SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Nuorodos

Šioje skiltyje pateikiami geriausi ir naudingiausi Yu-Gi-Oh! resursai visame internete.
Informacija atnaujinta 2015-08-16

Mūsų resursai

www.forumas.yugioh.lt - Virtualosios Akademijos ir Yu-Gi-Oh! Bendruomenės bendras forumas. Diskusijos aktualiausiomis temomis, karščiausios naujienos apie klubus, planuojamus renginius, konkursus ar virtualius turnyrus. Veikia didžiausias Kortų turgus Lietuvoje.

Yu-Gi-Oh! Lietuvos bendruomenė - Mūsų Bendruomenės oficialus Facebook puslapis, kuriame skelbiama informacija apie svarbiausius įvykius bei talpinama aktualiausia ir įdomiausia informacija apie Yu-Gi-Oh! žaidimą.

YugiohLietuva
- Oficialus Youtube kanalas, kuriame talpinami kovų vaizdo įrašai iš respublikinių ar klubinių turnyrų, pristatomos žaidėjų kaladės.
Naujausios Yu-Gi-Oh! produkcijos galima įsigyti ČIA

Oficialūs šaltiniai

5. www.yugioh-card.com - Oficiali Yu-Gi-Oh! svetainė, kurioje rasi svarbiausias Yu-Gi-Oh! pasaulio naujienas, naujausių produktų aprašymus, įvairių žaidimo patarimų, treniruoklį naujokams, oficialų uždraustų ir limituotų kortų sąrašą, informaciją apie organizuojamus įvairius renginius ir t.t. Oficialią taisyklių knygutę galite atsisiųsti iš ČIA.

5.1 www.konami.com (straipsniai) - Oficiali Konami Yu-Gi-Oh! kolekcinių kortų strategijos svetainė, kurioje pateikiami įvairūs straipsniai apie naujai pasirodysiančias kortas, strateginiai patarimai žaidžiantiems: pvz. kaip apeiti galingiausias priešininko kortas, naujos strategijos galimybės, derinių paaiškinimai ir t.t.

5.2 www.konami.com (blog'as) - Oficialus Konami Yu-Gi-Oh! blogas, kuriame aprašomi visi svarbūs Amerikoje vykstantys turnyrai (YCS). Talpinama svarbiausia renginių informacija: pristatoma turnyro eiga, aprašomos kovos, analizuojamos dalyvių kaladžių sudėtys, skelbiami nugalėtojai, prizai ir kita aktuali informacija, susijusi su Konami organizuojamais realiais turnyrais.

5.3 www.tcg.konami-europe.com (blog'as) - Oficialus Konami Yu-Gi-Oh! blogas, kuriame aprašomi visi svarbūs Europoje vykstantys turnyrai (YCS). Talpinama svarbiausia renginių informacija, susijusi su Konami organizuojamais realiais turnyrais.

5.4. www.cossy.konami.net (Lietuvos žaidėjams) - prisijungimas prie pasaulinio lygio reitingavimo sistemos COSSY. Tai yra viso pasaulio (išskyrus Aziją) Yu-Gi-Oh! žaidėjų duomenų bazė, kurioje skaičiuojamas kiekvieno oficialiuose turnyruose žaidžiančiojo reitingas. Daugiau informacijos apie šią sistemą ČIA.

6. www.yugioh.com - Oficiali svetainė, kurioje galima žiūrėti visus Yu-Gi-Oh!, GX, 5D's ir Zexal anime angliškai dubliuotus sezonus bei rasti visų veikėjų biografijas ir sužinoti apie jų naudotas kortas, kurios dar nėra išleistos realybėje. * Žiūrint anime šame tinklalapyje reikės apsišarvuoti kantrybe, nes kartkartėmis reikės iškęsti 30 sekundžių reklamą. Tačiau tai oficialus šaltinis, todėl video kokybė ir viso turinio pateikimas turėtų atpirkti šį trūkumą.

7. www.db.yugioh-card.com - Oficiali Yu-Gi-Oh! kortų duomenų bazė, kurioje galima rasti visas šiuo metu išleistas kortas. Išplėstinė paieškos sistema leis greitai rasti norimą kortą, sužinoti visus jos galimus retumus bei kiek kartų ji buvo išleista (perspausdinta). Prisijungę savo COSSY kortele, galėsime komplektuoti norimų ir turimų kortų sąrašus, dėtis kalades ir atsispausdinti savo kaladžių sąrašų lapus, kurie yra tinkami dalyvauti Lietuvos didesniuose turnyruose.

8. OfficialYuGiOhTCG - Oficiali Konami YouTube paskyra, kurioje talpinami naujausią produkciją pristatantys reklaminiai video ir mokomieji video, pristatantys naujausius monstrų archetipus bei kalades ir įdomiausių turnyrinių kovų įrašus.

Informacija, naujienos

9. www.yugioh.wikia.com - Didžiausia ir išsamiausia Yu-Gi-Oh! Enciklopedija, kurioje rasite visų žaidime esančių kortų detalius aprašymus: kortos paveiksliukų galeriją, pagrindines taisykles, naudingus patarimus, įdomios informacijos apie kortos kilmę, ryšius su kitomis kortomis ir t.t. Galima rasti įvairių straipsnių beveik visomis su žaidimu ir anime susijusiomis temomis.

9.1 TCG (Yu-Gi-Oh! Trading Card Game) produktų (papildymo pakuotės, kaladės, specialūs rinkiniai, skrynios ir kita) išsamus sąrašas su juos sudarančių kortų paveiksliukais. Šis įrankis padės greitai įvertinti siūlomo produkto sudėtį ir kortų retumus.

9.2 Didelis kaladžių sąrašas pagal tam tikrą kortų tipą nuo A iki Z. Pateikiamos kaladžių sudėtys, archetipų aprašymai su savo stiprybėmis bei silpnybėmis. Naudinga duombazė ieškant idėjų savo originaliai kaladei.

10. www.yugioh.tcgplayer.com - Talpinami įdomūs straipsniai apie kalades, žaidimo taisykles, reportažai iš turnyrų, naujienos, kortų pristatomieji aprašai. Tai viena didžiausių straipsnių saugyklų internete. Galima talpinti savo kalades, peržiūrėti kitų, atlikti kaladžių paiešką, yra įdomus kaladžių įrankis: ištraukti 5 kortas, kaladės simuliatorius. Taip pat pateikiami naujų kortų sąrašai su orientacinėmis kainomis. Yra aktyvus forumas ir didžiulė kortų online parduotuvė.

11. www.ygorganization.com - Organizacija vienijanti didžiausių Yu-Gi-Oh! forumų administratorius ir moderatorius, kurių tikslas pateikti patikimą informaciją iš TCG ir OCG pasaulio. Čia pasirodo iš japonų kalbos išversta informacija apie naujausią produkciją, svarbius įvykius bei naujienas. Yra įdomių straipsnių, skelbiami konkursai, talpinamos kitos įdomybės.

12. www.coretcg.com - Blogas, kurį rašo kompetetingi, bendruomenėje žinomi ir didelę patirtį turintys žaidėjai, kuriame pateikiama išties vertinga informacija. Veikia Online parduotuvė, kuri prekiauja visa Yu-Gi-Oh! produkcija ir pavienėmis kortomis. Siunčia tik pavienias kortas.

13. www.manjyomethunder.twoday.net - Čia pasirodo naujausi Yu-Gi-Oh! OCG produktai, kurie pasirodys Japonijoje, tačiau dar nėra išleisti arba neaišku ar pasirodys Amerikoje / Europoje. Tad ši svetainė suteikia galimybę pasižiūrėti į netolimą ateitį.

14. www.shriektcg.twoday.net - Čia galime pamatyti kokie Yu-Gi-Oh! TCG produktai greitai pasirodys Amerikoje / Europoje. Ši svetainė skiriasi nuo OCG tuo, kad visi skelbiami produktai yra skirti būtent mūsų, o ne Japonijos rinkai t.y. bus parduodami tik Amerikoje ir Europoje.

15. www.yugiohprices.com - Labai patogus ir novatoriškas kortų vertę nustatantis įrankis, kuris stebi pačias populiariausias ir didžiausias virtualioje erdvėje esančias parduotuves: eBay, TCGPlayer, Troll and Toad, Poke Order, YugiohMint bei Amazon ir pateikia visų kortų mažiausias, vidutines bei didžiausias siūlomas kainas. Taip pat rodomas kortų vertės pokytis, galima sudaryti parduodamų kortų ar kaladžių kainoraščius, čia rasi tiksliausią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie visų Yu-Gi-Oh! kortų realias kainas.

15.1. www.yugiohtopdecks.com - Milžiniškas pasaulyje populiariausių archetipų ir galingiausių kaladžių, patekusių į Top'us įvairiuose pasaulio regioniniuose turnyruose ir ofiacialiuose Amerikos ir Europos Čempionatuose nuo 2005 m., sąrašas. Čia rasi visų didžiausių Yu-Gi-Oh! turnyrų laimėtojų kaladžių sudėtis.

15.2. www.yugiohpacksimulator.com - Virtualus papildymo pakuočių atidarymo simuliatorius. Tai smagus būdas susipažinti su konkrečiame rinkinyje esančiomis kortomis, taip pat galėsite išmėginti savo sėkmę arba pasitikrinti tikimybę ištraukti rečiausią rinkinio kortą.

Bendruomenių forumai

16. www.pojo.com - Naujienos, patarimai, strategijos, straipsniai, interviu ir daugybė kitos informacijos, kuria dalinasi milžiniška Yu-Gi-Oh! bendruomenė. Čia yra bene didžiausias ir aktyviausias Forumas, kuriame galima rasti VISKO ko tik mūsų širdis geidžia: nuo kaladžių sudėčių iki tarptautinių kortų keitimosi temų.

17. www.forum.duelingnetwork.com - Oficialus virtualaus žaidimo Dueling Network bendruomenės forumas, kuriame galima rasti įvairios informacijos. Vienija apie 140 000 narių.

18. www.duelistgroundz.com - Vienas didesnių, 28 000 narių jungiančių Yu-Gi-Oh! bendruomenės forumų, kuriame galima rasti įvairios informacijos apie Yu-Gi-Oh! žaidimą: kalades, kortas, taisykles, produktus...

19. www.yugiohforums.com - 10 000 narių jungiantis forumas, kuriame panaršius galima rasti išties vertingos informacijos: TCG naujienos, virtualūs turnyrai, pramogos.

20. www.duelacademy.net - Didžiausia virtualioji Akademija, vienijanti 10 000 akademikų bei jungianti visas virtualias Akademijas internete. Fakultetai, paskaitos, turnyrai, konkursai, įdomūs žaidimai, organizuojamos loterijos.

Virtualios parduotuvės Mainų portalai

21. www.yugiohmint.com - Patikima ir jau išbandyta Online Yu-Gi-Oh! kortų parduotuvė, kuri siunčia į Lietuvą. Tai pigesnis būdas įsigyti būtent tų kortų, kurių mums reikia. Parduotuvė labai rimtai žiūri į kortų kokybę, todėl jūs visada gausite aukščiausios kokybės kortas ir produktus.

22. www.trollandtoad.com - Patikima ir jau daugelio išbandyta Online Yu-Gi-Oh! kortų parduotuvė, kuri siunčia į Lietuvą. Ši parduotuvė skiriasi nuo yugiohmint tuo, kad yra didesnis kortų pasirinkimas ir siuntimo išlaidos yra mažesnės, tačiau nusileidžia kortų kokybe, todėl reikia žiūrėti ar perki padėvėtą, ar naują kortą. Dažnas Lietuvos žaidėjas šią parduotuvę naudoja kaip savo kortų kainoraštį t.y. įvertina turimų kortų vertę.

23. www.tcgplayer.com - Dar viena patikima ir mūsų išbandyta Online parduotuvė, kuri siunčia į Lietuvą. Ši parduotuvė skiriasi nuo kitų tuo, kad ji jungia daugybę pardavėjų, kurie gali pasiūlyti kortas už mažesnę kainą, nei daugelis kitų parduotuvių. Kokybė garantuota!

24. www.en.yugioh.tcgmarket.eu - Virtualus Europos Yu-Gi-Oh! kortų turgus. Jame galima bandyti parduoti savo kortas arba nusipirkti kitų siūlomas. Pranašumai: patogi sistema, perkama iš žmonių, o ne iš Online parduotuvių, pigesnis kortų siuntimas, nėra rizikos mokėti muito mokesčių bei mažesnės kortų kainos nei Amerikos rinkoje. Rekomenduojame išbandyti!

25. www.tradecardsonline.com - Stambus kortų keitimosi portalas. Galėsite pateikti savo norimų ir turimų kortų sąrašus, ieškoti jums reikiamų kortų, pateikti savo kortų kaladžių sudėtis bei išmėginti kitų. Taip pat yra patogus kaladžių dėjimosi įrankis (išsami kaladės statistika, galimybė žaisti virtualiai, diskutuoti, vertinti kitų kalades).

26. www.alterealitygames.com - Online parduotuvė, kuri Amerikoje nepriklausomai nuo Konamio pradėjo organizuoti didelius neoficialius turnyrus. Didelis kortų pasirinkimas, į Europą siunčia tik pavienes kortas. Turi savo portalą: talpinami įvairūs straipsniai, pristatomos kaladės, talpinami video, žaidėjai dalinasi savo turnyrine patirtimi bei duoda patarimus kaip reikia dėtis kaladę, pasirinkti kortas, kaip reikia žaisti ir t.t.

27. www.ideal808.com - Kažkada tai buvo patikimiausias Yu-Gi-Oh! kortų kainoraštis perkantiems ir parduodantiems, nes Lietuvos žaidėjai savo kortų kainas tikrindavo būtent šioje Online parduotuvėje, dabar dažniau naudoja TAT. Kainos nurodytos doleriais ( 1$ = 2,6 Lt ). Kursas kiekvieną dieną kinta. Parduotuvė rašo Blogą, kuriame skelbiama naujausia Yu-Gi-Oh! ir kita jų parduodama produkcija.

Yugituber fanų profiliai

28. Card Games FTW - Talpinamos LittleKuriboh Yu-Gi-Oh! the Abridged visų dėmesio vertos serijos. Tai originalių serijų profesionalios parodijos, kurios jau kuriamos daugiau kaip 5 metus. Turi apie 497,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> labai smagios Yu-Gi-Oh! anime PARODIJOS.

29. SimplyUnlucky - Talpinami įvairiausios Yu-Gi-Oh! produkcijos: kaladžių, papildymo pakuočių, skrynių, specialių bei proginių rinkinių išpakavimo / atidarymo video ir parodoma kokias kortas pavyko ištraukti. Tai vienas iš geriausių kanalų, kuriame išpakuojama labai daug produkcijos - nuo seniausių skrynių iki naujausių papildymo pakuočių. Turi apie 304,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> geriausi produkcijos išpakavimo video Youtub'ėje.

30. Cyberknight8610 - Talpinamos aktualiausios Yu-Gi-Oh! naujienos: aptariamos įdomios kaladžių sudėtys, pavienės kortos, deriniai, taisyklės, svarbesnių realių turnyrų rezultatai, išpakuojama naujausia produkcija bei talpinama kita su šiuo žaidimu susijusi medžiaga. Viskas pateikiama profesionaliai, suprantamai ir svarbiausia patrauklia forma. Turi apie 142,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> orientacija į žaidimo naujienas.

31. AznEyesWhiteDragon - Netradicinių kaladžių sudėtys, virtualių ir realių kovų įrašai, naujų kortų bei produkcijos diskusijos, TCG / OCG naujienos, vertingi žaidimo patarimai, video paskaitos. Turi apie 130,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> orientacija į žaidimo patarimus.

32. Your Yu-Gi-Oh! Channel - Žaidėjas, kuris turi savo nuomonę beveik visais Yu-Gi-Oh! klausimais ir galėtų būti yugi-filosofijos pradininkas. Įvairūs žaidimo patarimai ir pamąstymai, naujienos, kaladių sudėčių pristatymas, kovų įrašai, kalbinamos Yu-Gi-Oh! žaidžiančios merginos ir dar daug visko. Įkelta daugiau kaip 600 video!!! Turi apie 85,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> fanatizmas, filosofavimas, samprotavimai, diskusiniai klausimai.

33. Galactic God - Talpinamos aktualiausios Yu-Gi-Oh! naujienos. Išpakuojami kortų papildymai, talpinami animuoti realių turnyrinių kovų įrašai bei virtualios kovos, pateikiami įdomūs faktai apie šį žaidimą, pristatomos įdomios kaladės ir sudėtingi deriniai, taip pat organizuojamos Youtuber'ių diskusijos kokia nors tema ir kita. Turi apie 82,400 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> žaidimo veteranas, vienas gerbiamiausių Yugituber'ių.

34. mkohl40 - Talpinamos aktualiausios Yu-Gi-Oh! naujienos. Išsiskiria naujienų tematikos įvairove - nuo naujausios produkcijos apžvalgų iki kovų įrašų bei turnyrų diskusijų. Labai dažnai įkelia naujų video. Turi apie 54,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> tematikos įvairovė.

35. Wuphlez - Apie Yu-Gi-Oh! aktualijas su humoru. Šis vaikinukas su kailine kepure ir geltonų rėmų akiniais pristatys naujienas su geru humoro užtaisu. Vertas dėmesio, jei norite kažko netradiciško ir besiskiriančio nuo daugelio kitų. Net papildymo pakuotės atidarymas bus EPIC įvykis. Turi apie 45,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> HUMORAS.

36. MegaCapitalG - Talpinamos aktualiausios Yu-Gi-Oh! naujienos: diskusijos, apžvalgos, samprotavimai, nuomonės ir kita. Turi apie 40,000 prenumeruotųjų.

37. DragonDuelistGirl - Talentinga dailininkė, kuri kuria alternatyvius kortų dizainus ir talpina video su patarimais kaip galima patobulinti kortas. Turi apie 30,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> dailininkė, kurianti alterntavų kortų dizainą ir profesionali žaidėja, rašytoja.

38. Vexacus4666 - Dar vienas aktyvus Yugituber'is. Turi apie 25,000 prenumeruotųjų.

39. XUnderGroundMembersX - vienas didžiausių žinomų kolekcininkų, kuris renka pačias rečiausias ir brangiausias kortas. Yra įvairių įdomių rubrikų, o svarbiausia sužinosite šį bei tą apie kortų kolekcionavimą. Turi apie 24,400 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> kolekcionavimas.

40. StarstrikeDuelistX - Mergina, kuri mėgsra žaisti Yu-Gi-Oh! ir kuria savo video blogą. Turi įdomių minčių ir vertingos informacijos. Turi apie 21,000 prenumeruotųjų.
Išskirtinumas >>>
merginos (mažiau kaip 2% Yu-Gi-Oh! bendruomenės) požiūris į šį žaidimą.

41. AlintheaYoh - Britas Yugituber'is, kuris turi ką pasakyti. Turi apie 19,300 prenumeruotųjų.

42. SlimXRareHunters - Talpinamos aktualiausios Yu-Gi-Oh! naujienos: diskusijos, apžvalgos, samprotavimai, nuomonės ir kita. Apžvelgia YCS turnyrų aktualijas, pristato geriausiųjų kaladžių sudėtis. Turi apie 18,700 prenumeruotųjų.

43. intch95 - Dar vienas sėkmingas Yugituberis. Turi apie 17,700 prenumeruotųjų.

44. EpicDuelTimeOfficial - Labai profesionaliai pateikiama naudinga informacija apie žaidimo taisykles, sudėtingus kortų efektus, dviprasmiškas situacijas. Yra įdomios informacijos apie kortų archetipus, kalades, kovas. Turi apie 15,000 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> video profesionalumas, aptariamos labai svarbios taisyklių temos.

45. YugiNoNo - Yugituber'is, kuris laimėjo 2015 m. Galactic God organizuotą geriausio pradedančiojo Yugituber'io titulą. Turi apie 7,000 prenumeruotųjų.

46. ChroahCresta - Talpina savo mintis apie naujas kortas, kalades. Specializuojasi "Yu-Gi-Oh pasidaryk pats" arba dėžučių gamyba, Orica kortomis ir dizainu, susijusiu su šiuo žaidimu. Turi apie 8,600 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> kūrybingumas, dizainas, menai.

47. TGS Anime - išskirtinis kanalas, kuriame pristatomi ir detaliai analizuojami Yu-Gi-Oh! anime personažai (eng. profile) bei kortos (eng. tvivia). Kalbama apie veikėjų biografijas, anime istoriją, apžvelgiamos monstrų kortų detalės, dizainas ir panaudojimas anime serijose. Turi apie 3,800 prenumeruotųjų. Išskirtinumas >>> pristato anime veikėjus ir kortose vaizduojamos monstrus.

48. YGOPRO OTKs - Talpinami itin profesianaliai sukurti kovų įrašai, kuriuose pristatomas įvairiausios OTK (Own Turn Kill) kaladės ir jų veikimo principas. Atskleidžiamos kaladės sudėtys, galima jas atsisiųsti YGOpro žaidimo formate. Išskirtinumas >>> fantastiškos OTK kaldžių idėjos.

49. JBYYX3 - YGOPro žaidimo pagalba demonstruojami nerealūs kaladžių deriniai bei veikimo varikliai, pristatomos įvairios netradicinės kaladės (OTK, FTK, Control ir kt.), kurių galimybės parodomos kovos lauke, taip pat talpinami įdomesnių virtualių kovų įrašai. Tai kitoks žvilgsnis į Yu-Gi-Oh! žaidimą. Išskirtinumas >>> netradicinės kaladės, OTK, FTK.

50. RistaR87ygo's - Talpinamos įvairios Joey the Passion žaidimo profesionaliai padarytos temos (mod'ai): sukurtos visos animacijos, pakeista muzika, naujas žaidimo dizainas, senos kortos pakeistos naujomis. Yra daug žaidimo versijų, kuriose galėsime žaisti su Xyz, Synchro monstrais prieš Jaden'ą ar Yusei. Žaidime nėra naujų kortų, tačiau kai kurios senos kortos yra pakeistos: LV / ATK / DEF / Atributas / kortos paveiksliukas, tipas, o efektai pritaikyti taip lyg tai būtų visiškai nauja korta. Pakeistas visas žaidimo balansas, todėl galėsime susidėti naujas temines kalades ir ieškoti naujų strategijų. Oficiali svetainė. Išskirtinumas >>> profesionalūs Joey the Passion mod'ai.

Pramogos, žaidimai, manga

51. www.yugiohtheabridgedseries.com - LittliKuriboh oficiali svetainė, kurioje jis talpina savo garsiąsias Yu-Gi-Oh! the abridged serijas. Taip pat jo Facebook ir Twitter profiliai.

52. www.duelingnetwork.com - Oficiali Dueling Network online žaidimo svetainė. Reikės susikurti savo profilį, susidėti kaladę ir mėgautis žaidimu.

53. www.ygopro.co - YGOPro pilnai automatizuoto žaidimo svetainė, kurioje pasirodo naujos žaidimo versijos (taip pat žiūrėkite percival18.blogspot.com ir www.devpro.org).

Fan Art

54. www.deviantart.com - Vieta, kurioje renkasi visi menininkai, dizaineriai, grafikai, kurie dalinasi savo darbais. Paieškoje suvedus Yu-Gi-Oh!, galima rasti originalių darbų.

54.1 Grezar - Talentingas grafikas, kuriantis aukštos kokybės įvairią Yu-Gi-Oh! produkciją: šablonus, logotipus, OCG bei anime kortų prox'us.

54.2 Alanmac95 - Talentingas grafikas, kuriantis aukštos kokybės įvairią Yu-Gi-Oh! produkciją: anime kortas, prox'us, playmat'us ir kita.

54.3 Yamineftis - Talentinga dailininkė, sukūrusi savo Yu-Gi-Oh! personažą (Priestess Neftis), kurianti mangas ir piešianti Yu-Gi-Oh! tematika.

55. www.zerochan.net - Gausu aukštos kokybės Yu-Gi-Oh! tematikos paveiksliukų (pieštų, skenuotų), kurie renkami iš visų interneto pakampių. Galima rasti paveiksliukų tinkamų spaudai.

56. www.e-shuushuu.net - Aukštos kokybės Yu-Gi-Oh! tematikos paveiksliukų duombazė.

57. www.yumeoidaku.info - Svetainėje galima rasti originalios Yu-Gi-Oh! mangos, DVD anime, nuskenuotų viršelių, plakatų, piešinių ir monstrų, veikėjų eskizų.

58. HD kortų paveiksliukai iš Tag Force VI ir V žaidimų. Šie paveiksliukai dažniausiai naudojami kuriant žaidimo kilimėlius (Playmat), parašus, darbastalius ar kitus GFX darbus.

59. www.minitokyo.net - Yu-Gi-Oh! darbastalių ir skenuotų paveiksliukų didelė galerija.

60. www.yugico.com - Tai šiuo metu pats pažangiausias virtualus kortų generatorius, pranokęs iki tol buvusį www.yugiohcardmaker.net. Vos kelių mygtukų paspaudimu galima sugeneruoti savo svajonių kortas, kurias bus sunku atskirti nuo originalų.

61. www.ygoproxy.altervista.org - Talpinami naujų kortų labai kokybiški "prox'ai" t.y. kortos, kurias galima atsispausdinti ir naudoti vietoje realios kortos, norint ją išmėginti prieš perkant tikrą. Taip pat yra YGOPro žaidimui skirtų kokybiškesnių kortų paveiksliukų.