SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

NaujokamsSveiki atvykę į mūsų Akademiją!
NAUJOKŲ PRADMENYS

Yu-Gi-Oh Virtuali Akademija - mokslo įstaiga virtualioje erdvėje, kuri visiems svetainės lankytojams leidžia pasijusti tikrais studentais: skaitomos paskaitos, vyksta egzaminų sesijos, yra Fakultetai, Biblioteka, Rektorius, Dekanai ir kitos pareigybės, egzistuojančios realiame universitete. Norint tapti pilnateisiu nariu, tereikia įstoti - motyvuotai užpildyti stojimo anketą. Plačiau apie mus >>>

STOJIMO TVARKA

1. Atsisiunčiame stojimo anketą iš [ ČIA ]

2. Atsidarome su Word'u ir užpildome visas reikiamas grafas ( Nikas, Vardas, Miestas, Amžius, Kontaktai ) bei išsprendžiame paprastą stojamąjį testą iš 10 klausimų, kuris padės susipažinti su Akademijos struktūra bei veikla.

3. Pilnai užpildytą anketą siunčiate milda@reborn.com pašto adresu ir tik nepamirškite prikabinti failo ( Stojimo Anketos ).

4. Išsiuntę laišką savaitės bėgyje pateksite į Akademijos Stojančiųjų Kandidatų Sąrašus. Jums asmeniškai bus išsiųstas šį faktą patvirtinantis laiškas. Jei dalyvausite Akademijos veikloje, būsite perkelti į Slifer'ių fakultetą. Kandidatas laikomas aktyviu jei dalyvauja virtualiuose turnyruose ar konkursuose, forumo diskusijose, laiko privalomą Egzaminų sesiją ar dalyvauja kitoje Akademijos veikloje. Šį sprendimą priima Slifer'ių Fakulteto Dekanas kito mėnesio pabaigoje. (Pastaba: jei įstojai vasarį, tavo kandidatūra bus svarstoma kovo 31 d.)

5. Jei dėl neaktyvumo buvote pašalintas iš sąrašų ir vėl norite sugrįžti į Akademiją, galite perstoti, stojimo anketoje nurodydami savo senąjį Niką. Pasikeitus stojimo tvarkai taip pat būsite perkelti į Kandidatų Sąrašus, o vėliau, jei būsite aktyvus, ir į Slifer'ių Fakultetą, prieš tai atstačius visus turėtus Akademijos reputacijos taškus.

REPUTACIJOS TAŠKAI

Šie taškai yra kiekvieno studento prestižo indikatorius, parodantis jo indėlį Akademijos veikloje, įtaką, nuopelnus bei atsidavimą. Taškai suteikia tam tikras nuolaidas laikant Egzaminus bei surinkus +600 taškų, studentai yra perkeliami į ketvirtąjį Slaptą fakultetą - Jugistų Organizacijos slaptąją draugiją. Juos pradedate rinkti išlaikę stojamąjį testą (daugiausiai galima surinkti 25 taškus).

KĄ GALIMA VEIKTI AKADEMIJOJE?

Kur daugiau gauti reputacijos taškų? Ogi dalyvaudami Turnyruose, Konkursuose, Ordinų kovose, rašydami įdomias, informatyvias ir naudingas Paskaitas arba aukodami kortas į Prizinį Fondą. Taip pat prisidėdami prie kitos Akademijos veiklos. Dabar apie kiekvieną išsamiau:

A) Turnyrai - rengiami turnyrai dažniausiai per Joey, Dueling Network ar YGOPro. Galėsite patobulinti savo žaidimo įgūdžius, pasigalynėti su kitais, gauti taškų už laimėtas kovas ir užimtas vietas, taip pat galite laimėti ir realių KORTŲ iš Prizinio Akademijos Fondo. Taip pat pateksite į turnyrų skaičiuojamą Reitingą.

B) Konkursai - yra visokių rūšių: ( Sekite naujienas, kada jie būna skelbiami )

1) Kortų konkursai - pagal konkurso temą ir reikalavimus, naudojant paint'ą, gimp'ą arba photoshop'ą sukurti kortą. Darbų Galerija >>>

2) Video konkursai - pagal konkurso temą ir reikalavimus, naudojantis Movie Maker, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects sukurti filmuką.

3) Piešinių konkursai - naudojant piešimo priemones ant popieriaus nupiešti piešinį Yu-Gi-Oh tematika. Darbų Galerija >>>

4) Darbastalių konkursai - tai darbastalių kūrimas Yu-Gi-Oh tematika, naudojant jau išvardintas grafines programas. Darbų Galerija >>>

5) Netradiciniai konkursai - Parodijų, Dizaino, Akademijos Reklaminiai, Galvosūkių, Rašinio, Mangos, žaidimo kilimėlių, pakuočių, skrynių, mini Žurnalo ir t.t.

C) Ordinų Dvikovos - tai Akademijos studentų sukurtų Ordinų tarpusavio kovos. Kaip jos vyksta? Į Ordiną gali tilpti iki 8 žaidėjų, tarp jų ordino magistras (kūrėjas). Ordinų Riteriai savo nuožiūra kviečia kitus riterius į dvikovas. Už kiekvieną laimėtą kovą gaunami +1 taškas į bendrą Ordino taškų sumą. Jau esami ordinai [ ČIA ]

D) Paskaitų rašymas - jei turite minčių ką rašyti ir mokate tai daryti, galite pabandyti. Pirma reiktų susipažinti su kitų paskaitomis, sugalvoti temą ir pranešti apie savo ketinimus Rektoriui mzidinys@mail.ru. Rašymo taisyklės [ ČIA ]

E) Realių ir nenusidėvėjusių laisvanoriškas kortų aukojimas Akademijos fondui, kurias galės laimėti kiti per turnyrus ir konkursus. Detalesnė info [ ČIA ]

F) Dalyvavimas kitoje Akademijos veikloje: GX mangos vertimas, The Duelist Žurnalo kūrimas, Organizaciniai darbai ir pan.

FAKULTETŲ IR EGZAMINAVIMO SISTEMA

Akademijoje yra 4 Fakultetai. Iš Kandidatų Sarašų patenkate į Slifer'ių Fakultetą. Į Ra ir Obelisk'ų Fakultetus galima patekti tik sėkmingai išlaikius privalomą Egzaminų Sesiją arba Stojimo Egzaminą. Į Slaptą Fakultetą patenkate, surinkę +600 Akademijos Reputacijos taškus.

Privaloma Egzaminų Sesija skelbiama kartą per metus, kurią turi laikyti visi Akademikai. Nelaikę sesijos, yra šalinami iš sąrašų. Nuo šio egzamino rezultato priklauso jūsų vieta Fakultetų sistemoje. Iš Slifer'ių Fakulteto, sėkmingai išlaikius egzaminą, galima patekti į Ra, iš Ra į Obelisk'us. Tačiau, neišlaikius egzamino, galite nukristi Fakultetu žemyn: iš Obelisk'ų į Ra, iš Ra į Slifer'ius. Taip pat bet kuriuo metu yra galimybė laikyti Stojimo egzaminą. Laikyti egzaminą apsisprendžia pats Akademikas, norėdamas pakilti vienu Fakultetu aukščiau.

Visi studentai yra egzaminuojami automatizuota Yu-Gi-Oh! Virtualiosios Akademijos studentų testavimo ir vertinimo sistema: www.ziniucentras.xz.lt. Detalesnė informacija apie Egzaminus skelbiama Egzaminų Centre.

TURNYRAI: Naudojami virtualūs žaidimai

Rengiami Joey The Passion New Generation, Dueling Network ar YGOPro turnyrai. Joey The Passion turnyruose reikia laikytis Akademijos uždraustų kortų sąrašo ( Ban List ). Kituose turnyruose galioja oficialusis uždraustų kortų sąrašas. Turnyrai rengiami oficialių Akademijos organizatorių. Jų dažnumas priklauso nuo Studentų aktyvumo. Registracija skelbiama Forume. Išsamiau susipažinti su žaidimais galite Mokymų Programos skiltyje >>> Žaidimus atsisiųsti iš Siuntinių skilties. Yra papildoma skiltis Joey žaidėjams, kurioje rasite vertingos informacijos, pagalbos bei siuntinių: kaladžių, kovos įrašų.

ORDINAI

Ordiną gali įkurti Studentas, turintis +50 taškų. Ordinas turi savo herbą, pavadinimą ir įkūrėją (Magistrą). Ordine gali būti nuo 6 iki 8 narių. Išsamesnė info: Ordinų skiltyje.

Ordinų Kovos:
Ordinai susikauna tik per OFICIALIAI paskelbtus turnyrus ORDINAMS. Žaidimo principas visi už vieną ir vienas už visus. Žaisti galima tik prieš kito ordino riterius ( juk už savo Ordiną žaidžiama ). Visuose žaidimo etapuose žaisti gali kas tik nori ir prieš ką tik nori ( tačiau išlieka svarbi taisyklė - iškviesti kautis galima tik kitame Ordine esantį žaidėją, bei negalima iškviesti į kovą Ordino įkūrėją - Magistrą, tik kitas Ordino įkūrėjas - Magistras gali tai padaryti ). Žaidžiama tok kol nebelieka tą Ordiną ginančio riterio. Iššūkiai metami Forumo skiltyje Odinai.

AUKA AKADEMIJAI

Kortos:
Visi kas nori gali paaukoti Originalių kortų į mūsų Prizinį Fondą, kurias laimės mūsų Studentai. Kortos, kurias norite paaukoti turi būti geros kokybės ( originalios, nesulankstytos, nenutrintos, nesubraižytos ar kitaip sugadintos ). Norėdami paaukoti susisiekite su Rektoriumi M-zidinys. Už kortų skaičių ir retumą skiriami taškai bei būsite įtraukti į Geradarių sąrašą. Išsamesnė info: Auka Akademijai skiltyje.

Pinigai SMS:
AČIŪ aukojusiems. Serveris išpirktas iki pat 2012 rugpjūčio 1 d.

Iškilus klausimams ir neaiškumams galite rašyti mzidinys@mail.ru

Rektorius M-zidinys