SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Vilnius

KUR? Šv. Stepono g. 5 / 7 (pasažo rūsys), stalo žaidimų parduotuvėje "Rikis". Parduotuvės socialinė paskyra Facebook'e.

KADA? Laikas pastovus - šeštadieniais nuo 11 val. Išimtinais atvejais laikas gali keistis. Klubo naujienas galite sekti šiame Forume.

  Organizatorius - maksas (susisiekti per PM), pavaduotojas GMB (susisiekti per PM)
  Papildoma informacija - taukomas papildomas simbolinis 30 euro centų mokestis turnyro dalyviams. Rengiami turnyrai su prizais. Galima įsigyti Yu-Gi-Oh! produkcijos bei kitų stalo žaidimų. Atnaujinta 2016.02

FOTOREPORTAŽAI

- Kalėdinis 2015 m. Vilniaus turnyras (2015.12.20)
- Kalėdinis 2013 m. Vilniaus turnyras (2013.12.21)
- Vilniaus Naujokų Turnyras (2012.04.14)
- Vilniaus Tag Team turnyras (2012.03.11)
- Vilniaus balandžio 16 d. turnyras (2011)
- 4-asis Akademijos meet'as buvusiose Yu-Gi-Oh klubo patalpose (2010.03.27)

Ar tau neatsibodo žaisti kieme su neoriginaliomis kortomis? Ar nenorėtum išlįsti iš pogrindžio ir išmokti žaisti kaip tikras profas? Ar norėtum laimėti šaunių prizų ir tapti pripažintu žaidėju? Jei TAIP, nepabijok ateiti į Vilniaus klubą, nes ČIA tavęs laukia įvairūs prizai, kvapą gniaužiantys turnyrai, o svarbiausia bendraminčių būrys, kuris padės tau greitai įsilieti į Yu-Gi-Oh! pasaulį.

Vilniaus klube lankosi apie 10-15 aktyvių žaidėjų. Į klubą gali ateiti visi norintys turnyrų metu išmėginti savo kaladę arba tiesiog sužaisti kelias draugiškas partijas, nusipirkti bei išsikeisti kortų ar tiesiog pabendrauti. Už sutartinį mokestį rengiami vietinės reikšmės turnyrai su prizais, taip pat svarbesni turnyrai su didesniais prizais, ruošiantis kasmetiniam Nacionaliniam Yu-Gi-Oh! Čempionatui arba kitiems neoficialiems vasaros, rudens arba žiemos turnyrams.

Turnyrų metu nebūtina turėti pilną kaladę, nes yra tik ruošiamasi rimtiems turnyrams, todėl leidžiami kortų pakaitalai - prox'ai. Tai kortos, kurias galima atsispausdinti ir naudoti vietoje realios kortos (skaičius ir pakaitinių kortų vertė sutartinė). Todėl klubas yra puiki terpė, nebijant eksperimentuoti, išbandyti savo naujas kalades, kurios vėliau galbūt virs stipriomis turnyrinėmis kaladėmis. Klubas - tai bendraminčių susitikimo vieta ir įdomaus laisvalaikio praleidimo būdas.

Klubas - tavo langas į Yu-Gi-Oh pasaulį! Tai vieta, kur tu gali realizuoti savo hobį!

Rengiami ne tik turnyrai, bet ir kitokio formato renginiai. Kas tris mėnesius organizuojami Sneak Peek (Sneak Preview) - naujų papildymo pakuočių pristatomieji turnyrai, kurių metu gali susipažinti su naujausiom kortom, jom dar nepasiekus parduotuvių lentynų. Šio turnyro mokestis yra apie 15 €. Tu gauni 5 papildymo pakuotes ir vieną retą Promo kortą. Per 30 min. iš gautų kortų turi susidėti naują, mažiausiai 20 kortų turinčią kaladę. Šioje kaladėje gali būti daugiau kaip 3 vienos kortos kopijos. Turnyras vyksta Swiss sistema (4-5 ratai - mačų skaičius), o daugiausiai pergalių surinkę patenka į atkrentamąsias kovas. Nugalėtojai (dažniausiai TOP 2) pasidalina prizus: pagrindinį prizą - Playmat'ą (žaidimo kilimėlį) ir papildomus prizus.

Taigi, Sneak Peek tai puiki galimybė susipažinti su naujomis kortomis, patobulinti savo esamas ar sukurti naujas kalades bei šauniai leidžiant laiką laimėti puikių prizų. Visiems sudaromos lygios galimybės laimėti, nes kortos yra naujos, o senbuviai savo galingas kalades palieka namuose.

Taip pat organizuojami Tag-Team Duel - komandiniai turnyrai, kuriuose žaidžiama poromis. Komandos draugai sėdi šalia vienas kito, priešais kitos komandos žadėjus. Kiekvienas žaidėjas turi savo monstrų bei burtų / spąstų zonas, kurios sukuria vieną milžinišką kovos lauką. Kiekvienas žaidėjas naudoja savo kaladę, turi atskirą kapinyną, tačiau turi bendrus gyvybės taškus ir gali naudotis savo porininko lauke esančiomis kortomis.

Mes laukiam visų šiuo žaidimu besidominčių naujokų!

KAIP NUVAŽIUOTI IKI KLUBO IR KUR JIS YRA?

Parduotuvė yra įsikūrusi netoli stoties, Šv. Stepono g. 5 / 7, pasažo rūsyje.
Orientyras
- pylimo g. skvere esanti kiaušinio skulptūra "Margutis".

KAIP MUS RASTI?

AUTOBUSŲ TVARKARAŠČIAI www.vilniustransport.lt

KLUBO NAUJIENOS

- FORUME -