SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Yu-Gi-Oh! Akademija

2016.04.28 Yu-Gi-Oh! Lietuvos Regioninio Kvalifikacinio Turnyro Vilniuje rezultatai

Patalpintas balandžio 9 d. Vilniuje vykusio Yu-Gi-Oh! trečiojo Lietuvos Regioninio Kvalifikacinio turnyro reportažas (turnyro rezultatai ir kaladžių sąrašai).


2016.02.14 Kaladžių Aruodo atnaujinimas

Atnaujintas Kaladžių Aruodas - Lietuvoje vykusių didesnių turnyrų nuo 2009 m. iki šiandienos dalyvių kaladžių duomenų bazė. Tai vertinga ir aktuali informacija, nes parodo Lietuvoje naudojamų kaladžių įvairovę ir leidžia įvertinti vyraujančią metą.


2016.02.13 Yu-Gi-Oh! Lietuvos Regioninio Kvalifikacinio Turnyro Klaipėdoje rezultatai

Patalpintas sausio 30 d. Klaipėdoje vykusio Yu-Gi-Oh! antrojo Lietuvos Regioninio Kvalifikacinio turnyro reportažas (turnyro rezultatai ir kaladžių sąrašai). Kitas tokio tipo turnyras planuojamas 2016 m. balandžio 9 d. Vilniuje.


2015.12.13 Yu-Gi-Oh! Kalėdinis turnyras Vilniuje

Gruodžio 20 d. (sekmadienį) Yu-Gi-Oh! Vilniaus klube organizuojamas šventinis turnyras. Turnyro pradžia 12 val. (registracija prasideda nuo 11 val.). Planuojami 4-5 ratai. Mokestis – 8 €. Kiekvienas turnyre užsiregistravęs gaus po papildymo pakuotę. Prizai: žaidimo kilimėliai, Yu-Gi-Oh! produkcija. Įvykusio šventinio turnyro REPORTAŽAS.


2015.12.13 Yu-Gi-Oh! Lietuvos Regioniniai Kvalifikaciniai turnyrai

Patalpintas lapkričio 7 d. Alytuje vykusio Yu-Gi-Oh! pirmojo Lietuvos Regioninio Kvalifikacinio turnyro reportažas (turnyro rezultatai, prizai ir kaladžių sąrašai). Taip pat išsamiau pristatomi World Championship Qualifier sezono turnyrai. Kitas tokio tipo turnyras planuojamas 2016 m. sausio 30 d. Sekite informaciją Forume.


2015.11.09 Yu-Gi-Oh! Rudens Taurės Reportažas

Patalpintas spalio 17 d. Vilniuje vykusios Yu-Gi-Oh! Rudens Taurės reportažas. Prizų dalybos, visų dalyvių kaladžių sąrašai, pagrindinė turnyro statistinė informacija bei nuotraukos. Taip pat prasidėjo naujas 2016 m. Yu-Gi-Oh! TCG World Championship regioninių atrankinių turnyrų sezonas. Pirmasis turnyras jau įvyko lapkričio 7 d. Alytuje. Sekite informaciją Forume.


2015.08.05 COSSY - Kas tai?

Turbūt bent viena ausimi esate kažką girdėję apie COSSY reitingavimo sistemą, galbūt net turite savo asmeninę ID kortelę, kurios vis dar neaktyvavote ir nesusitvarkėte žaidėjo profilio. Kodėl to nepadarėte? Laiko stygius, apsileidimas, o galbūt elementarus neišmanymas, kas tai yra, kaip tai veikia ir kam to reikia? Būtent šis straipsnis atsakys į visus šiuos klausimus.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

         

2015.08.02 Yugi’s Legendary Decks kolekcinis rinkinys

Lapkričio 13 d. Konamis išleidžia ypatingą kolekcinį rinkinį – „Yugi’s Legendary Decks“, kuris primins legendinius paties „King of Games“ nuotykius nuo pačių Yu-Gi-Oh! anime ištakų iki paskutinės epinės kovos tarp Yami Yugi ir Yugi Muto. Būtina įsigyti kiekvienam kolekcionieriui!


2015.07.30 Ar moki skaityti kortų efektus?

Kaip tinkamai skaityti kortų efektus? [mokomasis straipsnis]
Yu-Gi-Oh! žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, tačiau dažnai kyla problemų su konkrečių kortų efektais, kurie, veikdami kartu, sukuria sudėtingas situacijas, dėl ko dažnai kyla neaiškumų ir nesutarimų. Atidžiai perskaitęs šį straipsnį, turėtum patirti nušvitimą ir žaisti žymiai GERIAU.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

         

2015.07.26 Jubiliejinis 10-asis Nacionalinis Yu-Gi-Oh! čempionatas

Patalpintas birželio 27 d. Vilniuje vykusio jubiliejinio 10-ojo Nacionalinio Yu-Gi-Oh! Čempionato reportažas. Nostalgiškai prisiminkime pirmuosius čempionatus ir apmąstykime mūsų bendruomenės ateities perspektyvas.


2015.03.15 Žemaitijos Čempionatas Telšiuose 2014 m.

Telšių klubo organizatoriaus ir Mystic dėka Telšiuose pirmą kartą buvo suorganizuotas turnyras, į kurį buvo kviečiami visi entuziastai ne tik iš Lietuvos bet ir iš Latvijos. Kaip ir kiekvieną renginį visi norintys galėjo sudalyvauti turnyre, nusipirkti ar laimėti originalios produkcijos, išsikeisti norimas kortas ir galiausiai pabendrauti ar pasidalinti idėjomis.


2015.03.11 The Secret Forces papildymo pakuotės pristatymas

Naujausioje „The Secret Forces“ papildymo pakuotėje išleidžiamas naujas itin galingas ir velnioniškai brangus ritualinių monstrų archetipas – „Nekroz“, taip pat išleidžiami du archetipų tęsiniai: „Yosenju“ ir „Ritual Beast“. Skaityk The Secret Forces papildymo pakuotės pristatymą ir sužinok, kuo šis rinkinys turėtų būti įdomus tau. Komentarai Forume arba Facebook'e.


2015.03.08 Alytaus iššūkio turnyro reportažas

Vasario 28 d. pirmą kartą Alytuje vyko Yu-Gi-Oh! atvirojo iššūkio turnyras, kuriame dalyvavo 16 žaidėjų iš visos Lietuvos bei 5 svečiai iš Latvijos (viso 21). Visa turnyrinė informacija ir nuotraukos tradiciniame reportaže. Diskusijos FORUME.


2015.02.15 Skilled Blue Magician kortos pristatymas

Naujausioje „Secrets of Eternity“ papildymo pakuotėje išleista nemažai senuosius archetipus ar monstrų šeimynas papildančių kortų. Šiandien pristatome vieną iš jų - Skilled Blue Magician. Aptarsime panaudojimo galimybes ir pasiūlysime kaladžių sudėtis. Komentarai FORUME.


2015.02.14 Naujausios produkcijos pristatymas

Nori sužinoti apie naujausią Yu-Gi-Oh! produkciją? Nežinai, kokie naujausi papildymo rinkiniai, struktūrinės kaladės ar specialūs rinkiniai pasirodys artimiausiu metu? Ne bėda. Apsilankyk mūsų forume, kuriame rasi visą reikiamą informaciją apie aktualiausiais produkcijos naujienas. Jau dabar skaityk apie Secrets of Eternity papildymo pakuotę ir HERO Strike naujausią struktūrinę kaladę.


2015.01.02 SKELBIAMA AKCIJA "JAMAM III" + LOTERIJA

Nuo paskutinės švarinimo akcijos „JAMAM II“ mūsų Akademijos Prizinis Kortų Fondas dėka yamis ir Tadidas, pamušdamas iki tol sumuštus rekordus, padidėjo iki daugiau kaip 3000 kortų. Taip pat bus rekordinis prizų skaičius, galima bus rinktis dvigubai daugiau kortų iš 108 specialių pasiūlymų ir fonde pagaliau atsirado Extra kortų. VISOS AKCIJOS SĄLYGOS >>> FORUME


2014.08.30 Yu-Gi-Oh! Vasaros Taurės Reportažas

Patalpintas Klaipėdoje vykusio Vasaros Taurės Turnyro reportažas: nuotraukos, filmuota medžiaga, kaladžių sąrašai, turnyro statistika, suvestinė ir pagrindinė informacija. Turnyro įspūdžiais galite pasidalinti Forume.


2014.08.12 Yu-Gi-Oh! Vasaros Taurė Klaipėdoje

Jei šį ilgąjį savaitgalį planuoji važiuoti prie jūros ir nenori kiaurą dieną vartytis pliaže, rugpjūčio 16 d. sudalyvauk Yu-Gi-Oh! Vasaros Taurėje, kuri jau antrus metus vyks Klaipėdoje! O kas lieka namuose, paskelbta registracija į du Virtualius turnyrus >>> FORUME.


2014.07.20 Yu-Gi-Oh! Duel Arena PC naršyklinis žaidimas

Birželio 26 d. Konamis pirmą kartą išleido oficialų Yu-Gi-Oh! žaidimą (simuliatorių) – „Yu-Gi-Oh! Duel Arena“, kurį galima žaisti prisijungus prie interneto per savąją naršyklę. Šis nemokamas naršyklinis žaidimas yra pilnai automatizuotas, kuriame yra visos 5,800 TCG išleistos kortos, keli žaidimo rėžimai bei daug kitų funkcijų. Daugiau skaityk Facebooke arba Forume.


2014.05.25 Lietuvos Nacionalinio Yu-Gi-Oh! Čempionato fotoreportažas

Patalpintas 2014 m. Lietuvos Nacionalinio Yu-Gi-Oh! Čempionato fotoreportažas: visų 29 žaidėjų kaladžių sąrašai, foto istorija, pagrindinė turnyro statistinė informacija ir kitos įdomybės.


2014.03.11 Informacijos atnaujinimas

Po ilgos pertraukos, dėka Slifer'ių Dekanės Serenytės, visiems išdalinti Akademijos reputacijos taškai ir suskaičiuotas Reitingas už 2013-04-07 - 2013-11-28 laikotarpį. Šiuo laikotarpiu pasižymėjo SkullDemon (ZilasW), nugalėjęs 4 turnyruose ir 2 kartus užėmęs garbingą antrąją vietą. Nuo jo kiek atsilieka Tery, užėmęs dvi pirmąsias ir vieną antrąją vietą. Sėkmingiausias sezono debiutas priklauso Egiui, kuris užėmė vieną pirmąją ir dvi antrąsias vietas. Geriausiu Virtualiosios Akademijos žaidėju išlieka SkullDemon.

Paskirtas naujas Ra dekanas Ryuk, kuris pakeitė ilgametį Akademiką Tadidą. Jo atsakomybės sričiai priklauso visų oficialių turnyrų organizavimas ir Ordinų mūšių priežiūra.


2014.03.10 SKELBIAMA AKCIJA "JAMAM II" + LOTERIJA

Nuo paskutinės švarinimo akcijos „JAMAM“ mūsų Akademijos Prizinis Kortų Fondas, dėka Elitewarlock, zmariuz ir kitų geradarių, išsipūtė iki daugiau kaip 2600 kortų. Per visą Akademijos istoriją jis niekada nebuvo toks didelis ir turtingas, nes šis fondas išsiskiria specialių pasiūlymų kiekiu bei kortų įvairove. VISOS AKCIJOS SĄLYGOS >>> FORUME


2014.03.09 Winter Cup 2014 Fotoreportažas

Vasario 22 d. Vilniuje, Centrinės Universalinės parduotuvės "vCUP" 4 aukšte esančioje šokių studijoje „Dance Art“, vyko D6 parduotuvės globojamas Yu-Gi-Oh! turnyras, kuriame dėl 2014 m. žiemos taurės varžėsi 26 žaidėjai iš visos Lietuvos. Patalpintas Fotoreportažas: filmuota medžiaga, daug nuotraukų, geriausiųjų kaladės sąrašai, pagrindinė informacija.


2014.01.25 Smagios kaladžių sudėtys

Jau iki gyvo kaulo atsibodo žaisti vis su tomis pačiomis kaladėmis? Ieškai netradicinės kaladės idėjos? O galbūt tiesiog nori sužaisti kelias smagias virtualias partijas per YGOpro? Mūsų Oficialiame Facebook puslapyje yra skyrelis "Smagios kaladės", kuriame kiekvieną savaitę pristatomos dėmesio vertos kaladžių sudėtys ir paaiškinamas veikimo principas. Tikrai rasi ką nors įdomaus! Skaityk: Chaos Heroes, Ghostrick Piper Level One Beat bei Magnet Big One Quasar Turbo.


2013.12.15 Skelbiamas Kalėdinis konkursas

Artėjančių švenčių proga skelbiamas grandiozinis ir dar niekada neorganizuotas konkursas, kurio idėją pasiūlė Yami. Kalėdos yra dovanų metas, tad kodėl gi sau nepasidovanojus svajonių struktūrinės kaladės? Po šio konkurso bus organizuojamas specialus turnyras, kuriame galėsite išbandysi savas kalades ir galbūt laimėti specialią struktūrinę kaladę. Jei susidomėjai, atidžiai skaityk taisykles arba klausk FORUME.


2013.11.16 Helloween Archetype BALSAVIMAS.

Kortų konkurse Helloween Archetype gauta net 15 darbų (viso 90 kortų), iš kurių rinksime 4 geriausius. Darbai išties yra kūrybingi ir įdomūs, todėl reikės Jūsų visų pagalbos, nes kas kitas, jei ne Jūs esate šio žaidimo žinovai? Balsuoti galite šioje forumo TEMOJE.


2013.11.06 Battlin' Boxer archetipo apžvalga

Ar nori sužinoti apie vieną naujausių archetipų, kurio pagrindu galite susidėti nebrangią, tačiau gerą kaladę, su kuria užimtum aukštas vietas klubiniuose turnyruose? Jei taip, skaityk paskaitą mūsų Oficialiame Facebook puslapyje - Battlin' Boxer.


2013.11.01 Skelbiamas naujas kortų konkursas

Helloween proga skelbiamas makabriškas konkursas, kurio užduotis sukurti naują monstrų archetipą, kuris atitiktų šventės tematiką. Zombiai, vampyrai, vilkolakiai, vaiduokliai, raganos, mutantai ir įvairios pabaisos. Atidžiai persiskaitykite taisykles arba klauskite FORUME.


2013.10.28 Mūsų Facebook puslapio naujienos

Po ilgos pertraukos Akademija vėl kuria naują turinį, kuris yra talpinamas mūsų oficialiame Facebook puslapyje. Skaitykite:
Smagios kaladės: Spaceships, Chaos Warrior Butterspy, Token‘ų Troll kaladė, Spirits, Box of Friends.
Įdomybės: Pati rečiausia korta!, Holografinių token‘ų gamyba, Kas užkoduota kortose?, Noble Knight šeimyna ir kita. Talpinamos OCG / TCG naujienos, aktualijos, naudinga informacija.
Tapkite mūsų draugais ir spauskite mystuką Like!


2013.10.27 Mangos konkurso balsavimas

Taigi, po pusantro mėnesio laukimo, pasiekėme kulminaciją. Prasidėjo Mangos konkurso BALSAVIMAS. Turime 5 darbus, iš kurių jūs, kartu su vadovybe, išrinksite du geriausius. Balsavimas vyks iki spalio 31 d.


2013.10.09 YGOpro siuntinys su +100 KALADŽIŲ

Išleidžiama Yu-Gi-Oh! Virtualios Akademijos YGOpro žaidimo versija. Viduje rasite NET 100 įvairiausių sudėtų kaladžių, kurios yra parengtos žaidimui. Kiekvienas tikrai ras sau patinkančią kaladę! Apsilankykite atnaujintoje SIUNTINIŲ SKILTYJE, kurioje rasite ir Yu-Gi-Oh! Power of Chaos žaidimo siuntinius.


2013.09.30 Išsiųsti laiškai.

Šiandien buvo išsiųstos Akcijos „JAMAM“ dalyvių išsirinktos kortos bei pagrindinis prizas. Taip pat išsiųstos kortos visiems turnyrų nugalėtojams. Visi laiškus turėtumėte gauti po 2-4 dienų.


2013.09.23 Užsuk į mūsų Facebook puslapį.

Nepamiršk užsukti į mūsų Oficialų Facebook puslapį, kuriame visada rasi aktualiausią informaciją, Akademijos ir mūsų Bendruomenės karščiausias naujienas, sužinosi įdomių faktų, išmoksi naudingų dalykų ir kita.
Šią savaitę skaityk: Extended / Alternate kortų dizainas; žinok žaidimo taisykles (Chains ir Missing the Timing); Blackwings sugrįžtą; Orica kortos.


2013.09.18 Skelbiamas Mangos Konkursas.

Po dviejų metų pertraukos Akademijoje vėl skelbiamas KONKURSAS. Metas atsiminti gerus senus laikus ir kibti į konkursinių darbų kūrybą. Šį kartą reikės sukurti pateiktos mangos ištraukos siužetą. Atidžiai perskaitykite taisykles ir sėkmės kūrybinėse kančiose. Klausimai FORUME.


2013.09.17 SKELBIAMA ŠVARINIMO AKCIJA „JAMAM“ + LOTERIJA

Padėk per 10 dienų ištuštinti Akademijos Prizinį Kortų Fondą, kuriame NET 1400 įvairiausiu kortų!!! Nežinai kaip tai padaryti? Išsamiau skaityk >>> FORUME.


2013.09.01 VIRTUALŪS TURNYRAI

Greitai praūžė nerūpestinga vasara ir prasideda dar vieni mokslo metai. Tačiau nereikia nusiminti, nes mūsų Akademijoje tikrai nereiks krimsti knygų, sėdėti nuobodžiose pamokose ar ruošti namų darbus. Žaidimo vingrybių galime mokytis kelias akimirkas savo laisvalaikio skiriant virtualiems turnyrams. Todėl pradedamas naujas Virtualių Turnyrų sezonas. Tai puiki galimybė išbandyti naująjį formatą (galioja nuo rugsėjo pirmosios) ir pasitobulinti savo kalades prieš realius turnyrus.


2013.08.25 Summer Cup 2013 m. Fotoreportažas (II DALIS)

Patalpinta antroji Fotoreportažo dalis iš Klaipėdoje vykusio Summer Cup turnyro. Patalpintos visų dalyvių kaladės ir paruoštas rinktinių nuotraukų siuntinys. Visą su šiuo turnyru susijusią informaciją rasite Forume.


2013.08.18 Summer Cup 2013 m. Fotoreportažas (I DALIS)

Klaipėdoje vyko pirmasis Yu-Gi-Oh! turnyras. Patalpinta pirmoji Fotoreportažo dalis. Skelbiamos TOP 8 kaladės, svarbiausia turnyro informacija ir įdomiausios akimirkos. Kovų įrašus galite žiūrėti mūsų YuoTube kanale, kovų aprašymus galie skaityti Forume.


2013.06.18 Nacionalinio Yu-Gi-Oh! Lietuvos Čempionato 2013 m. Fotoreportažas (II DALIS)

Patalpinta antroji Fotoreportažo dalis. Patalpinta 114 nuotraukų atsisiuntimui, turnyro trumpa apžvalga ir komentaras. Mes savo darbą atlikome, o dabar jūsų eilė pasakyti ką manote apie šį turnyrą >>> FORUME.


2013.06.17 Nacionalinio Yu-Gi-Oh! Lietuvos Čempionato 2013 m. Fotoreportažas (I DALIS)

Patalpinta pirmoji Fotoreportažo dalis. Skelbiamos visų žaidėjų kaladės ir pagrindinė turnyro informacija. Šio tunyro kovų aprašymus galite skaityti >>> FORUME, o kovų įrašus galite žiūrėti mūsų YuoTube kanale.


2013.04.27 Mes jau Facebooke!

Nusprendėme ir mes persikelti į socialinį tinklą. Čia skelbsime informaciją apie svarbiausius įvykius, organizuojamus realius ir virtualius turnyrus, talpinsime aktualiausią ir įdomiausią informaciją apie Yu-Gi-Oh! žaidimą. Prisijunkite prie mūsų ir jums bus žymiai lengviau sekti visas svarbiausias naujienas Lietuvoje ir pasaulyje > > > Yugioh Lietuvos bendruomenė.


2013.04.24 Informacijos atnaujinimas

Po ilgo žiemos miego sulaukėme pavasario. Suvesti Akademijos reputacijos taškai ir atnaujintas Reitingas už 2012.10.28 -- 2013-04-07 laikotarpį. Organizatoriams išdalintos premijos, o žaidėjams titulai:

    

Geriausiu Akademijos žaidėju tapo Skulldemon (ZilasW), aplenkęs Tery.


2013.01.24 Ketvirtasis Labdaros turnyras

Planuojamas 4# Labdaros mokamas turnyras. Pagrindinis prizas pilna Machina Gadget kaladė. Naudosime YGOPro žaidimo sistemą. Balsavimas dėl taisyklių ir preregistracija >>> Forume.

Archyvas: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]