtualiai, žino pagrindines žaidimo taisykles, yra žaidę realybėje ir jiems nebereikia automatikos t.y. savaime suveikiančių kortų efektų. Šis Dueling Network (toliau – DN) žaidimas yra realybės simuliatorius, kuris turi viską ko reikia žaidžiant realybėje. Tai internetinė žaidimo versija, todėl nieko nereikės siųstis ir nereikės jokių pagalbinių programėlių.

Norėdami pradėti jums REIKĖS:

1. REGISTRACIJA Norint prisijungti prie žaidimo ir žaisti, jums reikės užsiregistruoti svetainėje www.duelingnetwork.com.

2. PASIRUOŠIMAS Jums reikia iš žaidime esančių kortų susidėti kaladę. Minčių kaladėms galite pasisemti iš Kaladžių Aruodo arba Bibliotekos.

3. ŽAIDIMAS Susidėję kaladę ir ją išsisaugoję, galite žaisti. Duel - pati linksmiausia dalis. Spauskite Duel Room - ir yra trys kambariai: Advanced (Rated), Advanced (Unrated) ir Traditional (Unrated). Advansed naudojamos TCG kortos, o Tradidional OCG. Rated - reiškia, kad už kovas bus skaičiuojamas Reitingas, o Unrated - kad ne. Susijungti su žaidėju labai paprasta. Galite tiesiog nuspausti ant laukiančių žaidėjų laukų arba pačiam sukurti žaidimą - Host Duel. Reikės tik sulaukti patvirtinimo Yes / No.

Kovos pradžia. Laukas turėtu būti jau pažįstamas. Dešinėje yra Chat laukas, kairėje kortos informacijos laukas. Norėdami susipažinti su valdymu, reikia tiesiog išbandyti žaidimą.

Jei kyla problemų dėl registracijos, žaidimo ir kitos DN problemos...

- - - - - - - - - - - - -

Išėję visą šį mokymo kursą t.y nuo Joey iki YGOPro ar DN būsite jau pasiruošę žaisti realybėje ir galbūt prisidėti prie Akademijos Komandos ir oficialiai atstovauti Akademiją. Sėkmės mokinantis ir dalyvaujant Virtualiuose Akademijos turnyruose!!!